Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2205 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:36:14 pm »
Szkoda, że nie ma żadnych rozdziałów o Hollowach.  :sad:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2206 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:49:43 pm »
O tym samym pomyślałem.Espada w całości była pokazana raz podczas narady z Aizenem.Widok codziennego życia pod jednym dachem Nnoitry,Ulquiorry,Arronierro i Grimjowwa był by nie zapomnianym przeżyciem.Już widzę to wzajemne dogryzanie sobie i nieustanne kłótnie.Wszyscy pojęli by za Rukia mieszkająca w szafie Ichigo była przykładam zdrowego dzielenia przestrzeni życiowej przy zachowaniu pełni kultury i powagi.Marzę o tym by to zobaczyć.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2207 dnia: Lipiec 02, 2009, 02:06:05 pm »
Inoue i Ichigo mają żyć wiecznie i być razem.
Przecież Ichigo zlewa na Inoue w tym sensie, to jego przyjaciółka. On się w Rukii kocha.

O tym samym pomyślałem.Espada w całości była pokazana raz podczas narady z Aizenem.Widok codziennego życia pod jednym dachem Nnoitry,Ulquiorry,Arronierro i Grimjowwa był by nie zapomnianym przeżyciem.
Oj tak, też bym chciał cos takiego zobaczyć xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2208 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:29:04 pm »
Wracając do nowych rozdziałów mangi pytaniem na które nie da się raczej teraz odpowiedzieć ale będzie miało to ,chyba,później znaczenie jest czemu ten Wielki Cyklop nie został przerobiony na Arrankara.W końcu jako arrankar był by potężniejszy bo miał by do tego moce shinigami.Aizen nie chciał/mógł go jednak przemienić.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2209 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:54:48 pm »
To prawda, ciężko na to odpowiedzieć. Ale równie dobrze można spytać czemu Menosy nie zostały pozamieniane. Co do tego wielkiego to, cóż, może Aizen stwierdził że fajny z niego pieszczoch i wolał zwierzaczka od kolejnego wojownika ^^ Yammi ma pieska to Aizen też może xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2210 dnia: Lipiec 02, 2009, 06:00:45 pm »
A ja znowu czekam tylko aż ktoś przytrze pysk wonderowi. I zamiast jego dałnowania chce zobaczy gdy ktoś do ciska.Oraz jak ta minka mu rzewnie i toczy łzy ze strachu.
Coś jak chwile śmierci hell mastra w slayers.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2211 dnia: Lipiec 02, 2009, 06:57:17 pm »
A ja chce zobaczyć jak WonderWisse katuje kolejnych shinigami.Tylko nie tak raz-dwa(albo i bez dwa) jak Ukitake tylko powoli,niech zacznie od nóg i idzie w górę...I tak jednego za drugim aż nie zmienią nazwy Gotei 13 na Gote 3 albo i Gotei 2...Ale bleach to manga w której wrogowie robią przeważnie są tylko po to by pokazać jak silni są shinigami(teraz vizardowie) zatem wizja Jackala jest bardziej prawdopodobna.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2212 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:04:25 pm »
Jak już tak fantazjujemy to ja chcę jakiś fajny bonusowy rozdział o Rukii. A w fabule Bleacha to niechaj sobie Tite robi co uważa, myślę że dobitnie pokazał już że potrafi swoimi pomysłami nas nieźle nakręcić więc niech działa dalej.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2213 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:41:55 pm »
Ja dopiero co po oglądnieciu chapterka, boski jest, wonderek szaleje ;), a Vizardzi dadzą w kość aizenowi, w końcu nie widzieli jego bankai czyli zero mowy o hipnozie.
Moim skromnym zdaniem walka będzie sie rozstrzygać tylko pomiedzy aizenem, ginem, WonderWisse a Vizardami ^^, moze jeszcze primera. Co do halibel i tego z nr.2 (teraz mi nazwa uciekla i nie chce mi sie szukac xD) vizardzi ich pojadą, pewnie tite walnie coś ze vizardy beda przegrywac na poczatku ale przejeda po espadzie jak nóż po maśle, w końcu sam hitsek walczyl jak równy z równym z Halibel ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2214 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:51:18 pm »
Ja dopiero co po oglądnieciu chapterka, boski jest, wonderek szaleje ;), a Vizardzi dadzą w kość aizenowi, w końcu nie widzieli jego bankai czyli zero mowy o hipnozie.
Ta hipnoza to shikai, nie wiemy jakie ma bankai. Taki szczególik ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2215 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:14:16 pm »
Aizen 100 lat temu sprawił swoją hipnoza ze przez miesiąc za Shinjim chodził sługa Aizena a on tego nie zauważył więc mowa o hipnozie jest.Z drugiej strony przez 100 lat Vizardzi na pewno myśleli o jakiejś linie obrony przed tą hipnozą.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2216 dnia: Lipiec 03, 2009, 02:35:37 am »
mieli nadto czasu :lol:
Dino-sorry masz racje shinkai xD
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2217 dnia: Lipiec 03, 2009, 07:25:55 am »
Wiecie, że zrobili musical na podstawie Bleach?

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2218 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:44:47 pm »
Ten musical ma ze 3, albo 4 lata, stary jak świat. Chyba, że zrobili drugi.   :-?

Co do mangi, to zakładam, że Aizen i jego dwa bodygardy, plus Wonder i być może ten cyyklop zajmą się Vizardami, a Espada będzie prać Shinigami. Zakładam ze tym razem Barrag i Hali przestaną się bawić i zaczną walczyć na poważnie.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2219 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:08:50 pm »
Vizardów jest tylu, że dla każdego starczy. I dla Aizena i dla Espady. Shinigami już raczej nie wchodzą w grę bo większość leży już na deskach.