Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2250 dnia: Lipiec 08, 2009, 05:31:28 pm »
Dawno takiego bleacha nie zastałem. Wbrew sobie bardzo podobało mi się nawet lepiej niż uprzednie epki na ramach mangi.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2251 dnia: Lipiec 08, 2009, 07:59:41 pm »
Do rozdziału 0.8 dorzucili też rozdział 0 (ten o wysłaniu Rukii do wiata żywych i awansie Renjiego)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2252 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:45:56 pm »
No tak, pisałem o tym, Bleach 0 Side-B. Ogólnie myślę że bardzo fajnie im to wyszło.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2253 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:56:54 pm »
Znalazłem rysunek z prawdziwym obliczem bankaja Kyouraku

Wchodzić na własną odpowiedzialność. xD
Spoiler: pokaż
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2254 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:26:07 pm »
Haha, takie bankai to ja rozumiem xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2255 dnia: Lipiec 10, 2009, 12:36:13 pm »
No panowie co jest? Nowy chapter wyszedł, Vizardzi pokazali swoje maski.

Ogólnie jest zajefajnie, lepszych kwestii wypowiadanych przez postacie nie mogłem się spodziewać, no i wyjaśniło się czemu tak długo czekaliśmy na Vizardów.
Ogólnie podobało mi się "ratowanie" Kyouraku. ^^

Teraz czekamy na to co pokarzą w walce.

Aha moje top 3 w maskach u Vizardów
1. Kensei
2. Hiori
3. Lisa

Za to Hachigen i Love mają dziwne maski.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2256 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:04:23 pm »
Tite wyjaśnił czemu Vizardów tak długo nie było i gdzie podziewał się porucznik Yamamoto za jednym zamachem.Poza tym sprawdziły się kolejne rzeczy które kiedyś prorokowałem:a)Kyoraku po ataku Starka nic nie było tylko udawał idiotę to jest trupa,b)Lisa była pierwsza która wyrwała się sprawdzić co z byłym kapitanem,c)jak powiedział Tousen za bełkotem wondera jednak kryje się jakiś sens,d)Wielki Cyklop faktycznie okazał się szefem Menosów i to mnie akurat cieszy.Po prawdzie nawet 1000 Menosów nic nie pomoże w starciu z 8 Vizardów ale widok faceta wzywającego ot tak sobie całą hordę jest ciekawy.

Tak na marginesie zachowanie Kyoraku w tej walczę zakrawa na wyrok śmierci z podpisany przez Yamamoto po powrocie do SS.Wpierw walczy na pół gwizdka,potem nie chce pokazać Bankaia a potem kładzie się i udaje trupa.Jego fani naturalnie znajdą jakieś "mądre" wyjaśnienie tych zachowań ale dla mnie zgrywa po prostu głupa podczas gdy kilku jego kolegów omal nie zostało zabitych.Do tego podczas,jak sam kiedyś przyznał ,najważniejszej bitwy dla Gotei 13.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 01:08:37 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2257 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:18:26 pm »
Maska Hachiego przypomina trochę maski Indian z ameryki południowej.
Podobał mi się tekst, że nie są po stronie Aizena anim SS, ale po stronie Ichigo.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2258 dnia: Lipiec 10, 2009, 02:33:30 pm »
ten ep to cisza przed burzą, mam wrażenie że w następnym będzie mało rozmów, dużo cięcia mieczem :)

hollow ma rację, ten tekst po której są stronie był świetny


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2259 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:15:38 pm »
Podobał mi się tekst, że nie są po stronie Aizena anim SS, ale po stronie Ichigo.
Oj tak, ten tekst jest boski ^^
I bardzo fajnie że długa nieobecność Vizardów i porucznika Sasakibe została tak ładnie i zgrabnie wyjaśniona. Rozmowa Shinjiego z Yamamoto jest super. Zwymiotowanie Menosami wprawiło mnie w mocne WTF i też mi się podoba. Fajnie też że Vizardzi pokazali maski chociaż mój faworyt, nie licząc Shinjiego, czyli Rose ma trochę jakąś dziwną. No nic. W każdym razie Shinji jest w tym rozdziale mistrzem świata.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2260 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:19:20 pm »
A teraz jak już nam wszstkim ślinka leci Tite pewnie zaprosi nas do Hueco Mundo...

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2261 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:54:36 pm »
A teraz jak już nam wszstkim ślinka leci Tite pewnie zaprosi nas do Hueco Mundo...
Podejrzewam ze tak.Może nie tak od razu tylko tradycyjnie w najbardziej dramatycznym momencie.Trudno walkę z Yammim też chętnie zobaczę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2262 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:05:06 pm »
Cytuj
Rose ma trochę jakąś dziwną.

Cy ja wiem czy taka dziwna? Zwyczajny łeb ptaka.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2263 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:12:19 pm »
No to wiem ale jakoś mi do niego nie pasuje. No ale nie zmienia to faktu, że to mój drugi ulubiony Vizard ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2264 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:23:03 pm »
Większość tych masek była pokazana na jednym rysunku.Ja wstrzymam się z ich oceną do momentu w którym będzie okazja zobaczyć je dokładniej w zbliżeniach.Ale naprawdę to jaką ktoś ma maskę uważam za mocno drugoplanową sprawę.W każdym razie moja teoria ze będzie 8 na 8 upadła gdy Cyklop wezwał hordę pomagierów.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"