trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 570374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2040 dnia: Czerwiec 13, 2009, 08:41:20 pm »
Do Kyoraku współczesna broń jakoś faktycznie nie pasuje.Inna sprawa ze do skrytobójczyni panzerfaust też nie pasował a go dostała.

Mnie kiedyś zastanawiało ze taka szycha jak Stark nie urwał głowy Lilinette gdy ta obudziła go kopniakiem w jaja(reszta Espady tak by na pewno postąpiła w takiej sytuacji).Teraz wiem ze nie było by to morderstwo a samobójstwo.


''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2041 dnia: Czerwiec 15, 2009, 01:10:03 pm »
Tak tylko na mknę. Nie wiem czy mi się zdaję ale czasem gigo nie miał podwójnego resa jak uleq? Co jest dziwne bo podobno tylko uleq miał to mieć.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2042 dnia: Czerwiec 15, 2009, 03:45:59 pm »
Tak tylko na mknę. Nie wiem czy mi się zdaję ale czasem gigo nie miał podwójnego resa jak uleq? Co jest dziwne bo podobno tylko uleq miał to mieć.
Nom to tak wygląda ale skoro tylko Ulq ma dwa resy to można to wytłumaczyć inaczej. Ulq miał dwa resy jako jedyny a Ggio nie ma dwóch resów tylko dwie formy jednego resa. Coś jak np. Byakuya, który ma kilka form bankai ale ogólnie przecież bankai ma jedno. I tak samo Ggio, ma jednego resa ale w dwóch formach.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2043 dnia: Czerwiec 15, 2009, 06:00:03 pm »
 :eek: dzięki za wyjaśnienie.
Ale w sumie ten sam grzyb w praktyce.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2044 dnia: Czerwiec 15, 2009, 06:56:53 pm »
Może się wydawać że ten sam grzyb ale nie wiem czy tak do końca. Nie wiemy jak to było z drugą formą Ggio więc raz jeszcze będę się posiłkował trochę bankaiem Byaka bo tu też chodzi o różne formy. Byakuya w kolejnych formach swojego bankai nie dostaje większej siły tylko pewne nowe umiejętności. Myślę, że podobnie mogło być z Ggio. Nawet jeśli dostał zastrzyk mocy to mogła być to jedynie moc, która już w nim była, tyle że po prostu ją z siebie wyciągnął. Za przykład weźmy Dragon Balla. Kiedy Goku tworzył Kamehamehę wzrastał mu poziom mocy. Nie dlatego, że dostawał nową moc tylko dlatego, że kumulował odpowiednio tą, którą miał w sobie. Podobnie może być z drugą formą resa Ggio. Za to drugi res Ulqa to całkiem nowa moc, której wcześniej nie posiada. Znowu patrząc na Dragon Balla byłoby to jak przemiana w Super Saiyanina. Gdy Goku się w niego zmieniał dostawał całkiem nową moc, do której wcześniej nie miał dostępu. I tak widzę też Resurreccion Segunda Etapa Ulquiorry. Czyli druga forma Ggio to wyciągnięcie pełni mocy a drugi res Ulqa to nowa moc. Więc nie jest to to samo, jedynie wizualnie wygląda to identycznie. No ale to tylko moje domysły, wydaje mi się jednak że sensowne.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2045 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:04:25 pm »
Myślę że to najbardziej możliwsze wyjaśnienie.  ;-)  Jedyne szkoda że jego segunda etapa nie była owiana jakimiś fajerwerkami(chociaż małymi) jak przy odpaleniu pierwszego resa. Wtedy by to było bardziej widoczne.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2046 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:06:49 pm »
I tak zrobił niezłe wrażenie i bez fajerwerków.  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2047 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:24:43 pm »
Najmniej fajerwerków miała ta super moc/atak Hitska, co to ją zastosował na Hali. Niby wyglądało, że będą pioruny, pół miasta wyleci w powietrze a tu...100 płatków śniegu spadło i zamieniło Hali w lodowy posąg. Koniec. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2048 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:39:37 pm »
Najmniej fajerwerków miała ta super moc/atak Hitska, co to ją zastosował na Hali. Niby wyglądało, że będą pioruny, pół miasta wyleci w powietrze a tu...100 płatków śniegu spadło i zamieniło Hali w lodowy posąg. Koniec. ^^
W sumie racja bo huku było dużo jak na armagedon nawet primera zaskoczyło mocno. Ja się spodziewałem lawiny czy coś w tym stylu lub tornada.
Ciekawe może inaczej by się to prezentowało jak by miał pełną moc.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2049 dnia: Czerwiec 15, 2009, 08:07:38 pm »
tornada.
Tego to ja się raczej spodziewam po Kyouraku ^^ Kto wie, kto wie ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2050 dnia: Czerwiec 15, 2009, 08:24:16 pm »
Najmniej fajerwerków miała ta super moc/atak Hitska, co to ją zastosował na Hali. Niby wyglądało, że będą pioruny, pół miasta wyleci w powietrze a tu...100 płatków śniegu spadło i zamieniło Hali w lodowy posąg. Koniec. ^^

Najmniej fajerwerków to ma atak Barragana.Kościej po prostu dotyka ofiary a do tego jest to atak śmiertelny zatem raczej skuteczny.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2051 dnia: Czerwiec 15, 2009, 09:11:52 pm »
Najprawdopodobniej filery będą dotyczyc "BUNTU ZANPOKTU".
http://img208.imageshack.us/img208/8474/750590.jpg
Zobaczymy co to będzie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2052 dnia: Czerwiec 15, 2009, 09:16:50 pm »
Filery o zanpakutou... to brzmiało ciekawie. Filery o buncie zanpakutou... deliktnie mówiąc - nie brzmi to już ciekawie. No ale gorzej niż było nie będzie, to niemożliwe. Gorszego crapu niż filer z Lurichiyo istota ludzka stworzyć po prostu nie może. Gorzej byłoby tylko, jeśli puściliby ten sam filer z Lurichiyo ale tym razem zastępując świetną muzykę Shiroh Sagisu piosenkami Fila czy czegoś w tym stylu. Także nie będę dramatyzował, ten bunt brzmi kijowo ale jak tamo przeżyłem to i to dam radę a filer i tak jest nieunikniony.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2053 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:37:38 pm »
Ciekawe może inaczej by się to prezentowało jak by miał pełną moc.
Zapewne to byłoby 1000 płatków zamiast 100  :p :badgrin:

Najmniej fajerwerków to ma atak Barragana.
True, o nim zapomniałem, a ten w sumie nie musi wiele robic, wystarczy że podejdzie do przeciwnika. Nie ma to jak dorwać się do konsoli komend i wpisać "~KillAllNearMe" xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2054 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:41:22 pm »
Zapewne to byłoby 1000 płatków zamiast 100  :p :badgrin:

Zapewne  :p

 

anything