trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1950 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:30:00 pm »
Walka Soifon i Ggio jest naprawdę fajna ale mogliby więcej walczyć niż gadać. Za to walka Oomaedy i Nirgge to istna żałość. Najgorsze jest to jak obrzydliwie pokorowali w anime Nirgge. Gość i tak wygląda idiotycznie z tą trąbą a oni jeszcze tak mu dizajn dobili, bleee! Aż nie mogłem na niego patrzeć, szczerze.

Superowy brelok Hollow, jak chcesz to możemy dopuścić go do mojego z Rukią i będą małe bliczątka do podziału po połowie : D

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1951 dnia: Czerwiec 05, 2009, 01:49:17 pm »
Jest już nowy rozdział.
Walka Ukitake z tym małym arrancorem to nie walka. To obciach dla wszystkich arrancorów  :D
Za to bankai Soifon jest powalający

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1952 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:00:35 pm »
No co Ty, ta mała od Arrancarów jest wyjeb..ta...,a sceny z jej walki z Ukitake są powalające, w końcu wraca humor Bleacha xD

Co do Baraga, koleś coraz bardziej mi się podoba, teraz ma toporek-gilotynę :D
Omeda jak to trafnie nazwali, kawał mięsa, nic więcej, to chyba najsłabszy z poruczników, nawet Hinamori potrafi więcej. Ba, zakładam, że ta 2 z 13 oddziały by mu wklepała.
Za to bankai Soifon jest nader interesujący, teraz wiem czemu obwiązała się stalową szarfą do budynku. Odrzut tego ustrojstwa jest tak wielki, że wywaliłoby ją pewnie po za obszar Fake Kokakury. ^^

Ale w sumie to najlepsza i jednocześnie najgorsza broń dla niej. Wychodzi na to, że w końcu nikt z shinigami nie zginie.
Hali dostanie w zadek od smarka co ledwo z pieluch wylazł, Barak od zabójczyni z wielka armatą, zostaje mieć nadzieję w Starku, choć teraz już nie robię sobie żadnych złudzeń...
Shinigami od początku do końca muszą przetrwać, czy to zwykły hollow, czy sam Aizen by ich prał, przeżyją wszyscy.  :-?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1953 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:08:44 pm »
Z tego co widziałem to jej bakai to "stingery" i pociski typu ziemia powietrze. Ciekawe, ale co jak z tego widać sprawdza się to na odległość.
A no i genialny motyw jak lecą w kierunku baragarna te kamienie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1954 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:12:31 pm »
Jest już nowy rozdział.
Walka Ukitake z tym małym arrancorem to nie walka. To obciach dla wszystkich arrancorów  :D
Nie wiedzę by fraccion pierwszej Espady było zupełnie słabe.Albo się zgrywa albo swoją prawdziwą moc ma dopiero po uwolnieniu miecza,coś jak Yammi.Choć wygrać i tak nie wygra.
Co do Baraga, koleś coraz bardziej mi się podoba, teraz ma toporek-gilotynę :D
Jak dla mnie najlepiej wyglądająca broń w bleachu.Bezkonkurencyjnie.
Omeda jak to trafnie nazwali, kawał mięsa, nic więcej, to chyba najsłabszy z poruczników, nawet Hinamori potrafi więcej. Ba, zakładam, że ta 2 z 13 oddziały by mu wklepała.
Myśle podobnie.To ze z zaskoczenia trafił raz silnie tego mamuta,po tym jak tłukł go on dwa chaptery, nie oznacza ze jest czymś więcej niż głupią beką sadła.
Za to bankai Soifon jest nader interesujący, teraz wiem czemu obwiązała się stalową szarfą do budynku. Odrzut tego ustrojstwa jest tak wielki, że wywaliłoby ją pewnie po za obszar Fake Kokakury. ^^
Choć nie interesuję się bankaiami zupełnie a Soifon nie lubię to przyznam ze bankai ciekawy.

Wychodzi na to, że w końcu nikt z shinigami nie zginie.
Hali dostanie w zadek od smarka co ledwo z pieluch wylazł, Barak od zabójczyni z wielka armatą, zostaje mieć nadzieję w Starku, choć teraz już nie robię sobie żadnych złudzeń...
Shinigami od początku do końca muszą przetrwać, czy to zwykły hollow, czy sam Aizen by ich prał, przeżyją wszyscy.  :-?
Niestety wiem to od dawna.Podejrzewam ze gdyby pojawił się arrankar numer -10 to któryś kapitan krzyknął by po prostu "bankai SSJ2!" i go sklepał.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1955 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:19:09 pm »
Ukitake to chyba typ, który będąc w akademii shinigami dręczył przedszkolaków, bo teraz to wygląda jakby był w swoim żywiole  :D

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1956 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:20:09 pm »
bardzo przegadany ten nowy odcinek,  spodobało mi się:
"-Ill kill you !!
- Thats the spirit!!"

A przemiana bankai w wyrzutnię rakiet... lamerstwo


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1957 dnia: Czerwiec 05, 2009, 04:08:36 pm »
A przemiana bankai w wyrzutnię rakiet..

