trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2655 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:01:00 am »
To my chyba nie o tym samym myślimy. Ja miałem na myśli odcinek na TVP2, Ty chyba jakąś dalszą przyszłość bo
Spoiler: pokaż
gdzieś czytałem że w najnowszej serii siedzi jak piszesz u czubków ^^



racja, przedwczoraj zaczął się szósty sezon, na tvp2 leci końcówka piątego jak dobrze kojarzę  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2656 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:35:53 am »
hmmmmm ja z kolei jak byłem u kuzyna zacząłem od pierwszego sezonu aby skompletować sobie historie, ale dobrze wiedzieć  że jest już 6sezon(byłem przekonany że najnowszy to5) W sumie nie pasuje mi jeśli to co oglądam na tvp2 to końcówka 5 a to że jest u czubków to 6 to widać inaczej się te losy potoczą. A chociaż powód jest podany czemu tam trafił?

Co do tematu. To tak rozważam kupno bleach.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2657 dnia: Wrzesień 24, 2009, 01:41:10 pm »
Bleach na początku był zupełnie inną mangą, widać to nawet po rysunkach.
Kiedy pierwszy raz widzimy Zarakiego w mandze wygląda jak dziecko...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2658 dnia: Wrzesień 24, 2009, 05:53:52 pm »

Kiedy pierwszy raz widzimy Zarakiego w mandze wygląda jak dziecko...
Musze jednak zabrać się za mangę. W anime tak nie było.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2659 dnia: Wrzesień 24, 2009, 06:23:02 pm »
Wiele rzeczy różniło z początku mangę i anime.Choćby cały epizod z Grand Fisherem został przerobiony gdzieś tak w 80%.Potem wydano OAV które wierniej oddawało wydarzenia z mangi.Ostatnio w anime zmieniają w stosunku do mangi niewiele albo nic,tylko co jakiś czas robią pół roku fillerów.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2660 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:00:12 pm »
Tak, walka z Grand Fisherem to świetny przykład. Aż byłem zdziwiony dowiadując się, że ten Shinigami, który miał wtedy zabrać Rukię, był wymysłem anime. Fajna postać i wszystko fajnie było zrobione. Ale super że potem wydali "Memories in the Rain", tą OAVkę, bo tam to dopiero walka Ichigo z Grand Fisherem robiła wrażenie.

Co do kreski to mi obie się bardzo podobają, i stara, i nowa. Ale gdybym miał wybierać to chyba postawiłbym na tą starą. Ma w sobie coś takiego bardzo przyjemnego ^^ A w ogóle, to zauważył ktoś z Was, że już na okładce do pierwszego rozdziału widać Shinjiego?

Klik

Drugi od prawej, obok Tatsuki. Myślę sobie, że na początku miał się pojawić gdzieś wcześniej ale w trakcie rysowania Tite zmienił koncept. Albo miała to być jakaś inna postać, która się jednak nie pojawiła, a potem Tite skorzystał z tego dizajnu rysując Hirako. A w ogóle to na tej okładce Chad wygląda okropnie, dobrze że potem Kubo zrobił mu operację plastyczną ^^ Zresztą Ichigo też wygląda na niej kijowo ale to tylko ta okładka, w rozdziałach stary Ichi jak i reszta wyglądają już super.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 09:26:00 pm wysłana przez Dino »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2661 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:05:56 pm »
Szkoda, że w anime nie pokazano jak Fisherowi zdejmowano (to było pod koniec 25 rozdziału) w OAV-ce to było? Bo wstyd się przyznać, ale nie widziałem. A pro po Memories in the Rain to głos Kona podkładał sam Kubo Tite

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2662 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:17:45 pm »
W OAVce nie było ściągania maski Fisherowi. W serii było ale chyba gdzieś później, coś mi się kojarzy że chyba na początku Arrancarów przed tym, jak Fisher wrócił, ale pewny nie jestem. I tak, w "Memories in the Rain" Kona grał sam Tite. Fajny smaczek ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2663 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:31:21 pm »
Tak, trzeba przyznać ze postacie zmieniały się od takiego dość prostego, by nie powiedzieć dziecinnego wyglądu do obecnego jakby dorosłego.

Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2664 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:41:53 pm »
Aż zbyt dorosłego. Ichigo to już na początku wyglądał o kilka lat więcej niż miał a teraz to już całkiem ^^ O Chadzie nawet nie mówię xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2665 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:45:44 pm »
Za to na szczęście Rukia się nie zmieniła. Inoue jest teraz trochę wyższa, ale teraz jest proporcjonalnie do biustu  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2666 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:27:40 pm »
Za to na szczęście Rukia się nie zmieniła.
Dobrze prawisz ^^ Aczkolwiek na jednym panelu w pierwszym chapku wyszła okropnie.

To gdzie mówi że jest Shinigami. Toż to nie Rukia, to jej zaginiony brat!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 09:24:32 pm wysłana przez Dino »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2667 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:29:55 pm »
Dobrze prawisz ^^ Aczkolwiek na jednym panelu w pierwszym chapku wyszła okropnie.
http://www.onemanga.com/Bleach/1/15/
To gdzie mówi że jest Shinigami. Toż to nie Rukia, to jej zaginiony brat!
hmmmmmmm nie tak źle ciekawa odmiana(nie wiem czy nie lepsza).

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2668 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:46:36 pm »
hmmmmmmm nie tak źle ciekawa odmiana(nie wiem czy nie lepsza).
A kysz bluźnierco...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2669 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:52:20 pm »
Z tego co widzę muszę zaopatrzyć się w pierwsze tomy bleach z tego powodu jak mówicie że są pewne zmiany jak z przypadku gran fisherem.
Takie mam pytanie do was: skąd zaopatrujecie się w te polskie wydanie bleach?


A kysz bluźnierco...
Oj tam ciekawie po prostu wygląda z taką zło wieszczą-posępną twarzyczką  ;-)

 

anything