Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2865 dnia: Październik 30, 2009, 07:15:08 am »
Nowy rozdział jest niezły. Mam nadzieję, że Ichigo pozbiera swoją ekipę zanim ruszy do domu.

Może Tousen będzie trzymał komamurę jako zwierzątko domowe i będą codziennie chodzić na spacery, albo bawić się w parku  :D

A po sąsiedzku zamieszkają oni  :D :

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2866 dnia: Październik 30, 2009, 09:47:37 am »
a Komamura i Tousen to szczególnie bo to i yaoi i zoofilia więc w fetysze jest dostatnio i będzie git ^^
Nieźle się uśmiałem, ale fakt pasują do siebie :D

Co do arta zapodanego przez Hollowa, widzę 3 ciekawe rzeczy.
Gimjow biega w takiej samej koszulce co Ichigo, dresik jakos nie pasuje mi do Ulka, a Barag na pierwszy rzut oka ma głupią minę.
No w sumie i 4, Halli na prezent wystarczy kupić nowy szalik i już się dziewczyna cieszy.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2867 dnia: Październik 30, 2009, 10:14:13 am »
Komamura i Tousen to szczególnie bo to i yaoi i zoofilia więc w fetysze jest dostatnio i będzie git ^^
Dino myślałem że zejdę śmiertelnie jak to przeczytałem. (Oczywiście ze śmiechu) Ślepemu pewnie nie będzie przeszkadzać że Komomura jest psiakiem, będzie się mógł wtulać w sierść i robić parę innych rzeczy ;d
A co do obarazka Hollowa dziadek w tej koszuli wygląda jak jakiś boss mafii z Vice City ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2868 dnia: Październik 30, 2009, 10:17:57 am »
A co do obarazka Hollowa dziadek w tej koszuli wygląda jak jakiś boss mafii z Vice City ;)

Też o tym pomyślałem  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2869 dnia: Październik 30, 2009, 12:09:57 pm »
Art boski.Od dawna chciałem zobaczy coś takiego i w końcu się doczekałem.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2870 dnia: Październik 30, 2009, 12:29:38 pm »
No art bardzo fajny ale od dawna już stoi na Deviancie, wystarczy luknąć i się sporo fajnych obrazeczków znajdzie ^^

A w anime nowy opening i ending. Mi oba się nie spodobały, ba, uważam opening za najsłabszy do tej pory. Ale czego sę spodziewałem, skoro to zestaw do tego mega okropnego fillera : /