Nie ma to jak panzerfaust ^^ a tak po namysle to ciekawe co będzie jak Barak przeżyje, co jest dużym prawdopodobieństwem. Teraz wywaliła wielką niby rakietę, ale co dalej. Broń wygląda na jednostrzałową, chyba że zrespałnuje się ta rakietka po kilku sekundach jak w grach komputerowych, albo będzie szukać skrzynki z amunicją.

Ciekawe czy mają też apteczki porozrzucane jak w FPSach xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1958 dnia: Czerwiec 05, 2009, 04:35:42 pm »
To raczej jest tak jak w nowszych fpsach gdzie nie ma już apteczek/paska życia a wystarczy schować się na chwilę za ścianą żeby wyzdrowieć, jak w CoD2


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1959 dnia: Czerwiec 05, 2009, 04:46:22 pm »
To że Barragan przeżyje jest raczej pewne.Atak Soifon wyglądał na bardzo mocny ale Barragan nie jest z gatunku tych delikatnych.Zresztą nie wiadomo czy atak Soifon trafił,jest tylko pokazane jak strzela a potem eksplozja, w między czasie Barragan mógł zrobić unik. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1960 dnia: Czerwiec 05, 2009, 06:11:40 pm »
W sumie to innego nie mogła mieć bankai, bo przecież z baragarnem trzeba walczyć na odległość. Druga sprawa to to, że prawdopodobnie rakieta nawet go niedosięgła jedynie eksplozja może coś mu zrobić. Bo jak prędzej widzieliśmy jest nietykalny wszystko się rozsypuje nim go dotknie.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1961 dnia: Czerwiec 05, 2009, 06:43:49 pm »
Penzerfaust w przypadku Soifon nabiera prawdziwego znaczenia.^^
Ale teraz mając przykład jakie bankaje możemy mieć, zaczynam obawiać się o to jakie bankaje będą mieli inni. Teraz mamy rakietę, Kyoruraku pokazał coś jakby falę wody, zaraz okaże się, ma wąż strażacki, Ukitake kolejny w kolejce...sam nie wiem...piłkę plażową i łopatkę, do zabawy z tą małą, a dziadek wyciągnie miotach ognia... o 4 kapitanie nawet nie chcę myśleć, skoro pokazała jakąś płaszczkę...bankai to kalmar w panierce?

Jakby Arrancary nie dostawali w zadek, przemiany mieli by wtedy dużo fajniejsze...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1962 dnia: Czerwiec 05, 2009, 07:08:36 pm »
Co jak co, ale coraz mniej ciekawych rzeczy można przypisać na bankaie, bo większość super rzeczy przypisane są już w resurection czy bankai.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1963 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:07:28 pm »
bardzo przegadany ten nowy odcinek,  spodobało mi się:
"-Ill kill you !!
- Thats the spirit!!"
Tak, to wygrało xD

No nareszcie! Jeny ileż się wyczekałem na kolejne bankai do kolekcji. Od tygodni kilku liczyłem że za tydzień Soifon je uwolni i wreszcie ^^ Chociaż muszę przyznać że jakoś niebankaiowato mi on wygląda no ale to dobrze że są one wszystkie takie zróżnicowane. Strzał z tej broni wydaje się potężny ale według mnie Barraganowi nic się nie stało. Ja Wam to mówię - póki co Hitsugaya i Soifon sobie rezają ale ostatecznie i tak dostaną po tyłkach od Harribel i Barragana.

Apropo Barragana - superowa broń O_o już wcześniej miał świetny topór ale teraz to się wykosmicznił jak nie wiem xD

Fajnie że Oomaeda chociaż próbował użyć shikai i kidou. Wprawdzie mu niezbyt wyszło ale lepsze to niż gdyby znowu przez kilka stron po prostu uciekał.

Lilinette z pewnością jest silniejsza niż się wydaje, w końcu to Fraccionka Primery. Ale jej walka z Ukitake rulez xD Głównie za sprawą Ukitake, którego imo nie da się nie kochać xD Ten gość jest ponad wszystko ^^

Co do bankai innych kapitanów to Ukitake będzie miał na bank coś z wodą i piorunami bo przecież taką ma moc. Kyouraku, jak można sobie wnioskować, coś z przyrodą, roślinami. W grach, wiem że to marne źródło ale zawsze, używa takich ataków (wiem z autopsji z "Bleach Blade Battlers 2nd") a w trzecim openingu gdy np. Yamamoto stał w płomieniach a Hitsugaya w lodzie, jego otaczały roślinki. Nie pamiętam komendy jego shikai ale może w niej też są jakieś wskazówki.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1964 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:16:22 pm »
1)Lilinette z pewnością jest silniejsza niż się wydaje
 2)Ukitake będzie miał na bank coś z wodą i piorunami bo przecież taką ma moc.
1)Albo może lubi takie nastoletnie striptizerki krzyczące itd. I sił może mieć mało.
2) A skąd taka myśl?

 

anything