trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2400 dnia: Sierpień 07, 2009, 01:11:00 pm »
Wydawnictwo J.P.F. już zaczęło przyjmować zamówienia na prenumeratę mangi Bleach.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2401 dnia: Sierpień 07, 2009, 06:44:02 pm »
Ano też to dzisiaj zauważyłem ^^ Trzeba przyznać że nieźle wyczekali fanów ale lepiej późno niż wcale. Już nie mogę się doczekać żeby dorwać w swoje szpony pierwszy tomik ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2402 dnia: Sierpień 07, 2009, 06:49:28 pm »
Walka fajna tylko śmieszny ten młynek z parasolką. I ciekawa rzecz że szybkość(jego mocy) jest wado 2 espady? Przecież to on kontroluje czas. Tak jak w tym momencie gdy soi fon chciała go kopnąć.




Jak już wszyscy wymieniają kogo lubia to ja też  :p ::
z arrancar'ów to - ulek, nell, grim, 2 espada
kapitanowie: w sumie tu podobnie jak wszyscy tylko do rzucę zarakiego i hista.
reszta: ischida, ta mała od urahary, ikkaku
nie lubię - ruki, omeady.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 06:56:06 pm wysłana przez Jackal »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #2403 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:08:22 pm »
Czy ja tu jestem jedyną osobą, która nie przepada za Ruki? >_>

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2404 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:28:42 pm »
Czy ja tu jestem jedyną osobą, która nie przepada za Ruki? >_>

nie lubię - ruki, omeady.
Jeśli ignorujesz moje posty/mnie(itd) czy co tam... To tak jesteś jedyną osobą.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 07:33:22 pm wysłana przez Jackal »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #2405 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:42:10 pm »
Nie doczytałem :P Gomenasai, to nie było z premedytacją. Napisałeś jej imię z małej litery to nie rzuciło mi się w oczy. W każdym razie miło wiedzieć, że nie jestem osamotniony w tej antypatii, bo przedtem to wyglądało, że wszyscy za nią szaleją.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 08:26:27 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2406 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:49:14 pm »
A moimi faworytami są wszyscy Vizardzi. Wliczając w to Ichigo. Z kapitanów ( też jestem wyznawcą wisimizmu  :D ). A z espady Stark i Grimmjow.

Mam nadzieję, że mangę nie będą wydawać co 2 miesiące tak jak na początku Naruto.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2407 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:06:36 pm »
Czy ja tu jestem jedyną osobą, która nie przepada za Ruki? >_>
Wilku bracie, tez nie przepadam za nią, jedyne co u niej jest fajne to ten głos zapijaczonego menela z pod budki z piwem, a tak to dla mnie jest kompletnie obojętna.

A jak już wymieniamy
Lubię:
Arrancary: Harribel, Barrag, Nell, nawet Ulek jakoś na koniec wzbudził u mnie sympatię.
Kapitanowie: Zaraki, Ukitake, Kyouraku, Mayuri (tego ostatniego lubię, bo w sumie ma najbardziej praktyczne podejście)
Shinigami: Yumichika, Ikaku, Nemu, Hisagi, Yachiru, Matsumoto (choć zgadzam się z Zeromusem, po Alanie powinna praktycznie nie żyć)
Inni: Urahara, Yoruichi, Ururu, Ishida, Inoue (choć bywa mocno upierdliwa), pewnie kilku zapomniałem

Nie lubię z całą pewnością: Gimm, Hitsek, Aizen, Yammi, i tego szalonego murzyna od egzorcyzmów.

A cała reszta jest mi obojętna.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2408 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:12:25 pm »
Mam nadzieję, że mangę nie będą wydawać co 2 miesiące tak jak na początku Naruto.

Sorki za kolejny post.

Jakby się chciało du... ruszyć i przeczytać to na stronie JPFu pisze, że Bleach będzie dwumiesięcznikiem, pierszy tom pojawia się we wrześniu, a na stronie wisi 6 okładek, zatem zapewne na te chwilą maja wykupione 6 tomów. Cena za okładkę 16 zł.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2409 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:24:00 pm »
Faktycznie. Przeoczyłem. Sorki.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2410 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:25:08 pm »
Nie doczytałem :P Gomenasai, to nie było z premedytacją.
No dobra  ;-)



Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2411 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:55:23 pm »
Jak dla mnie ogólnie dużo jest fajnych postaci w Bleachu i to we wszystkich grupach. Czy to Gotei 13, czy to Arrancarzy czy Vizardzi czy sklepik Urahary czy co tam jeszcze. Mimo to i tak nie do zdarcia jest klasyczna truskawkowa drużyna czyli Ichigo, Rukia, Ishida, Chad i Inoue. No dobra, nie lubię Inoue ale przyznaję, że jest integralną częścią tej ekipy i ciężko sobie ją bez niej wyobrazić. No i jeszcze Renji, który poniekąd doszedł do składu po jakimś czasie i myślę że ładnie go dopełnił.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2412 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:23:44 pm »
A ja pewnie Cię zaskoczę stwierdzając że to jedyna seria, gdzie główna drożyna, z głównym hero na czele jest mi zupełnie obojętna. Ba, nawet Yammi może ich sklepać na śmierć i jak dla mnie nie będzie to powód by przerwać Bleacha. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2413 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:30:50 pm »
i jak dla mnie nie będzie to powód by przerwać Bleacha. xD
Nawet i teraz od bardzo bardzo dawna drużyna ichigo nie brała udziału. Od nie dawna każdy w sam sobie robi za głównego hero.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2414 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:38:18 pm »
Ba, nawet Yammi może ich sklepać na śmierć i jak dla mnie nie będzie to powód by przerwać Bleacha. xD
Ja  bardzo lubię podstawowy skład(najbardziej z wszystkich grup) ale też nie narzekał bym gdyby Yammi zatłukł kilku z nich.Ale do tego na pewno nie dojdzie.
Nawet i teraz od bardzo bardzo dawna drużyna ichigo nie brała udziału. Od nie dawna każdy w sam sobie robi za głównego hero.
Prawda.To jedyna chyba manga w której właściwe nie widać nigdzie głównego bohatera.Ale myślę ze do czasu...

Poza głównymi postaciami,o nich było już dużo mowy, lubię tą małą od Urahary i Tatsuki-chan(jedyna kobieta która potrafi być jednocześnie babo-chłopem i być słodka).

 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"