trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 570637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1965 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:34:15 pm »
2) A skąd taka myśl?
A słyszałeś kiedyś może komendę jego shikai? "All Waves, Rise now and Become my Shield, Lightning, Strike now and Become my Blade". Poza tym w grach też walczy wodą i piorunami. Jak dla mnie te argumenty na tą chwilę wystarczą, żeby uważać, że jego moc to woda i pioruny.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1966 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:58:42 pm »
No dobrze ja tego nie podważałem tylko spytałem czemu akurat takie coś. Nie to że chciałem cie zdenerwować ^^'

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1967 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:24:03 pm »
Spoko, ja się nie zdenerwoałem tylko odpowiedziałem. Myslalem że komenda Ukitake jest dość jasna.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1968 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:41:11 pm »
Spoko, ja się nie zdenerwoałem tylko odpowiedziałem. Myslalem że komenda Ukitake jest dość jasna.
No jest jasna  :p, ale nie pamiętałem tego. Więc ja myślę że być głupim a nie pamiętać tego to zupełnie co innego.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1969 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:46:34 pm »
Nigdy nie nazwałem tu nikogo głupim. Ale nie omieszkam Cię nazwać sklerotykiem jeśli chcesz  ;-)  :lol:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1970 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:02:54 pm »
 :p  ;-) .  A tak z ciekawości zapytam: w anime też powiedział to ukiake podczas shikai?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1971 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:14:54 pm »
Komendę? Pewno. I on i Kyouraku uwalniali swoje shikai kiedy walczyli z Yamamoto. Wtedy wypowiedzieli komendy.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1972 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:52:01 pm »
Wtedy wypowiedzieli komendy.
Na moją komendę - POWSTAŃ. xD

sorki, to było silniejsze ode mnie. ^^'

Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1973 dnia: Czerwiec 06, 2009, 12:06:54 am »
Obejrzałem 221 i 222 epki(trochę późno ale w końcu) i oba były słabe a miejscami wręcz żałosne(zwłaszcza dłuuuuugie przemowy Omeady).Co widzę Soifon utrwalam się w niechęci do niej ale ja przy każdym spojrzeniu utrwalam się w niechęci do 90% shinigami więc nie ma to specjalnego znaczenia.Chciał bym by Barragan ,w jakiś powolny sposób,zabił chudzinę i tego grubasa ale nie ma na to nadziei.Prędzej Omeada odkryje bankai i pokona Barragana.
Mój brat,który ogląda bleacha ze mną,w mistrzowski sposób skomentował jedna scenę:gdy Soifon unieruchomiła arrankara i uwolniła shikai i zaczęła się przechwalać stwierdził:"no tak zamiast uciąć mu głowę jednym ruchem, póki jest unieruchomiony,teraz będzie potrzebowała dwóch".Najśmieszniejsze jest to ze najinteligentniejsze wrażenie w tych dwóch epkach robił na mnie ten Mamut który przecież miał być postacią komediową.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1974 dnia: Czerwiec 06, 2009, 06:07:11 pm »
Ciekawe czy jeśli Soifon miałaby 2 ręce to czy miałaby dwie rakiety ?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1975 dnia: Czerwiec 06, 2009, 06:11:19 pm »
Raczej nie, bo to wygląda tak jakby poprzednia broń się rozrosła a ją miała na jednej ręce. 

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1976 dnia: Czerwiec 06, 2009, 06:18:14 pm »
To właśnie wygląda zabawnie. Soifom jest dość drobna a nosi artylerie na ramieniu.  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1977 dnia: Czerwiec 06, 2009, 06:35:02 pm »
Dokładnie  :). Zresztą jest to zupełna przeciwność broni w shikai. Tamta była  idealna dla niej jako zabójcy.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1978 dnia: Czerwiec 07, 2009, 04:55:23 pm »
Soifon stwierdziła ze nie może się poruszać z jedną rakietą bo jest za ciężka więc chyba nawet z obiema rękami nie miała by dwóch.Ale trudno powiedzieć na pewno.Niewiele ,na razie, wiadomo o jej bankai.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1979 dnia: Czerwiec 07, 2009, 05:53:47 pm »
Jako że jest to kapitan sumienny i solidny powinna mieć jeszcze jakoś odsłonę swego bankai

 

anything