trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2730 dnia: Październik 02, 2009, 08:48:29 pm »
Aizen ma tą oczywistą przewagę ze może kazać widzieć i słyszeć swoim przeciwnikom co mu się żywnie widzi co było widać w przypadku Harribel która dźgała powietrze podczas gdy Aizen był naprawdę za nią.
Nigdy jeszcze w bleachu nie było walki kiedy by to kilkanaście osób atakowało naraz jedną więc ciekawi mnie jak będzie to pokazane.No chyba ze znowu będzie walczyło trzech a reszta będzie stała i się przyglądała.Jak do tej pory użycie każdego bankaia było celebrowane teraz wypadało by przynajmniej 10 osób zaczęło używać ich na raz(w końcu walczą z wielkim szefem) z czego ponad połowa z nich nie była nigdy pokazana zatem naprawdę nie mam pojęcia jak to wyjdzie.No chyba ze Aizen pokroi połowę z nich zanim zdąża zrobić cokolwiek co wcale by mi nie przeszkadzało.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2731 dnia: Październik 02, 2009, 08:54:39 pm »
Myślę, że jakoś się podzielą między sobą. W końcu mają do zabicia 3 kapitanów-dezerterów + jeden arrancar. Komamura i Hisagi na pewno będą walczyć z Tousenem więc ich nie ma co liczyć. A co do reszty się zobaczy. Do tego Kyouraku jest ranny, a Soifon nie ma ręki więc oni chyba wypadają z gry.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2732 dnia: Październik 02, 2009, 09:01:41 pm »
Ale nawet jeśli na Tousena i Gina przypadnie 5-6 przeciwników(WonderWisse już ustalonych przeciwników ma)i jeśli Soifon nie będzie brała udziału w bitwie to ciągle na Aizena przypada ładna gromadka.Przewaga liczebna którą dał połączonym siłom Vizardów i Shinigami da się teraz Tite we znaki bo  bitwy rysuje się znacznie trudniej od pojedynków.Naprawdę chciał bym ujrzeć Aizena masakrującego bandę przeciwników ale jak do tej pory Tite jak ognia unikał większych bitw rozbijając je za każdym razem na serie pojedynków.Teraz zostało czterech ludzi kontra morze ludzi więc już chyba się nie wymiga.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2733 dnia: Październik 02, 2009, 09:40:33 pm »
Aizen musi być uber pro ogarem, hali pokroił jakby była szmacianą lalką a taki Hitsek się z nią strasznie męczył a jest kapitanem. Więc idąc zgodnie z logiką (z tego co wiemy w Bleach ostatnio nie zawsze idzie z nią w zgodzie) powinien z równą łatwością pokroić pozostałych kapitanów (błagam niech tak będzie). GO GO AIZEN !!!!

Hitska to on już dawno temu pokroił :P Jeszcze SS nie opuścił


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2734 dnia: Październik 02, 2009, 09:48:23 pm »
Taa. Dzieciak nie zabłysnął podczas poprzedniej walki z Aizenem. I on chciał z nim walczyć kiedy Lisa i Hyorouri miałyby walczyć z Halibel.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2735 dnia: Październik 03, 2009, 08:54:11 am »
Hitska to on już dawno temu pokroił :P Jeszcze SS nie opuścił
Tak to fakt zapomniałem ;)
Moim zdaniem przeciwnikami, a i tak słabszymi, dla Aizena mogą być tylko dwie postacie znajdujące aktualnie się na polu bitwy a mianowicie Yamamoto i Shinji, a z tych co się jeszcze nie pokazali to Urahara, Ishin, Yoruichi no i oczywiście Truskawek ;) (ale to tylko moje prywatne nadzieje)
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 09:02:32 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2736 dnia: Październik 03, 2009, 09:19:01 am »
Nie oszukujmy się że dla aizena nie tu przeciwnika. A to dzieki za sprawą jego hipnozy. Więc jedynymi osobami zdolnymi mu jakoś tam zagrozić to mistrzowie kidou, doktorek SS, tousen oraz unohana bo tak naprawdę tylko oni w jakiś sposób mogą przejrzeć hipnozę aizena. Reszta raczej nie ma nic do gadania nawet jeśli był by to yamamoto czy schinji(chyba że ma jakieś tam właściwości miecza).

