trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2745 dnia: Październik 07, 2009, 02:53:44 pm »
Spoiler: pokaż
Hollow Ruki
jak dla mnie 10/10 w skali fajnego wyglądu.

mi też się podoba ale właściwości też ma dobre
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2746 dnia: Październik 07, 2009, 04:02:16 pm »
Wczoraj właśnie obejrzałem  trzecią kinówkę i powiem że mi się podobała i tak jak tu zwóruclili uwagę inni bardzo ładna oprawa graficzna i momentami walki.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2747 dnia: Październik 07, 2009, 05:10:18 pm »
Szkoda, że nie miała żadnej maski, ale fakt, że wyglądała fajnie.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2748 dnia: Październik 09, 2009, 08:44:20 am »
No no nowy chap daje rade. Całkiem niezły moim zdaniem no i pokazali ban-kai. Ale atmosfera jest ciekawa może teraz Bleach odżyje.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2749 dnia: Październik 09, 2009, 10:14:35 am »
Ta. Rozdział świetny.
I akcja chyba przenosi się znowu do Ichigo.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2750 dnia: Październik 09, 2009, 10:40:28 am »
Rozdział jest mega. Najpierw bankai, które zapowiada się całkiem ciekawie, a potem akcja z Hiyori. Coś pięknego. Coś się martwię że jeszcze Ichigo zdąży przyprowadzić Inoue i ją uratują ale mam nadzieję że nie, to byłoby głupie bo przed nimi ciężka walka i na pewno trochę potrwa i nie może być, żeby Hiyori przeżyła tyle czasu, zresztą już powinna być martwa ale co tam xD W każdym razie Gin w tym chapku świetny, wiedziałem że jak już będzie rzeźnia to on się zabawi ^^

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2751 dnia: Październik 09, 2009, 11:43:25 am »
Nom Gin ROX oglądam sobie od nowa Bleacha i zawsze jak na niego patrze to zawsze sobie myślę on to jednak jest Uber, może Hiyori przeżyje w końcu nie dostała w jakiś punkt witalny ale jest mocno ranna, pyzatym każdy wie jak to w Bleachu jest.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2752 dnia: Październik 09, 2009, 12:08:38 pm »
Eee, przecięcie na pół na lini brzucha, nazywasz "mocno ranna"? Ja wiem, że w Bleachu takie cos nazywają flesh wound, ale bez przesadyzmu, po takim ciosie zostaje najwyżej kilka sekund życia.

Tak czy inaczej, czapterek zajefajny, najlepszy od chyba jak Harri rozcięła smarka. Fatk że nie umarł, ale wtedy mieliśmy nadzieję, a teraz jest pokazane, że spodni już nie założy. ^^
Choć i tak pewnie za chwile wpadnie Ichigo z Inoue i plan spali na panewce, ale mam nadzieje, że nim się to stanie, Aizen i jego żelTeam zdejmą jeszcze kilku.

No i z tego co widać Ichigo jest już w drodze na ziemię, zatem Yammy został dla Ruki + płotki i Unohany.


I muszę jeszcze jedno stwierdzić (pewnie dostane przylepkę "bystry jak woda w klozecie" xD), wczoraj tak przejrzałem sobie wyrwane chapterki, by podejrzeć jak Tite rysuje twarze, mówiąc wprost, to chyba najlepiej narysowane twarze jakie widziałem. Ta mimika jest tak dobra i prosta a zarazem tak zrozumiała, że Bleach mógłby się obejść bez dymków i onomatopei...sama mimika by wystarczyła.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #2753 dnia: Październik 09, 2009, 12:32:36 pm »
Oho, dobre te ostatnie chapterki. Gwoździe programu przewidywalne raczej, ale sporo rzeczy miło zaskakuje.

Szczerze to mam nadzieję, że Inoue nie zdąży i będziemy mieli zgon w wykonaniu Hiyori. Co jak co, ale przecięcie na pół jak najbardziej na taki finał zasługuje. Jeśli z tego się wykaraska, to będę mocno zawiedziony.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2754 dnia: Październik 09, 2009, 12:49:17 pm »
Nom miejmy nadzieje że skoro ma nogi osobno to już nie przeżuje. No ale cóż ktoś może zatrzyma Ichigo albo porostu wpadnie chwile za późno, kto tam to wie, miejmy nadzieje że Gin jeszcze trochę poszaleje a i Żel-men kogoś pokroi i największa nadzieje że Thosena też ktoś pokroi (bo go tak nie lubię że patrzeć na niego nie mogę, tak mnie ta postać denerwuje że szlak mnie trafia na miejscu kiedy go tylko zobaczę.)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2755 dnia: Październik 09, 2009, 12:58:23 pm »
Nie mal że od czasu pojedynku z ulqiem nie miał takiej frajdy z hapu bleacha - rewelacja  nie ziemską frajdę mi sprawił.
Ze względu na to jak tu wspomnieliście: bankai(nowej postaci i zresztą ciekawej) no i gin itddddddd
No i ciekawa sprawa z kenseiem bo na dobro sprawę on sobie dawał rade bez żadnego brusta(zdolności miecza czy maski)
w porównaniu do do poprzedniczki gdzie musiała mieć maskę no i obecnie wonder jest całkowicie bez szans chyba że pokaże uwolnienie.



+ płotki 

Byak to nie płotka ma jedno z najbardziej bajeranckich bankaiiiiii.
No i zaraki.
 :evil:  :p

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2756 dnia: Październik 09, 2009, 01:31:19 pm »
Eww, bankaiujący vaizardzi, nie posiadający jednocześnie maski, eww.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2757 dnia: Październik 09, 2009, 01:36:08 pm »
A po co? lepiej zostawić sobie na czarno godzinę. I tak widać chłopak się nie bawi od razu sięgnął po bankaiaja - dla mnie w zupełności  wystarczy. I to nie byle kto były kapitan ze 100 letnim stażem spodziewam się 20 form bankaia.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2758 dnia: Październik 09, 2009, 01:41:39 pm »
Jeśli Hyori zginie to będzie to pierwsza ofiara śmiertelna tych dobrych. Normalnie zacznę wtedy świętować  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2759 dnia: Październik 09, 2009, 01:44:29 pm »
No i z tego co widać Ichigo jest już w drodze na ziemię
Mi to bardziej wygląda jak by był w drodze do Yammiego. Ale kto go tam wie.