Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2055 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:42:50 pm »
A teraz mi wpadło, może zamiast 100 płatków, spadło by 100 kulek gradowych  8) XD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2056 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:50:08 pm »
Filery o zanpakutou... to brzmiało ciekawie.
Nie dla mnie.Głupszego pomysłu już dawno nie słyszałem.W całym bleachu były pokazane dwie dusze zanpaktou z czego jedna dwa razy i przez krótkie chwile.
No ale gorzej niż było nie będzie, to niemożliwe. Gorszego crapu niż filer z Lurichiyo istota ludzka stworzyć po prostu nie może.
Może.I Zrobi.Fillery w bleachu z roku na rok są słabsze a teraz nawet nie będą o postaciach z bleacha tylko o nowych postaciach twórców anime.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2057 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:56:50 pm »
Nie dla mnie.Głupszego pomysłu już dawno nie słyszałem.W całym bleachu były pokazane dwie dusze zanpaktou z czego jedna dwa razy i przez krótkie chwile.
No i właśnie miałem nadzieję że w ścisłej współpracy z Tite Kubo twórcy anime pokazaliby nam coś więcej. Ale tylko jeśli kierowałby tym Tite. Wiem, jestem marzycielem... pewnie nawet szaleńcem.

Może.I Zrobi.Fillery w bleachu z roku na rok są słabsze a teraz nawet nie będą o postaciach z bleacha tylko o nowych postaciach twórców anime.
Obyś się mylił. Obyś.

P.S.
W mandze, nie pamiętam jak w anime, były pokazane trzy dusze mieczy. W jedneym ze specjalnych chapterów Hitsugaya spotkał się po raz pierwszy z Hyorinmaru i ten był tam w pełnej okazałości ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2058 dnia: Czerwiec 15, 2009, 11:52:18 pm »
Tak faktycznie zapomniałem,w mandze w chapterze -15 była przez chwilę pokazana dusza Hyorinmaru(jeśli mnie pamięc nie myli nie było tego w anime).Zatem trzy zamiast dwóch ale dwie z trzech nadal wystąpiły tylko epizodycznie i nie wiele o nich wiadomo.Nadal,tak naprawdę,twórcom anime pozostaje jeden Zangetsu a resztę muszą tworzyć od zera.A ICH tworzenie od zera to jedna z tych rzeczy które napawają mnie niemą grozą. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2059 dnia: Czerwiec 16, 2009, 12:05:27 am »
A ICH tworzenie od zera to jedna z tych rzeczy które napawają mnie niemą grozą. 
Zgadzam się, dlatego napisałem że mam nadzieję na duży udział Tite w całym projekcie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2060 dnia: Czerwiec 16, 2009, 12:33:56 am »
Jeśli Tite wymyślił by wszystkie nowe postacie i napisał fabułę to mogło by coś z tego być ale raczej wątpię by do tego doszło.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2061 dnia: Czerwiec 16, 2009, 01:02:10 am »
Jeśli Tite wymyślił by wszystkie nowe postacie i napisał fabułę to mogło by coś z tego być ale raczej wątpię by do tego doszło.
No i o to mi chodzi, jeśli by to zrobił. Ale racja, nadzieje marne. Aczkolwiek wciąż można się jakoś tej nadziei trzymać.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2062 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:33:59 am »
Sorki za dwa pod rząd.

W anime wreszcie pojawił się Allon choć tylko na samym końcu epka. Z jednej strony mnie to cieszy ale z drugiej aż strach pomyśleć ile cenzury będzie za tydzień. Już w tym epku ocenzurowali tworzenie Allona. Fraccionki zamiast wyrwać sobie ręce wystrzeliły z nich jakieś promienie : /

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2063 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:13:14 pm »
Ta. Kijowo wyszło to tworzenie Allarona. Nawet specjalnie czekałem na tą scenę i zawiodłem się .

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2064 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:20:41 pm »
Hmmmmmmm według mnie jeśli w teorii bleach jest chyba od 15lat i chyba puszczają to dosyć późno. To myślę że naprawdę mogli by sobie odżałować i zrobić 100% zgodności z mangą uwzględniając wszystkie krwawe jadki.

W sumie dla mnie w tym epie to ciekawa była gadanina starka z kapitanem, ale to już trzeba lubiec takie gadanie i raz na jakiś czas machnięciem miecza bo jeśli nie, to ep był nudny.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 02:40:38 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2065 dnia: Czerwiec 17, 2009, 05:14:25 pm »
Mnie zawsze ciekawi każda scena walki Kyouraku i Starka, obojętne czy machają mieczami czy ucinają sobie pogawędki. Bo ich gadki nie są jakimiś głupimi przemowami tylko fajnymi rozmowami o walce i o nich samych. Jak wtedy gdy rozmawiali o numerkach Espady albo ostatnio o bankaich kapitanów. Albo i w tym epku anime o walce dwoma mieczami Kyouraku.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2066 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:29:17 pm »
Tworzenie Allana faktycznie wyszło żałośnie i już boję się jaką cenzurę będziemy mieli za tydzień i co zrobią z walką z Ulquiorrą która była nawet bardziej krwawa.
Nawet bardziej żałośnie wypada walka Soifon i Omeady z sługami Barragana.Pochwaliłem anime za cztery walki w obronie kolumn które w anime wypadły dobrze(dwie pierwsze) i bardzo dobrze(dwie ostatnie) i mi się dostało.O ile w tych czterech walkach dodano więcej scen walki o tyle ostatnie walki Soifon i Omeady są po prostu przegadane.Ilość słów wypowiadanych przez Soifon i Omeadę została chyba potrojona względem mangi.O ile przy Soifon jest to po prostu nudne to grubas wygaduje takie głupoty ze po raz kolejny miałem ochotę zastrzelić twórców anime.Do tego te dodane sceny walk z Omeadą i tym mamutem są skrajnie nielogiczne.Po co ten mamut przyciągał do siebie unieruchomionego Omeade skoro tworzył cero które jest atakiem dystansowym?Tylko oberwał a mógł po prostu strzelić z dystansu.Takich "kwiatków" w tej walczę wyłowiłem więcej ale nie chcę mi się rozpisywać.Już walka Matsumoto i Hinamori z sługami Harribel wypadła lepiej.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2067 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:44:10 pm »
Wiadomo już czy puszczą walkę Ichigo i Ulka przed Fillerami?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2068 dnia: Czerwiec 17, 2009, 08:43:07 pm »
Na 95% puszczą filery przed walką ulka.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2069 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:00:41 pm »
No to do kitu.

 

anything