Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2340 dnia: Lipiec 26, 2009, 11:34:20 am »

P.S.ten trzeci film bleacha pokazał się gdzieś już? 
Nigdzie jeszcze go nie spotkałem a też poluje na niego.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2341 dnia: Lipiec 26, 2009, 11:37:31 am »
Myślę że Aizen na pewno coś jeszcze ukrywa skoro miał w planie walczyć z odziałem 0. Więc liczę na spotkanie Vasto Lorde 
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2342 dnia: Lipiec 26, 2009, 11:41:34 am »
Trzeciej kinówki też nie widziałem jeszcze nigdzie i raczej jej póki co po prostu jeszcze w necie nie ma : /

Mój brat podczas oglądania poczynił trafną uwagę:jeśli na podstawie każdego z takich epizodycznych wątków jak ta nastolatka robiąca maślane oczy do Ikkaku zrobią jeden odcinek to już mają materiału na dwa lata fillerów.Chyba wolał bym takie fillery niż pseudo fabularne sagi których nie daje rady nigdy obejrzeć.
Też bym takie wolał ale jak widać po zapowiedzi na końcu 229 epa - za tydzień początek kolejnej z naszych ulubionych pseudo fabularnych sag. Fajnie że wreszcie pokaże się staruszek Zangetsu ale szkoda że w fillerze a nie właściwej fabule.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2343 dnia: Lipiec 26, 2009, 02:57:18 pm »
Ciekawe czy tatusiek Ishidy w końcu przyłączy się do walki.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2344 dnia: Lipiec 26, 2009, 05:09:39 pm »
Jeśli już by wkroczył to na pewno i tylko w duecie z tatuśkiem ojca ichigo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2345 dnia: Lipiec 26, 2009, 06:01:27 pm »
Jeśli już by wkroczył to na pewno i tylko w duecie z tatuśkiem ojca ichigo.

He? "tatuśkiem ojca ichigo"? Znaczy dziadkiem Ichigo?  :shock:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2346 dnia: Lipiec 26, 2009, 06:35:00 pm »
Błąd. Nie zauważyłem.
Możliwe że ojciec ichigo był kapitanem 10 oddziału.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2347 dnia: Lipiec 26, 2009, 07:02:09 pm »
Możliwe że ojciec ichigo był kapitanem 10 oddziału.
Łał, równie dobrze mogę napisać, że możliwe że był kapitanem 2, 3, 7, 9, 10 lub 11 oddziału. Albo był w 0. Albo w ogóle nie był kapitanem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2348 dnia: Lipiec 26, 2009, 07:06:52 pm »
Łał, równie dobrze mogę napisać, że możliwe że był kapitanem 2, 3, 7, 9, 10 lub 11 oddziału. Albo był w 0. Albo w ogóle nie był kapitanem.
Łał, równie dobrze mógł bym napisać: co byś zjadł?

Napisałem tak, ponieważ tak mi pasuje te miejsce przed histem.


----Jak tak patrze to ogólna zasada przez wszystkich przyjęte ze filery to dno(oczywiście lepiej jak ich nie ma), ale nie wszędzie bo wystarczy że by zrobili tak dobro fabułę jak z bantu (ale tylko z początku ona taka była). Ponadto w rebornie i one piece filery są tak zrobione iż nawet nie zauważamy kiedy one są. Więc jak by chcieli to mogli by ten sezon w blechu zrobić bardzo dobry.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 07:25:48 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2349 dnia: Lipiec 26, 2009, 07:23:17 pm »
Pozostałe pasują równie dobrze. Po odejściu Yoruichi 2 nie miała kapitana, Soifon raczej nim wtedy nie została. Po odejściu Rose 3 nie miała kapitana a Gin był jeszcze dzieciątkiem. Po odejściu Love'a 7 nie miała, nie wiem czy Komamura od razu nim został. Bez Kenseia 9 nie miała a Tousen też nie wiadomo czy został nim od razu. Ta 10 oczywiście już wcześniej była pusta. Co do 11 to nie widzieliśmy Kenpachiego z tamtych czasów więc też wszystko możliwe.

