trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2910 dnia: Listopad 12, 2009, 10:28:19 pm »
Zeromus świetnie oddał obecny klimat walk tym dnem. Choc podobnie jak Dino, 1 część mi się podobała, widać, że Unohana przeraża jeszcze kiedy jest miła, wolę nie wiedzieć co się dzieje jak sie wkurzy.  ;-)

Co do walki, to przecież Yammy jest silniejszy od poprzedniej espady, w końcu kroją go 2 największe koksy SS i nadal stoi w przeciwieństwie do reszty gdzie padali od 1 przeciwnika i to nawet nie na bankaiu. Ale nie ma co, trzeba jasno powiedzieć, że (z małymi wyjątkami) cała ta espada i jej otoczka rezunów jest o kant du..stołu rozbić.
Mimo to fajnie się czytało konwersację między Kenpachim i Byakiem.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2911 dnia: Listopad 13, 2009, 07:50:31 am »
A mnie rozbawiło zakończenie rozdziału z tekstem "You`re in my way"  :D
Jeszcze brakuje żeby Mayuri się przyłączył.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2912 dnia: Listopad 13, 2009, 11:41:08 am »
Mi by sie spodobało jak by się Ken-chan wkurzył i zaczął napier... z Byakiem, to by było coś ;) Espada to widocznie był tylko kolejny eksperyment naszego ulubionego Aizena i tak naprawdę tylko Uleq miał coś do powiedzenia. Ale trzeba przyznać że espada 1-3 przebiła się przez dno ;) Ale mnie to nie martwi bo wieże w Gina i żelusia . Co do rozmowy z 1 części jest spoko ale ta 2 jest zdecydowanie bardziej ekscytująca.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2913 dnia: Listopad 13, 2009, 12:21:37 pm »
Mi by sie spodobało jak by się Ken-chan wkurzył i zaczął napier... z Byakiem, to by było coś ;)
Teraz w epi 245 i wczesniejszym 244 walka kempachi z byakuya....nieroztrzygniętą ale pięknie autorzy anime pokazali walkę gigantów, byak szybki jak cholera a ken-chan jak zwykle jaja sobie z przeciwnika robił -tak więc jak nie oglądałeś polecam:P

acha i btw. ken jeszcze nigdy jeszcze w całym bleachu nie był na kogoś wkurzony, nawet jak napieprzał się z noritorą to jak był cięzko ranny usmuiech widniał mu na twarzy
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2914 dnia: Listopad 13, 2009, 04:28:59 pm »
hmmmmmmmm pod koniec walki z 5 espado trochę mina mu zrzedła "muszę się wziąść w garść bo naprawdę zginę".......................



Teraz w epi 245 i wczesniejszym 244 walka kempachi z byakuya....nieroztrzygniętą ale pięknie autorzy anime pokazali walkę gigantów, byak szybki jak cholera a ken-chan jak zwykle jaja sobie z przeciwnika robił -tak więc jak nie oglądałeś polecam:P


