Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2700 dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:50:16 pm »

.Poza tym kilka walk inaczej wypada w mandze i anime co utrudniało mi trochę wybór.

W rzeczy samej. Dlatego wahałem się nad pierwszym miejscem. Nawet patrząc z strony anime to walka hisagiego z arrancarem o filar była świetnie ukazana.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2701 dnia: Wrzesień 26, 2009, 08:48:09 am »
Najbardziej spodobała mi się walka Nnoitra z Kenpachim, głównie przez świetną muzykę w tle przy przemianie V espady.

1. Zaraki vs Nnoitra

Jak przypomnę sobie inne to zmodyfikuję posta :)




"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2702 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:16:22 am »
1.Ichigo vs Grimmjow
2.Ichigo vs Byakuya
3. Hollow Ichigo vs Uleq

Tak na dobrą sprawę, to nie ma dużo świetnych walk... Oprócz tych można jedynie wymienić Ichigo vs Zaraki i Zaraki vs Nnoitra.
Jak ktoś pamięta jeszcze jakąś świetną walkę to niech mi przypomni bo naprawdę nie pamiętam :P

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2703 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:49:19 am »

Jak ktoś pamięta jeszcze jakąś świetną walkę to niech mi przypomni bo naprawdę nie pamiętam :P
np.
Nawet patrząc z strony anime to walka hisagiego z arrancarem o filar była świetnie ukazana.
lub zaraki z tosuenem lub ischida z mauryim bądź ikkaku z tym arrancarem.

A właśnie trochę to dziwne że ikkaku ma o wiele dłużej bankai od renjego i nawet używając go mógł sobie pozwolić tylko na wygraną z jakimś tam arrancarem nie należącym nawet do privaron espada nie wspomnę o samej espadzie.

ichigo vs. hollow na bankaiu też była niezła.
Nawet takie krótkie starcie jak gina z histem lub hista z aizenem.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2704 dnia: Wrzesień 26, 2009, 10:45:16 am »
A właśnie trochę to dziwne że ikkaku ma o wiele dłużej bankai od renjego i nawet używając go mógł sobie pozwolić tylko na wygraną z jakimś tam arrancarem nie należącym nawet do privaron espada nie wspomnę o samej espadzie.
Arrankar który walczył z Ikkaku stwierdził ze jego bankai zwiększa mu tylko i wyłącznie siłę.Szybkość,technika,wytrzymałość pozostają bez zmian,nie otrzymuje też żadnych nowych zdolności.Porównując do bankaia takiego Byakuyi który może atakować naraz z wszystkich stron z olbrzymią siłą,precyzją i szybkością i do tego posiada kilka form to bankai Ikkaku wypada blado.Porucznik Komamury też mówił ze bankai Ikkaku jest słabszy od tych kapitańskich.Wychodzi z tego po prostu ze bankai nie równy bankaiowi a Ikkaku ma jednego z tych słabszych.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2705 dnia: Wrzesień 26, 2009, 12:28:13 pm »
Nie wie ostatnim czasem coś mi nie pasuje. Tzn czemu czemu w retrospekcjach pierwszy espada i drugi podczas retrospekcji wyglądają tak samo tzn. Czemu wyglądają jak arrancarowie a nie jak adjuchasy. Przecież najbardziej zbliżono postać do człowieka posiada VL. Więc postać hollowa starka to człowiek? To mi nie pasuje np. grimjow był pantero.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2706 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:06:51 pm »
Jak ktoś pamięta jeszcze jakąś świetną walkę to niech mi przypomni bo naprawdę nie pamiętam :P
Hmm, mogę powiedzieć jakie jeszcze podobają mi się poza tymi, które wymieniłem wcześniej.
Ichigo vs. Renji (druga walka)
Hitsugaya vs. Gin
Ichigo vs. Grimmjow (pierwsza walka)
Ichigo vs. Ikkaku
Ikkaku vs. Edrad
Hisagi vs. Findor
Kenpachi vs. Tousen
Ishida vs. Mayuri
Ichigo vs. Menos Grande
Soul Society vs. Allon
No i jeszcze walki z Hollowami na początku. Z tym z pierwszego epka, z tym od papugi, z tym w epku z Don Kanonjim no i oczywiście z Grand Fisherem.

To tak co na szybko sobie przypomniałem z takich jak dla mnie fajniejszych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 01:12:45 pm wysłana przez Dino »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2707 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:23:56 pm »
Cytuj
ie wie ostatnim czasem coś mi nie pasuje. Tzn czemu czemu w retrospekcjach pierwszy espada i drugi podczas retrospekcji wyglądają tak samo tzn. Czemu wyglądają jak arrancarowie a nie jak adjuchasy. Przecież najbardziej zbliżono postać do człowieka posiada VL. Więc postać hollowa starka to człowiek? To mi nie pasuje np. grimjow był pantero.

Stark twierdził, że jest kojotem. Może Stark już był na tyle silny, że miał od początku ludzką postać. A może Aizen już dawno użył na nim kamienia, a potem dopiero zaczął z nim rozmawiać.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2708 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:31:04 pm »
W ogóle ciekawe jest, że Aizen ściągnął na swoją stronę Starrka już po odejściu z Soul Society, wnosząc po wyglądzie żelmena. Czyli można podejrzewać, że aż do odejścia Aizena to Barragan był numero uno.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2709 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:33:25 pm »
Tylko, że z Barraganem Aizen zakumplował się jeszcze przed ucieczką z Soul Sociaty.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2710 dnia: Wrzesień 26, 2009, 01:59:24 pm »
No wiem, o tym mówię. Że Barragan musiał być numerem jeden aż do czasu odejścia Aizena z Soul Society, po chyba dopiero bo odejściu Aizen zwerbował Starrka. Widać przecież że rozmawia z nim już jako żelmen.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2711 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:13:07 pm »
A mnie jeszcze ciekawi jak Yammi przed tuningiem był silny. Skoro ma numer 0 to mógł być silniejszy niż Barragan, albo jako jedyny miał farta i jego przemiana w arrancara udała się w całości w odróżnieniu od reszty.


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2712 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:34:06 pm »
1.Ichigo vs Byakuya
2.Ichigo vs Grimmjow
3. Hollow Ichigo vs Uleq

ps. Co do ostatniego chapka to się nie wypowiadam. Jak to zobaczyłem to wyskoczyłem z butów ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 02:52:58 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2713 dnia: Wrzesień 26, 2009, 07:28:04 pm »
Było coś kiedyś mówione,było to dawno i naprawdę nie powiem dokładnie kiedy, ze niektórzy wybrańcy ewoluowali w arrankarów sami z siebie a Aizen po prostu uruchomił "produkcje taśmową".Starrk i Barragan mogli być takimi wyjątkami.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2714 dnia: Wrzesień 26, 2009, 07:54:47 pm »
W końcu cała poprzednia Espada była arrankarami bez pomocy Aizena. Co do Barragana to na pewno użyto na nim kamienia do przemiany, bo w retrospekcji cały czas był w formie szkieleta, a potem zyskał bardziej ludzki wygląd.

 

anything