trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2220 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:15:53 pm »
Ukitake raczej chwilowo wyeliminowany,Kyoraku trudno powiedzieć ale chyba się podniesie,Soifon też raczej out,niema ręki i choć użyła już najsilniejszego ataku nie pokonała Barragana.Zostają "Uber Hitsugaya"(nie wiem jakim prawem ale po tym wszystkim nawet nie lekko ranny) choć jego bankai wyczerpał się w 50%,Komamura ruszył do boju i naturalnie ukryty as w rękawie gotei 13 Yamamoto.Od strony vizardów mogę się mylić ale zakładam ze tego grubego porucznika kidou corps wyszlą by ratował rannego Ukitake a walczyć będzie pozostała siódemka.Pytaniem pozostaje co potrafi ten wielki cyklop(ciekawi mnie to) bo WonderWisse już co nieco zademonstrował a i pierwszą trójkę już znamy.

Tak czy siak zakładając duża ilość walczących to będzie długa bitwa.Bardzo możliwe ze zajmie cały sezon anime(około 26 odcinków).    
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2221 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:21:35 pm »
Kyoraku dostał head-shota z cero więc raczej może być z nim ciężko. Ciekawi mnie jak będa walczyć Vizardzi. Czy też włączą bankaia, a potem maski czy może w samych maskach bez uwalniania mieczy.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2222 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:27:36 pm »
Kyoraku dostał head-shota z cero więc raczej może być z nim ciężko
Fakt do tego to cero było nie od byle kogo tylko od Primery więc raczej było silne/bardzo silne ale shinigami już nie po takich rzeczach się podnosili.
Ciekawi mnie jak będa walczyć Vizardzi. Czy też włączą bankaia, a potem maski czy może w samych maskach bez uwalniania mieczy.
Zakładając ze mają mocnych adwersarzy powinni od razu walczyć na 100%(takim Ukitake i Kyoraku chciało się walczyć samymi shikaiami i marnie im to wyszło)  ale coś mi mówi ze nie od razu tak będzie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2223 dnia: Lipiec 03, 2009, 02:09:44 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytat: Hollow  Dzisiaj o 14:21:35
Kyoraku dostał head-shota z cero więc raczej może być z nim ciężko

Fakt do tego to cero było nie od byle kogo tylko od Primery więc raczej było silne/bardzo silne ale shinigami już nie po takich rzeczach się podnosili.
moim zdaniem Kyoraku nie pokazał bankai, wiec licze na cód ^^
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2224 dnia: Lipiec 03, 2009, 02:15:25 pm »
Ukitake tez nie pokazał bankai i teraz lezy z dziurą z klacie.  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2225 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:44:42 pm »
Kyoraku dostał head-shota

Zaraz jakiego head-shota...może mamy różne wersje, ale w mojej widać wyraźnie jak materiał zagina się od nacisku pistola tuz pod lewą łopatką (mniej więcej na płuco).

Kolejna sprawa, od początku nie lubiłem Wondera, ale teraz jak czytałem drugi raz, moja "dezaprobata" do niego wzrosła. Hollow o wyglądzie nastolatka, z umysłem na poziomie, sam nie wiem, karalucha? (to "uuo", "ahh") i nawet nie chodzi że załatwił kapitana jednym hitem, bo to akurat jest ok, ale jakoś go nie lubię.

Taka ciekawostaka:
Na stronie 5 Wonder przebija Ukitaka lewą ręką, widać to wyraźnie.
Natomiast na stronie 6, widzimy jak Wonder cofa rękę, no własnie, cofa zakrwawiona PRAWĄ rękę.

Wpadka mangaki? celowy zabieg? czy może Wonder pojechał Utkowi serię ciosów, mieląc plecy?

Jak to widzicie? :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2226 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:58:49 pm »
Wpadka, bądż zadał mu drugi cios prawą ręką w końcu za bystry to on nie jest i jeszcze te jego piegi  :p

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2227 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:13:56 pm »
Ja tam nie wiem co o tym myśleć ale możliwe że to wpadka. Nie wiem tylko Jackal co zadanie drugiego ciosu może mieć wspólnego z bystrością? Jeśli trzasnąłby go drugi raz to było dopiero bystre bo przynajmniej by jeszcze mocniej poranił przeciwnika. A piegi? Eee... Okej, czyżby także były ważne w jakiś sposób w walce? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć dlaczego...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2228 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:44:32 pm »
Nie wiem tylko Jackal co zadanie drugiego ciosu może mieć wspólnego z bystrością?
hmmmmmmmmmm w jego przypadku może, bo jak ktoś robi auuuu auuu oraz otwiera buzie to może mieć skłonność szaleńca oraz zadając cios może machać łapami bez opamiętania.

A piegi? Eee... Okej, czyżby także były ważne w jakiś sposób w walce? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć dlaczego...
Eee...po prostu mnie irytują, ale nie w walce nie mają żadnego znaczenia. Niby ta vizardak też ma piegi ale mi to nie przeszkadza.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2229 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:30:55 pm »
A może te piegi działają jak tatuaż tego porucznika co ma na gębie "69" z oddziału "byłego" Tousena.
Wonder jak jest przyparty do muru strzela nimi w przeciwnika.  :lol: xD

Ale ta ręka jest dość interesujaca.  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2230 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:30:47 am »
Może znów zabawie się w proroka ale myślę ze Wonder tylko udaje idiotę.Zaraz po tym jak był przemieniany w arrankara mówił w miarę normalnie.Dopiero podczas swojej pierwszej misji zaczął się zachowywać jak dziecko.Zresztą jak pokazuje praktyka im hollow potężniejszy tym bardziej dziwaczny:Stark ma dwa ciała i dwa umysły,Yammi-głupi jak but a po przemianie zwiększa moc 10 razy,WonderWisse zachowuje się jak dziecko,potem ten cyklop...aż strach pomyśleć co będzie nie tak z najpotężniejszym z Vasto Lorde.

Poza tym każdy kto mówi źle o kimś kto krzywdzi tych złych,brzydkich shinigami jest mi wrogiem  :evil: 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2231 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:38:55 am »
A może te piegi działają jak tatuaż tego porucznika co ma na gębie "69" z oddziału "byłego" Tousena.
Wonder jak jest przyparty do muru strzela nimi w przeciwnika.  :lol: xD
Hisagi nie strzela tatuażem. On rzucił w Findora tym łańcuchem co ma na szyi i ten łańcuch wybuchł.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2232 dnia: Lipiec 04, 2009, 03:47:25 pm »
Dina w anime rzucił z ramienia, nie z szyi ale mniejsza. Może i łańcuch, choć w anime wyglądało jak tatuaż.

Zeromus, ja nie twierdzę ,że Wonder nie jest zajebisty, po prostu jakoś nie trawię jego obecnego zachowania.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2233 dnia: Lipiec 04, 2009, 05:03:51 pm »
po prostu jakoś nie trawię jego obecnego zachowania.
Może wonder coś ukrywa(ciekawi mnie ta jego wielka siła), ale tak to uważam tak samo.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2234 dnia: Lipiec 04, 2009, 05:59:29 pm »
Dina w anime rzucił z ramienia, nie z szyi ale mniejsza. Może i łańcuch, choć w anime wyglądało jak tatuaż.
Może i z ramienia, tak dokładnie to nie pamiętam. W każdym razie jak dla mnie to był łańuch, nawet przez myśl mi nie przeszło że to może być co innego a odcinek ten oglądałem wiele razy ^^ Poza tym rzut tatuażem byłby zbyt dziwny nawet jak na Bleacha xD

 

anything