trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2565 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:53:10 am »
W bleachu tryski krwi wyglądają jak fontanna a nie jak jedno linijna struga tite ma co do tego inny styl więc nie wiem.
Tak ale z tym "tu sie z tobą z godzę" chodziło mi o to że w Bleachu miecze przybierają rożne dziwne formy.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2566 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:43:51 pm »
A może w końcu do akcji wpadł tatusiek Ichigo i Urahara.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2567 dnia: Wrzesień 15, 2009, 02:19:56 pm »
Ciekawy pomysł  :eek:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2568 dnia: Wrzesień 15, 2009, 02:47:09 pm »
Pisałem już wcześniej że może to jakas sztuczka Urahary ale nie chciałbym tego. Na polu walki jest już kupa luda, co chwilę ktoś przyłaził i już po prostu wystarczy. Niech walczą ci co są a nie robią zebranie jak na wsytępie papieża.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2569 dnia: Wrzesień 15, 2009, 05:51:32 pm »
Dino no co Ty, brakuje jeszcze Urahary wraz z ekipą i tego Kuko-cos tam, co to duchy zwalcza, plus Kukaku xD

edit:
mały dodatek:

supableach
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 05:57:35 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2570 dnia: Wrzesień 15, 2009, 05:55:29 pm »
Urahara bez bankai nie powinien nawet móc rysy zrobić na starku - w teorii.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2571 dnia: Wrzesień 15, 2009, 08:28:53 pm »
Dino no co Ty, brakuje jeszcze Urahary wraz z ekipą i tego Kuko-cos tam, co to duchy zwalcza, plus Kukaku xD
Kuko od duchów? Don Kanonjiego? On jest od duchów. Pasowałby do tej walki, a co xD

A ten obrazek z dodatku superowy, najbardziej podobają mi się Ichigo, Matsumoto, Hitsugaya i Ulquiorra xD I słodka Rukia króliczek ^^

Urahara bez bankai nie powinien nawet móc rysy zrobić na starku - w teorii.
No tu bym się spierał. Urahara sprawia wrażenie bardzo mocnego moim zdaniem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2572 dnia: Wrzesień 15, 2009, 08:50:41 pm »

No tu bym się spierał. Urahara sprawia wrażenie bardzo mocnego moim zdaniem.
I z  tym się oczywiście zgodzę że wygląda na mocarza, ale wtedy słowo primera espada całkowicie traci blask. Dużo razy to było tu wspominane ale to prawda słowo espada to coś znaczyło tylko do nr. 4 a potem to..................byle zdolny do machania mieczem aby go radził zagraża trójce. Prędzej  kiedy to ichigo będąc cienki jak siki(bez maski) w porównaniu do tego co teraz mógł poważnie zagrozić komuś tam oraz część kapitanów była wtedy od niego słabsza lub na równi. A teraz kiedy jest na koksowany jak złoto plus ta maska i nie dał rady 4 a prędzej z bólem 6. To jakim cudem reszta kapitanów w ciągu pół roku poczyniła postępy by robić sobie żarty z trójki espady. Dochodzę do wniosku że  ichigo to jednak normalny chłopak a reszta przybiera nie logiczny przyrost mocy.



A ten obrazek z dodatku superowy, najbardziej podobają mi się Ichigo, Matsumoto, Hitsugaya i Ulquiorra xD I słodka Rukia króliczek ^^

A jaki to obrazek?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2573 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:08:32 pm »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2574 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:10:07 pm »
Przegapiłem.  :p
Ale ciekawy jpeg.

Offline DektiV

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2575 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:19:55 pm »
Spoiler z mangi.
Spoiler: pokaż
Primera, primerą, ale co sądzicie o Yammym? Jeśli on jest 0, to w teorii powinien być mocniejszy od wszystkich w espadzie, to ciekawe jak sobie z nim tam poradzą, mam nadzieję że tego nie rozwiążą tak, że nagle ktoś dostanie mega powera i jakimś cudem jednym uderzeniem go zabije...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2576 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:55:20 pm »
Spoiler z mangi.
Spoiler: pokaż
Primera, primerą, ale co sądzicie o Yammym? Jeśli on jest 0, to w teorii powinien być mocniejszy od wszystkich w espadzie, to ciekawe jak sobie z nim tam poradzą, mam nadzieję że tego nie rozwiążą tak, że nagle ktoś dostanie mega powera i jakimś cudem jednym uderzeniem go zabije...

Tak niestety będzie  :eek: - najprawdopodobniej

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2577 dnia: Wrzesień 16, 2009, 12:20:01 am »
Kuko od duchów? Don Kanonjiego?
Dokładnie ten, nigdy nie pamiętam jak on się nazywa, ale beret ma równie zryty jak reszta "ziemskiej" ekipy.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2578 dnia: Wrzesień 16, 2009, 08:27:42 pm »
Mam nadziję, że Yammiego porobią na szybkość i inteligencje.
Znajdą jakiś słaby punkt czy coś...

Offline DektiV

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2579 dnia: Wrzesień 16, 2009, 09:06:24 pm »
Problem w tym, że jeśli on jest o 3 stopnie silniejszy od ulquiorry, a z nim ledwo dał radę Ichigo po paru przemianach, to ciekawe jak sobie dadzą radę z kimś takim... Ale cóż, ja mam tylko nadzieję że Aizena nie zabiją jednym cudownym ciosem, bo to już przesada będzie xd