Pewne jest że jeżeli Isshin był kapitanem w Gotei 13 po odejściu Vizardów to nie mógł władać w 1 (Yamamoto), 4 (Unohana), 5 (podejrzewam że Aizen został kapitanem zaraz po Hirako), 6 (tam kapitanował sobie klan Kuchikich), 8 (Kyouraku), 12 (Mayuri dostał władzę w spadku po Uraharze) i 13 (Ukitake).

Tak więc możliwości jest wiele a dowodów na poparcie którejkolwiek zero, dlatego zdziwiło mnie to nagłe stwierdzenie że mógł należeć do 10. To znaczy masz rację, mógł, ale równie dobrze mógł należeć do pozostałych, które wymieniłem.

co byś zjadł?
Może barszcz biały... Łooo albo sajgonki! Oto jest minus życia na wsi że nie można w każdej chwili iść zjeść na miasto : /

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2350 dnia: Lipiec 26, 2009, 07:33:07 pm »

Tak więc możliwości jest wiele a dowodów na poparcie którejkolwiek zero, dlatego zdziwiło mnie to nagłe stwierdzenie że mógł należeć do 10. To znaczy masz rację, mógł, ale równie dobrze mógł należeć do pozostałych, które wymieniłem.

No tak. To prawda. Moje kapryśne stwierdzenie musiało zdziwić z powodów podanych przez ciebie.



Może barszcz biały... Łooo albo sajgonki!
Barszcz biały też bym połknął, a sajgonki nie wiem co to jest.

Oto jest minus życia na wsi że nie można w każdej chwili iść zjeść na miasto : /
Tak tak to prawda, ale mi to nie przeszkadza aż tak bardzo. Bardziej odczuwam brak większej różnorodności dziewczyn pod ręko.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2351 dnia: Lipiec 26, 2009, 07:48:12 pm »
Bardziej odczuwam brak większej różnorodności dziewczyn pod ręko.

Amen.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2352 dnia: Lipiec 26, 2009, 09:04:28 pm »
Uff, witam ponownie, wróciłem z Łódzkiej Wioski Historyczne i powiem szczerzę, że nie chce mi sie czytać wszystkiego coście napisali, ale zapewne z większością się zgadze. xD

A co do bycia kapitanek w Gotei 13 przez tautśka Ichigo, bo było juz pokazane jak walczył z Grand Fisherem, choć nie powiedzieli z jakiego był oddziału. Mimo to jego dość bliska znajomość z Uraharą wskazywała by (imho) iż uciekł z SS w bliskim, jeśli nie tym samym czasie co Urahara wraz z Vizardami.

A kapitanem 11 oddziału nie mógłby być, ponieważ Kenpachi zarąbał poprzedniego kapitana.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2353 dnia: Lipiec 26, 2009, 09:11:25 pm »
No właśnie ta znajomość z uraharą krzyżuje wszystko.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2354 dnia: Lipiec 26, 2009, 09:31:36 pm »
Mimo to jego dość bliska znajomość z Uraharą wskazywała by (imho) iż uciekł z SS w bliskim, jeśli nie tym samym czasie co Urahara wraz z Vizardami.
Było mówione że podczas walki z Grand Fisherem wystąpił jako Shinigami pierwszy raz po 20 latach. Oczywiście nie znaczy to jednoznacznie że od 20 lat jest na Ziemi ale to jedyna poszlaka. A jego strój nie wyglądał do końca jak kapitański. Miał białe haori ale inaczej noszone i z jakimś naramiennikiem. Stąd gdybanie że może tak nosi się oddział 0.

A kapitanem 11 oddziału nie mógłby być, ponieważ Kenpachi zarąbał poprzedniego kapitana.
Między kapitanem z czasów Vizardów a Zarakim mógł być ktoś jeszcze, a Zaraki zabił tego kogoś a nie tego sprzed stu lat. Oczywiście tylko gdybam. Tyle że jeśli brać pod uwagę te 20 lat, o których pisałem wyżej, to podważa to teorię z 11 oddziałem. Wciąż jednak jest dużo do wyboru.

 

anything