trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2070 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:25:49 am »
Też myślę, że filler będzie przed walką Truskawkowego z Nietoperkiem. Bardzo bym się zdziwił gdyby było inaczej i raczej nie ma na to szans.

W walce Oomaedy z Nirgge jeszcze gorsze od okropnych gadek była straszliwa schematyczność. Cała walka była taka: biją się, Nirgge leży, Oomaeda pomaga Soifon, biją się, Nirgge leży, Oomaeda pomaga Soifon, biją się.... itd. Nie wiem co za idiota to nawymyślał, już bym wolał żeby tego nie przedłużali tylko zabili Nirgge szybko tak jak w mandze a za to zrobili Shinigami Cup Golden na pół odcinka, byłoby to dużo ciekawsze.

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2071 dnia: Czerwiec 18, 2009, 07:48:15 pm »
Na 95% puszczą filery przed walką ulka.
zgodzę się z Jackalem że filery będą przed walką ulka ponieważ gdzieś słyszałem że filery zaczynają się od lipca co oznacza że walka ulka będzie po filerach. A teraz pytanie ile filery będą trwać?
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2072 dnia: Czerwiec 18, 2009, 07:51:22 pm »
Pewnie tyle co tamte czyli jak teraz się zaczną to skończą się aż...

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2073 dnia: Czerwiec 18, 2009, 07:57:37 pm »
Pewnie tyle co tamte czyli jak teraz się zaczną to skończą się aż...
ostatnie trwały około 25 epów może trochę więcej czyli było to 25 tygodni czyli jest to około 6 miesięcy (nie licząc że czasami odcinek jest co 2 tygodnie). Czyli jak by tyle trwały to byśmy musieli czekać pół roku na walkę ichigo vs. ulek
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2074 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:36:32 pm »
Jeny, będziecie w epkach liczyć. Będą trwały najpewniej sezon i tyle, tak jak te z Lurichiyo. Aktualny sezon ma póki co 10 epków, normalnie sezon ma ok. 26. Albo więc ten sezon już do końca będzie leciał na mandze albo gdzieś w połowie zaczną się fillery. Jeżeli filery zaczną się rzeczywiście w lipcu to wygra druga opcja. Nie wierzę jednak, żeby miały potem trwać te drugie pół sezonu. Już bardziej byłbym skłonny uwierzyć że będą trwały ta połowę i cały następny. W połowie następnego raczej się nie skończą bo zaburzyłoby to pewny porządek Bleacha moim zdaniem. Tak więc jeśli będzie od lipca to jak na mój rozum dostaniemy, o zgrozo, półtorej sezonu zapychacza.

P.S.
Na wikipedii są tytuły jeszcze trzech odcinków do przodu i nie zwiastują raczej filerów póki co.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2075 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:00:35 pm »
Jak dla mnie pytanie kiedy zaczną się fillery jest drugoplanowe.Ważniejsze jest jak długo będą trwały.Jak zwykle nie zamierzam oglądać tego chłamu zatem jeśli będą trwały pół roku to będę musiał na długo rozstać się z anime...Zawsze dzięki bogu zostanie manga.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2076 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:18:23 pm »
Już bardziej byłbym skłonny uwierzyć że będą trwały ta połowę i cały następny.
Strasznie to zobrazowałeś  :-?

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2077 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:23:24 am »
Jak dla mnie pytanie kiedy zaczną się fillery jest drugoplanowe.Ważniejsze jest jak długo będą trwały.Jak zwykle nie zamierzam oglądać tego chłamu zatem jeśli będą trwały pół roku to będę musiał na długo rozstać się z anime...Zawsze dzięki bogu zostanie manga.

I dlatego nie oglądam anime, jedynie wybrane odcinki. A i dzięki temu pożyje dłużej, bo i bezstresowo. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2078 dnia: Czerwiec 19, 2009, 03:04:07 am »
A i dzięki temu pożyje dłużej, bo i bezstresowo. ^^
Uważam to samo.Już fillery z Bounto wydawały mi się bardzo słabe a były one mistrzostwem świata na tle tego co robili potem.Ostatniej serii filerów nie oglądałem i uratowałem w ten sposób około 100 000 szarych komórek które niechybnie umarły by podczas projekcji tego chłamu.Próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek tych fillerów ale wysiadłem przed połową odcinka.Teraz podobno fillery nie będą nawet o ludziach tylko o mieczach.Wolę nie wiedzieć nic więcej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2079 dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:50:20 am »
Pomysł z wciąż żyjącą jako pistoler Lylinette jest jakiś dziwny. Na szczęście potem jest lepiej. W pewnej chwili naprawdę myślałem że ten chapter zakończy się obrazem Kyouraku wypowiadającego "bankai". No ale jeszcze nic z tego. Ale to w sumie lepiej. Uwielbiam Ukitake ale jednak wolałbym jeszcze trochę popatrzeć na walkę 1x1 Kyouraku i Starka. Myślałem że jeśli Ukitake dołączy do walki to w jakimś uber krytycznym momencie. To hyper duper cero Starka jest potężne ale na bank Kyouraku by sobie z tym poradził. No nic, Stark wygląda super, walka się rozkręca więc jest dobrze.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2080 dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:57:08 am »
Hmmmmmmm teraz przynajmniej widać czemu stark ma nr. 1. Widocznie te pistoleciki to jest ta przewaga nad 2 espado. Tak czy tak ress starka należy do zaskakującego posunięcia ale nie efektownego jak to miało się w przypadku reszty espady. 
W pewnej chwili naprawdę myślałem że ten chapter zakończy się obrazem Kyouraku wypowiadającego "bankai".
Tak naprawdę to co sobie myśli kyorykau walcząc na shikai...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2081 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:01:53 pm »
Stark strzelający cero z taką prędkością to naprawdę niezłe. Większość espady najpierw musi skumulować energię żeby dopiero strzelić. Do tego z jego prędkością sanido to naprawdę zabójcza kombinacja.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2082 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:22:35 pm »
Kyouraku, mój ulubiony kapitanie, pokaż im wszystkim :!:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2083 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:49:37 pm »
Uwielbiam Ukitake
Ty Dino uwielbiasz niemal wszystkich Shinigami.Ja z kolei czuje dokładnie to samo tylko zupełnie na odwrót.

W każdym razie Stark obronił honor Espady zmuszając Ukitake by pomógł Kyoraku czyli mamy dwóch na jednego.Też myślę ze gdyby Kyoraku odpalił bankai zdołał by sam się obronić ale to ze próbował walczyć z wyzwoloną formą primery samym shikai jest jego winą.A Stark ma nadal ,podobno, asa w rękawie.Będzie fajnie.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2084 dnia: Czerwiec 19, 2009, 03:41:15 pm »
Nie, uwielbiam z Shinigamich tylko Rukię, Byakuyę i Ukitake. Innych co najwyżej bardzo lubię  ;-)

Co do tego asa w rękawie Starka to jestem bardzo ciekawy cóż to może być. Tylko żeby się nie okazało że to ta mega salwa cerami. Chciałbym zobaczyć jakiś arcik Starka z strzelającego z futerału na gitarę kiedy jest w uwolnionej formie. Tak mi się strasznie z Desperado kojarzy xD