Może rewelacji nie było no i kenpachiego trochę przestawili w złym świetle(zrobili z niego zwykłego gościa który po jednym bruscie się ogarnia a normalnie tak z nim nie jest)  ale godne uwagi choćby z tego względu na same spotkanie byaka z zarakim.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2915 dnia: Listopad 14, 2009, 10:48:17 am »
Teraz w epi 245 i wczesniejszym 244 walka kempachi z byakuya....nieroztrzygniętą ale pięknie autorzy anime pokazali walkę gigantów, byak szybki jak cholera a ken-chan jak zwykle jaja sobie z przeciwnika robił -tak więc jak nie oglądałeś polecam:P
Nie wiem jak reszta walki w 245, ale to co widziałem w 244 to była żenada. Zarówno Byakuya jak i Kenpachi zostali koszmarnie poprowadzeni, do tego tło walki jest idiotyczne (zdrajca Byakuya i Kenpachi, który nagle pojawił się z wielkim wybuchem w środku miasta kij wie jak i dlaczego). Do tego animacja średnia, kreska wręcz okropna (243 i 244 epek to pod względem graficznym takie dno że aż boli). Jedna z moich najbardziej wymarzonych walk Bleacha została jak dla mnie spartolona, chociaż względnie uchodzi jeszcze w tłoku. No może w tym 245 coś się ciekawszego dzieje ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2916 dnia: Listopad 14, 2009, 11:16:28 am »
w 245, jest to pokazane jakby kontynuacja z 244, byak cały czas wali "listkami" które nic nie robią ken-chanowi....i walka zostaje przerwana w połowie...chwile fajnie dość się siecza lecz po nawet kenpachi opaski nie ściągnol ;/
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2917 dnia: Listopad 17, 2009, 06:03:43 pm »
Na Allegro zrobił się spory wysyp zawieszek z Bleacha.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3147283
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 06:47:07 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2918 dnia: Listopad 17, 2009, 06:44:20 pm »
Tam zawieszki, ja się w zeszłym tygodniu odchamiłem i kupiłem tam "Bleach Souls: Official Character Book" (do spółki z "Death Note Vol. 13 - How to Read") : D Tylko muszę ze dwa tygodnie czekać na paczkę bo to artefakty from England ^^ Se prezent na święta zrobiłem, wszędzie na dwa miechy przed gwiazdką już o niej trąbią to ja też mogę się pobawić wcześniej xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2919 dnia: Listopad 17, 2009, 06:49:23 pm »
Ta książka obejmuje tylko postacie Soul Sociaty czy też już Hueco mundo?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2920 dnia: Listopad 17, 2009, 07:13:11 pm »
To data book obejmujący zakresem tomy 1-21. W 21 pojawia się dopiero Shinji więc nie ma tam nic o Arrancarach czy Hueco Mundo. Jest do końca arcu Soul Society.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2921 dnia: Listopad 17, 2009, 07:52:27 pm »
Mam nadzieję, że po zakończeniu serii wydadzą drugi tom, albo wielką knige ze wszystkimi postaciami.
Jakiś czas temu chciałem sobie kupić po angielsku 36 tom blecha ( ten o Vizardach). Niestety na razie po angielsku wyszło ok 28 tomów, a na polskie wydanie nie chce mi się czekać ok 6 lat  :cry:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2922 dnia: Listopad 17, 2009, 08:09:24 pm »
Musiałbyś kupić jeszcze tom następny bo dwa ostatnie rozdziały Gaidena się w tym jednym nie zmieściły. Co uważam za głupotę, mogli już zrobić grubszy tom o te dwa chaptery i by był cały Gaiden pięknie zapakowany i jego wyjątkowość dodatkowo podkreślona.

Co do data booków to na Wiki stoi że:
Three databooks have also been released about the series. The first two, Bleach: Official Character Book SOULs. and Bleach: Official Animation Book VIBEs. were released on February 3, 2006. Bleach: Official Character Book SOULs was later released in English by Viz on November 18, 2008. The third databook, Bleach Official Bootleg: KaraBuri+ (BLEACH OFFICIAL BOOTLEG カラブリ プラス?), was released on August 3, 2007. In addition to character guides and articles on other fictional aspects of the series, it compiles the various short comics, Tedious Everyday Tales Colorful Bleach (徒然日常絵詞 カラフル ブリーチ Tsuredure Nichijou Ekotoba Karafuru Buriichi?), that were published in V Jump. The omake-style panels are similar to those included in the main series, but reveals more of the daily lives of characters.

W tym trzecim może jest coś z dalszej historii ale i tak jest on z 2007 roku więc patrząc z dzisiejszej perspektywy ma ogromne braki. Zdecydowanie popieram myśl o wydaniu porządnego tomiska do całej serii gdy dobiegnie już ona końca. Szanse są, w końcu dobrze by się z pewnością sprzedawało ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2923 dnia: Listopad 17, 2009, 08:30:06 pm »
To faktycznie dali ciała z tymi 2 rozdziałami.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2924 dnia: Listopad 20, 2009, 10:01:27 am »
hmmmmmmmmmmmmm wie ktoś może coś, bo wydaje mi się ze mangi bleach w tym tygodniu nie  będzie.

 

anything