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2871 dnia: Październik 30, 2009, 01:35:24 pm »
A ja się spytam, jako że nie oglądam anime, czy te "ludki" z openinga to są wizualizacje mieczy shinigami?
Widać ich głównie od 0;43 sekundy (ta laska z łańcuchem przymocowanym do jakiejś jaszczurki z ludzką twarzą (?) zmienia się w bankaja Renjiego, to mnie ciekawi).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2872 dnia: Październik 30, 2009, 01:44:37 pm »
A ja się odpowiem, jako że oglądam anime, choć ostatnio to oglądanie naprawdę boli ^^
Tak, te ludki to materializacje zanpaków. Ta futrzasta laska połączona łańcuchem z dzieciakiem z ogonem węża to Zabimaru. Nie mam pojęcia dlaczego to nie jest, jak powinien być, pawian + wąż i wiem że wygląda okropnie. Podobnie Hyorinmaru nie jst tu smokiem, tylko jakimś facetem z blizną niczym Scar z FMA. Dobrze że Zangetsu chociaż się normalny uchował. Ogólnie z wyglądu podoba mi się jedynie kilka tych zanpaków ale wygląd to nie jest tu najgorsza kwestia, najgorsze sa charaktety jakich Pierroci nadali swoim tworom. Większość z tych ludków jest tak straszliwie denerwująca, irytująca i zwyczajnie kiepska. Normalnie masakra. Nie polecam tego oglądać, jak dla mnie to jest gorsze, i to sporo, niż filler z księżniczką Lurichiyo, a oglądając tamten myślałem że gorzej być nie może. Jakżesz byłem naiwny ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2873 dnia: Październik 30, 2009, 06:52:48 pm »
Dawno temu ,zachęcony pozytywnymi recenzjami na różnych stronach,obejrzałem kilka pierwszych odcinków tych fillerów.Dwa pierwsze, ku mojemu zaskoczeniu ,robiły bardzo pozytywne wrażenie ale od trzeciego zaczęło się klasyczne filleryczne dno.Już przy czwartym doszedłem do wniosku ze nie ma sensu ciągnąc dalej i robię sobie przerwę z anime do czasu końca fillerów.Walka Ruki z jej mieczem to była jakaś parodia. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2874 dnia: Październik 30, 2009, 07:32:00 pm »
Dawno temu ,zachęcony pozytywnymi recenzjami na różnych stronach,obejrzałem kilka pierwszych odcinków tych fillerów.Dwa pierwsze, ku mojemu zaskoczeniu ,robiły bardzo pozytywne wrażenie ale od trzeciego zaczęło się klasyczne filleryczne dno.Już przy czwartym doszedłem do wniosku ze nie ma sensu ciągnąc dalej i robię sobie przerwę z anime do czasu końca fillerów.Walka Ruki z jej mieczem to była jakaś parodia. 
A no początek był niezły, ba, mimo wielu oczywistych głupot pierwszy epek był naprawdę dobry. Ale wszelkie nadzieje na coś w miarę dobrego szybko prysły. A co do walki Rukii z jej mieczem to, i mówię całkowicie serio, to imo jeden z lepszych momentów tego fillera. To chyba dobrze obrazuje, na jakim stoi on poziomie. Chociaż parę odcinków temu wreszcie pojawiło się coś w miarę fajnego, a mianowicie walka Hitsugai z jego zanem. To wyszło jeszcze całkiem nieźle. Ale co do reszty to noł koment. Pisałem już o tragicznym poziomie tych całych Zanpakutou, do tego doliczmy jeszcze Muramasę, który jest najgorszym złym bossem jakiego kiedykolwiek poznałem, doliczmy Byakuyę, który nagle zdradza Soul Society i zaczyna walczyć po stronie złych (serio!) i doliczmy ogólnie idiotyczną fabułę, pełną równie idiotycznych rozwiązań i ogromnych dziur. Np. najpierw mówią nam, że bez ducha Zanpakutou w mieczu nie da się używać jego mocy, w tym także uwalniać shikai. A tutaj Ichigo cały czas lata z shikai i bankai, Renji nagle w czasie walki uwalnia shikai (i o ile dobrze pamiętam potem także bankai ale tu już nie jestem teraz pewien), Ikkaku także. Mówią nam we wstępie do KAŻDEGO odcinka, że śmierć Shinigami równa się smierci jego zana, ale oczywiście zany cały czas walczą by pozabijać Shinigamich (masochiści?) itd, itp, etc, etc. Tak durnej fabuły to ja jeszcze chyba nie widziałem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2875 dnia: Listopad 02, 2009, 02:26:36 pm »
hmmmmmmmmmmmmm to prawda sensu to ma tyle co zabieranie się motyka na słońce jedyny tego plus jest taki że nie wiem co się stanie :P no i zaraki chyba będzie się miotał z byakiem.
No art bardzo fajny ale od dawna już stoi na Deviancie, wystarczy luknąć i się sporo fajnych obrazeczków znajdzie ^^

A w anime nowy opening i ending. Mi oba się nie spodobały, ba, uważam opening za najsłabszy do tej pory. Ale czego sę spodziewałem, skoro to zestaw do tego mega okropnego fillera : /
Co do opa to nie jest taki zły....z muzyko od gry na psp chyba.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 07:21:08 am wysłana przez Jackal »

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2876 dnia: Listopad 05, 2009, 12:30:20 pm »
.Co do opa to nie jest taki zły....z muzyko od gry na psp chyba.
raczej niee chodź nie wiem ale na pewno najnowsza gra z psp ma swój opening z kawałka endingu z movie 3
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2877 dnia: Listopad 05, 2009, 03:08:38 pm »
raczej niee chodź nie wiem ale na pewno najnowsza gra z psp ma swój opening z kawałka endingu z movie 3
Dokładnie.
A nowy opening do anime to istna tragedia, najgorszy do tej pory imo. Ending tez jest do kitu a jeśli gdzieś jest dużo Rukii a ja mimo to mówię że jest to słabe, to naprawdę jest to mega kijowe xD

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2878 dnia: Listopad 05, 2009, 04:18:39 pm »
jest nowy rozdział mangi ;)

Spoiler: pokaż
ichigo jest Wybrańcem który jako jedyny ze wszystkich dobrych bohaterów jest w stanie walczyć z Aizenem !!  :lol:


Nie spodziewałem się czegoś tak podniośle głupiego  :lol:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2879 dnia: Listopad 05, 2009, 05:38:09 pm »
Cóż można się było spodziewać, w końcu to główny hiroł tej opowiastki. Bardziej jednak mnie interesują słowa Byaka, o końcu wojny i o tym, że Truskawek pokona złego i oczyści świat z hollowów (ok trochę podkolorowałem). Znaczyło by to, że manga jest na ostatnim zakręcie i po ominięciu (pokonaniu Yammego) zostaje ostatnia prosta z aizenem i po tym już tylko happy end.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau