trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 570552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2295 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:36:43 pm »
Chłopie, Ulquiorra nie żyje, pogódź się z tym. Nie ma jak wrócić. Nawet jego ciała nie ma jak zobaczyć bo się rozsypało na wietrze.
Pogodziłem się, tak tylko napisałem uwzględniając fakt że czasem występują rzeczy które nie za bardzo nam się podobają.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2296 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:41:37 pm »
Najnowszy odcinek można opisać tylko jednym słowem: Boobs!!! Nie wyszedł im tylko ten Tentacle rape z odziałem arbuzów  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2297 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:44:54 pm »
Ano ten atak arbuzów był słaby ale cały odcinek extra ^^ Jak Byakuya rozwalał basen Senbonzakurą to mało nie padłem xD Ogólnie epek bardzo śmieszny co mi się podoba.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2298 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:50:01 pm »
Ja padłem jak sie dowiedziałem dlaczego go rozwalił  :D . I ten cosiek co go ulepił z piasku był dobry.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2299 dnia: Lipiec 15, 2009, 08:04:20 pm »
Kolejny przyjemny ep. Wspaniała odskocznia. Nawet jestem przekonany że te filery wyjdą na ludzi.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2300 dnia: Lipiec 15, 2009, 08:14:52 pm »
Właściwie to nie był filler. W końcu był taki rozdział o tym jak byli na plaży.  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2301 dnia: Lipiec 15, 2009, 08:22:34 pm »
No tak, ale odskocznia świetna. I jeśli pociągano tego typu wątki to może być ciekawie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2302 dnia: Lipiec 15, 2009, 08:25:23 pm »
Ja padłem jak sie dowiedziałem dlaczego go rozwalił  :D . I ten cosiek co go ulepił z piasku był dobry.

Tego cośka piekł już kiedyś w formie ciastek xD Ma z nim taki sam fetysz jak Rukia z Chappym ^^

Ale świetnych momentów w tym epku nie brakuje. Poza tym z basenem w pamięć najbardziej mi zapadły sceny z Hitsugayą robiącym lód, z latającym Renjim, z zachwytem Rukii nad dziełem Byaka czy z wkurzającymi się Ichigo i Ikkaku. Że już nie wspomnę o trumnie Ukitake xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2303 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:31:48 pm »
Nowy chapek w sumie nic nowego nie wniusł, pokazana totalna jatka Menosów w wykonaniu Vizardów, za to shinji nie owija w bawełnę, jedzie prosto na aizena.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2304 dnia: Lipiec 16, 2009, 01:09:36 pm »
Tak jak się wszyscy spodziewaliśmy posłanie do walki armii Menosów nie miało zbytniego sensu bo dla Vizardów to bułka z masełkiem, serkiem i szyneczką. Niemniej fajnie ogląda się tą jatkę, zwłaszcza sztuczka Hacchiego mi się spodobała z tym odcięciem głów. Lisa fajnie poszatkowała jednego z Menosów i ciekawe było też przedstawienie Rose. Świetna jest też strona 2-3 ze wszystkimi Vizardami. Cała ekipa wygląda tam epicko ale poza Hiyori rulez all, dziewczyna wygląda tam po prostu uber mega genialnie. Fajne jest też to pudełeczko na miecz Hacchigena ^^ No a Shinji to już w ogóle rulez. Kiedy nagle został pokazany i okazało się że zamiast także ruszyć na Menosy czeka na Aizena, to ja już byłem w siódmym niebie. Marzyłem żeby zobaczyć walkę tej dwójki i teraz przyszedł na nią czas. Oj oby Kubo Tite naprawdę bardzo, bardzo się postarał z tym pojedynkiem. Będę go wielbił na wieki jeśli zrobi tą walkę jak najlepszą.

P.S.
Mam nadzieję że Pierrot się przyłoży do tej rzeźni na Menosach w anime, bo tam to może naprawdę świetnie wyglądać ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2305 dnia: Lipiec 16, 2009, 01:13:43 pm »
tą walkę jak najlepszą.

Pomyśl jak ta walka mogła by wyglądać w anime, jeśli by ją zrobili podobnie jak walka Truskawka z Ulkiem, lub Kaiena z tym krabo-czymś. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2306 dnia: Lipiec 16, 2009, 01:17:40 pm »
Ło weź tak nawet nie mów bo już się ślinię. Walka Shinjiego z Aizenem zrobiona jak tamte dwie... chyba bym ułożył Pierrotowi ołtarzyk z czaszek ^^

A tak z małą popraweczą, Hisagiego z krabo-czymś ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2307 dnia: Lipiec 16, 2009, 02:38:18 pm »
o LoL napisałem Kaiena...xD

Na swoja obronę dodam, że jestem chory i biorę antybiotyk, wysoki sądzie.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2308 dnia: Lipiec 16, 2009, 02:45:23 pm »
Nowy chapterek fajny choć przewidywalny.Boje się tylko jak te wszystkie odcinanie głów i rozrywanie gołymi rękami będzie pokazane w anime.Znowu będzie Matsumoto z zadrapaniem na boku.Poza tym należy podziwiać odwagę Shinjiego który idzie prosto w paszczę lwa(napisał bym objęcia śmierci ale nie w bleachu) z uśmiecham na twarzy.Poza tym co jest z tym Aizenem?Soulk Society dostało posiłki, i to jakie!, on stracił już trzy czwarte żołnierzy,posiłki które wezwał wybito w dwie minuty,żaden z jego przeciwników nie jest martwy i tylko kilku jest rannych do tego poza Soifon i Hitsugayą nikt nie używa nawet bankaia a as Soul society Yamamoto nawet jeszcze nie walczył a on w takiej sytuacji wesoło się uśmiecha.Albo ma taką wiarę w swoich pozostałych przy życiu żołnierzy albo jest pewien  ze w razie czego zdoła uciec a to czy wybiją Espade,Wondera i cyklopa ma głęboko gdzieś.Jest to taki moment w którym powinien powoli wziąć się poważnie do roboty bo wrogowie zgniotą jego niedobitków samą przewagą liczebną a on sam jakim by nie był uber koksem sam rady Gotei 13 + Vizardzi raczej nie da.Do tego cały czas może pojawić się Urahara,ojciec Ichigo czy Yoruichi.Nie wątpię ze ma on rezerwowy plan ale teraz jest dobra chwila by wprawić go w życie.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2309 dnia: Lipiec 16, 2009, 03:09:30 pm »
Nie, teraz jest dobra chwila by rezał się z Shinjim ^^ Aizen jest spokojny bo jest mega uberem i nie ma się czego bać xD Espada nie pokazała wszystkiego i na pewno ma jeszcze sporo w zanadrzu więc może jeszcze ciekawie powalczyć. Wonder już pokazał że trzeba się go bać, jego przyjaciel też na bank jest mocny. Tousen jak Tousen, bankaiem moze postraszyć ale za to Gin to jak dla mnie potężniacha. Aizen wcale nie jest w takich strasznych opałach, wręcz przeciwnie. Możliwe że dopiero teraz siły są wyrównane.

 

anything