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2737 dnia: Październik 03, 2009, 09:49:16 am »
Przeciwnikami w takim znaczeniu że nie padną na hita i chwile może powalczą
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2738 dnia: Październik 03, 2009, 11:58:59 am »
A właśnie co do epa 239 bleacha poza adaptacjo chapteru -15 ten gosc muramasa szukając hoolowa dla siebie pokonuje gilianów potem adjuhasa i mierzy się z VL i chce go miec.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2739 dnia: Październik 03, 2009, 01:39:06 pm »
Tak to fakt zapomniałem ;)
Moim zdaniem przeciwnikami, a i tak słabszymi, dla Aizena mogą być tylko dwie postacie znajdujące aktualnie się na polu bitwy a mianowicie Yamamoto i Shinji
Całkowicie się zgadzam. Jeżeli ktokolwiek miałby walczyć z Aizenem to właśni oni, nie licząc Unohany bo nieobecna, ale i tak dostaną po dolnych częściach pleców.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2740 dnia: Październik 03, 2009, 01:47:39 pm »
A właśnie co do epa 239 bleacha poza adaptacjo chapteru -15 ten gosc muramasa szukając hoolowa dla siebie pokonuje gilianów potem adjuhasa i mierzy się z VL i chce go miec.
Swoją drogą ciekawe o co biega z tym Muramasą. Ten ostatni hollow faktycznie wygląda jak VL. A ten cieć Muramasa wydaje się wysysać z niego energię.
Bądz druga mniej prawdopodobna opcja jest jakimś wysłannikiem Aizena który miał szukać VL.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2741 dnia: Październik 03, 2009, 05:34:42 pm »
Jeśli wrócić pamiecio do obrazów menesów  pokazywanych w anime opisywanych przez hista to obecne hollowy są identyczne..

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2742 dnia: Październik 05, 2009, 09:21:19 pm »
co do nowej kinówki bleach to ogólnie może być a inni co sądzą?
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2743 dnia: Październik 06, 2009, 10:47:48 am »
Skończyłem oglądać nowy film kinowy i to chyba najsłabszy z całej trójki. Za głównych badassów robi dwójka dzieciaków ( z jedną kosą ) i wielkie mackowate coś (niestety tentacle rape brak). Ogólnie żadnych porywających walk nie było.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2744 dnia: Październik 06, 2009, 11:05:41 pm »
Skończyłem oglądać nowy film i jak dla mnie do bardzo fajny.Patrząc obiektywnie to chyba najlepszy z całej trójki choć subiektywnie to i tak wolę memories of nobody.Nie tak jak w drugim filmie albo ostatnio w mandze gdzie akcja jest rozbita między 50 postaci i w sumie to nawet nie wiadomo o kim jest ta historia tu akcja skupia się na kilku postaciach a reszta albo w ogólę nie występuje albo robi z tło.Graficznie o.k. ,muzyka też trzyma poziom.Bardzo mało walk co mnie w ogóle nie przeskadza.Ciekawy wielki zły szef ale
Spoiler: pokaż
samo jego istnienie jest mocnym przegięciem.Facet modyfikuje swoją mocą całe soul society i walczy z całym gotei 13 jak równy z równym a przecież miał być zwykłym hollowem który tylko ciągnoł moc z jakiegoś urząsdzenia.Idę o zakład ze nawet Aizen nie ma takich mocy(on tworzył tyllko iluzje a nie modyfikował rzeczywistości).Ale to movie więc nie należy oczekiwać pełnej logiki.
.Tantacle rape dzieki bogu brak co w fillerach bleach wcale by mnie specjalnie nie zdziwiło.
Poza tym po prostu zachwycił mnie wygląd
Spoiler: pokaż
Hollow Ruki
jak dla mnie 10/10 w skali fajnego wyglądu.Jest już dziś trochę za póżno ale jutro muszę zrobić kilka rysunków tej postaci.Ogólnie kilka rzeczy dało się zrobić lepiej ale jak dla mnie i tak mocne 8.5/10
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"