Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1980 dnia: Czerwiec 07, 2009, 07:54:57 pm »
Heh, właśnie sobie sprawdzałem role Romi Paku i okazało się, że podkłada głos dla Toshiro. Będę musiał oglądnąć jakiś epek i zobaczyć jak mu pasuje kobiecy głos.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1981 dnia: Czerwiec 07, 2009, 07:56:20 pm »
Heh, właśnie sobie sprawdzałem role Romi Paku i okazało się, że podkłada głos dla Toshiro. Będę musiał oglądnąć jakiś epek i zobaczyć jak mu pasuje kobiecy głos.
:shock: Wierzyc się nie chce.
 :lol:
W takim razie polecam chyba 58 wtedy gdy tworzy bankai i rozmawia z aizenem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2009, 08:01:03 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1982 dnia: Czerwiec 07, 2009, 09:32:02 pm »
Heh, właśnie sobie sprawdzałem role Romi Paku i okazało się, że podkłada głos dla Toshiro. Będę musiał oglądnąć jakiś epek i zobaczyć jak mu pasuje kobiecy głos.
Moim zdaniem Pani Paku jako Hitsugaya jest świetna, mi się bardzo podoba. Już kiedyś pisałem że w anime walka Hitska i Harribel będzie miała potężny plus - rozmówki Romi Paku i Megumi Ogaty. To będzie boskie ^^

W takim razie polecam chyba 58 wtedy gdy tworzy bankai i rozmawia z aizenem.
Mała poprawka - to odcinek 60. Ale zgadzam się z Tobą Jackal, jak sprawdzać głos Hitsugai to ten epek jest idealny ^^ Pięknie tu brzmi jak uwalnia bankai.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1983 dnia: Czerwiec 08, 2009, 09:19:44 am »
To mnie normalnie powaliło:


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1984 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:16:54 am »
O lol, i mnie także powaliło xD Haha, już Szayel i Nnoitra jako Jessie i James są super ale jak wyskoczył Grimmjow jako Meowth to rozwalił wszystko xD Zwłaszcza z tym klasycznym "That's right" xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1985 dnia: Czerwiec 08, 2009, 01:14:00 pm »
Nell jako Pikachu...popieram jedno z lepszych amv xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1986 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:23:02 pm »
Dobra, jak już jesteśmy przy zabawnych AMV z Bleacha to polecam dzieła pewnego polskiego autora
Rukia Helenka
Bo Ja Tańczyć Chcę!

I jeszcze Bleach w wykonaniu genialnej Gintamy ^^
KLIK

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1987 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:49:52 pm »
W Gintamie często nawiązują do Bleacha. W końcu to ulubiona manga Gintokiego

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1988 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:50:48 pm »
Naprawdę muszę capnąć to gintame  8)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1989 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:56:50 pm »
Ja Gintamę capnąłem i tak capam już 86 epków. Nawiązań to w każdym odcinku jest od tony i więcej do wszystkiego co mozliwe i nie raz zdarza się też do Bleacha. Np. kiedy Gintoki leżał sobie na kanapie, czyta w Jumpie Bleacha i tekst w stylu "Chciałbym mieć takie bankai" xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1990 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:12:19 pm »
Nawet w jednym openingu śni mu się, że ma Bankaia i przyjmuje taką samą pozycję jak Ichigo w czasie uwalniania swojego miecza. No i jest jeszcze to w tym samym openingu:


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1991 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:20:05 pm »
Ciekawa sprawa muszę zacząć, ale nie ma kiedy tyle tego mam  :p
A ta gintama to rozumiem też zlpek innych anim. Więc tak mniej więcej co by należało obejrzeć przed tym by można było załapać o co chodzi?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1992 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:24:15 pm »
Z tego co pamiętam to najczęściej nabijają się z Bleach, Naruto, One Piece i Death Note. Ogólnie wszystkie anime, na podstawie mang ukazujących się w magazynie shonen jump

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1993 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:07:40 pm »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1994 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:11:30 pm »
Oni nie tylko z anime czy mang się nabijają ale w ogóle ze wszystkiego co podleci. Anime, mangi, programy telewizyjne, znani ludzie, telenowele, filmy i wszystko, wszystko co mozna sobie wyobrazić xD Nigdy nie zapomnę parodii Rocky'ego z 71 epka, mało się nie udusiłem i cały czas sobie wracam do tej sceny xD

Co do Bleacha to w chyba pierwszym epizodzie trzeciego sezonu wszystkie postacie przedstawiały swój pomysł na kontynuację Gintamy co by oglądalność nie spadła i Otae przedstawiła pomysł na coś, co zwało się DragonBleaPiece xD Znalazł się tam między innymi moment jak przyrżnęła za pomocą Zangetsu biednemu Kondo wrzeszcząc przy tym "Bankai!" xD I jest tam też Seireitei xD Jak by kto chciał to tutaj link ^^

Tak se myślę że możnaby założyć temat o Gintamie samej w sobie o ile jeszcze jakiegoś nie ma bo trochę zasyfiamy topic Bleacha xD

Zabiłeś mnie xD
Hah, miło mi xD Mi też się to AMV baaardzo podoba xD Też chcę Rukię w moim pokoju! T_T

 

anything