trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2445 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:09:04 pm »
W tym tygodniu ma nie być rozdziału mangi, bo Jump nie wychodzi.

trochę zboczę z tematu, ale jump wydaje też Naruto ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2446 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:10:30 pm »
Cytuj
trochę zboczę z tematu, ale jump wydaje też Naruto ?

Naruto, One Piece, Bleach To-LOVE-ru, Katekyo Hitman Reborn! i chyba Shaman King.

Ostatnio przeglądałem stare rozdziały mangi i zobaczyłem ciekawą rzecz. W całym S.S. niby tylko Ukitake i Kyouraku mają bliźniacze miecze, ale jest jeszcze jedna osoba. Strażnik bramy, z którym walczył Ichigo. On też miał dwa takie same miecze (a raczej toporki).

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2447 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:22:40 pm »
Naruto,

źle się dzieje, anime wychodzi a manga nie.
I jak widziałem na jednym obrazku pojawiają się w nim smoki z gliny


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2448 dnia: Sierpień 14, 2009, 06:52:20 am »
Ledwo wróciłem do Polski i już takie smutne wieści :( Liczyłem że przeczytam 3x Bleach i 3x Naruto a tu nie ma po jednym chapku ;/ Ale nic to trzeba tydzień się przemęczyć :)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2449 dnia: Sierpień 19, 2009, 08:27:02 pm »
Warto obejrzeć 232 oraz 233(do tego szczególnie zachęcam ciekawa sprawa została pokazana w akcji postać pustego tego z ogonem). Są bardzo dobrze zrealizowane i  ładnie zrobione.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2450 dnia: Sierpień 20, 2009, 06:32:42 am »
I wszystko wskazuje na to, że powróci Hollow zamieszkujący w Ichigo. Szkoda tylko, że nie gada tylko cały czas ryczał po przemianie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2451 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:34:19 am »
Kurde, czytając nowy chapter z każdą kolejną stroną coraz bardziej cieszyłem się, że Barragan skopie tyłki swoim przeciwnikom, a tu koniec końców znowu na to samo wyszło. Moc drugi Espada miał potężną i sam potężny był, ale przebieg jego losów w serii jakoś mi nie pasi do tak wysokiej rangi jaką miał. Albo ma, kto wie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2452 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:00:43 am »
A ja myślę, że zasługiwał na swoja pozycję. Dzięki zwolnieniu czasu koło niego miał idealną obronę (no prawie) i atak, który na dłuższą metę nie dało się powstrzymać. A że przejechał się na swojej własnej sile to już inna bajka. Szkoda, że nie pokazał co potrafi przy pomocy tego toporka co nim machał.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2453 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:17:05 am »
Ależ zgadzam się, zasługiwał na swoją pozycję jak najbardziej. Chodziło mi o to, że w porównaniu z takimi Grimmem, Nnoitrą czy Ulqiem, którzy mieli niższe rangi, Barragan nie został jakoś bardzo dobitnie ukazany. Podczas gdy niższe numerki dość dobrze poznaliśmy, numer dwa jakoś tak wpadł i wypadł robiąc w międzyczasie trochę zamieszania, ale czy miało to jakieś wielkie znaczenie dla samej fabuły to ja nie wiem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2454 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:30:37 am »
W końcu uznawał się za boga więc to normalne, że się wywyższał i zgrywał się na kozaka co ze słabiakami się nie zadaje.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2455 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:08:33 pm »
Ok, nowy chapt i ...odpłynąłem.

Baraga inaczej jak jego własna mocą nie dało się pokonać i to jest plus.
Zszedł szybko za dużo w sumie nie pokazując i to jest minus
Shinigami mogliby mu tyłek obrabiac ruski rok i nic by to nie dało, bez odpowiedniego planu i kidou i to kolejny plus.
Barag z numerem 2 zakończył dość szybko zywota w walce z Vizardem, wiec obawiam się o Harribel i resztę, a to spory minus.

I tak oto kolejny raz utwierdzono nas, a że bysmy porzucili wszelkie nadzieje na to by ktoś z "dobrych"  w tej wielkiej bitwie wszech czasów o losy całego swiata, jakiej jeszcze nigdy nie było (to tak dodałem dla przypomnienia), dostał, lub nabawił się większej kontuzji jak złamany palec.

Ta wiem, że tracili juz ręce i pół brzucha, ale to nie zwalania od przeżycia, póki nie złamią "dobrym" mieczy lub nie poobcinają dłoni, to nie ma co liczyć, że ktos z dobrych zejdzie.

EDIT:
Zapomniałem Shinji walczy z Tousenem i ma nieopodal Gina i Aizena, przy dobrych warunkach ma największe szanse na zaliczenie zgona, ale wtedy pewnie Ichigo magicznie się teleportuje i szlag trafi jedyną możliwa szansę na trupa.
Ech...może  Mayuri znów wyciągnie kilku swoich podwładnych i wciśnie guziczek, byśmy mieli kilku zabitych shinigami :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 12:14:44 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2456 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:15:44 pm »
póki nie złamią "dobrym" mieczy lub nie poobcinają dłoni, to nie ma co liczyć, że ktos z dobrych zejdzie.

Soifon odpadła ręka i była jeszcze żwawsza niż przed tym więc to nie jest pewne  :D
W Hellsingu jak księżulkowi odstrzelili ręce to wziął miecz w zęby. W bleachu też pewnie by tak było.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2457 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:44:47 pm »
W Hellsingu jak księżulkowi odstrzelili ręce to wziął miecz w zęby. W bleachu też pewnie by tak było.
W Bleachu miecz by się zmaterializował i sam wykończył przeciwnika ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2458 dnia: Sierpień 21, 2009, 02:28:19 pm »
Też na plus policzę ze metodą na Barragana była jego własna moc bo przed nią nie daje się obronić ,nawet on sam tego nie potrafił.To ze za wiele nie pokazał to kwestia doboru przeciwników.Gdyby walczył z osobami nie używającymi Kido jak Zaraki albo Ichigo to mogli by mu najwyżej "na kukać"(atak Soifon trafił go tylko dlatego ze Barragan był chwilowo unieruchomiony w klatce z Kido) ale walczył z jednym z najpotężniejszych mistrzów Kidou więc miał pecha.
Bankai Soifon robi wrażenie najsłabszego z wszystkich.Jak sama przyznała może używać go raz na kilka dni.Jego ciężar ją spowalnia,nie może strzelać z bliskiej odległości bo sama zginie od eksplozji a nawet jeśli wróg stoi daleko to sama może ucierpieć od odrzutu przy wystrzale.Jedynym jego plusem jest duża siła rażenia ale przy tych wszystkich wadach nie zmienia to mojego zdania ze jej bankai jest niespecjalny. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2459 dnia: Sierpień 21, 2009, 02:42:38 pm »
Zgadzam się Zeromus ze wszystkim co napisałeś o bankai Soifon ale zawsze jest jeszcze możliwość, że to co pokazała to nie wszystko co potrafi. Może mieć jakiś inny atak/ataki lub nawet inną formę. To drugie wymazywałoby utrudnienie w postaci ciężaru. Może po prostu taka inna forma nie pasowała do walki z Barraganem... Tak sobie gdybam ale kto wie ^^

 

anything