Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 571022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2925 dnia: Listopad 20, 2009, 11:17:46 am »
A no nie ma.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2926 dnia: Listopad 20, 2009, 12:46:37 pm »
Nie ma, nie ma. Już przy wyjściu poprzedniego rozdziału było takie info chociaż dokładnie nie wiem czemu nie ma w tym tygodniu. Najlepsze że mimo iż niby wiem że nie ma nowego chapka i tak łapię się na tym że co jakiś czas sprawdzam czy już jest xD

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2927 dnia: Listopad 20, 2009, 08:21:52 pm »
Nie ma, nie ma. Już przy wyjściu poprzedniego rozdziału było takie info chociaż dokładnie nie wiem czemu nie ma w tym tygodniu. Najlepsze że mimo iż niby wiem że nie ma nowego chapka i tak łapię się na tym że co jakiś czas sprawdzam czy już jest xD
No niestety ja mam tak samo... Dajcie mi nowy chapek  :sad:
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2928 dnia: Listopad 20, 2009, 08:52:14 pm »
Też kiedyś tak miałem.W czwartek co godzinę sprawdzałem czy wyszedł już nowy rozdział.Jeśli nie wyszedł w czwartek to to samo robiłem w piątek.Teraz niekiedy w czwartek łapię się ze trzeba przeczytać w końcu rozdział z poprzedniego tygodnia bo nie długo wyjdzie następny.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopad 20, 2009, 09:28:00 pm »
Ja cały czas tak mam, nawet jeśli pod pewnymi względami Bleach teraz posysa (pod pewnwymi, bo niektóre rzeczy wciąż są super imo) to jednak mój fanboizm wciąż jest żyw i silny i za chapterem lukam zawsze co chwilę w czwartki i piątki ^^ Za to z anime mam ostatnio tak jak Ty Zeromus z mangą. Odkąd leci ten filler to jakoś moje chęci oglądania są małe, uj małe. A im dalej tym mniejsze. Prawdę mówiąc to pewnie byłbym dobre kilka odcinków do tyłu, gdyby nie to że cały czas robię opisy kolejnych odcinków ^^' Ale nawet to już tak bardzo mnie nie motywuje, odcinek z poprzedniego tygodnia obejrzałem i opisałem dopiero we wtorek (w środy wychodzą epki xD) a z tego jeszcze leży nie ruszony na dysku ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2930 dnia: Listopad 21, 2009, 04:16:43 pm »
Oglądam sobie bleach z kumplem od początku i jest rewelacja to  chyba jedna z najlepszych rzeczy jako oglądałem. Właśnie oglądam jak ischida włancza ten swój tryb "ultimatum" - totalna zgroza wręcz ocieka bajerem.

Teraz jak drugi raz oglądam mogę  dostrzec to jedno rzecz natomiast czemu gin chodził i się szczerzył non stop.  No bo znał cały plan aizena i i miał z tego zdrowy ubaw przy tym w niektórych momentach było to mocarne wręcz mógł przecież zniszczyć jego plan.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 04:22:18 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2931 dnia: Listopad 21, 2009, 06:39:05 pm »
Miał radochę typu " ja wiem, ale nie powiem" dlatego cały czas się jarał  :D .
On chyba nie zna innej miny poza uśmiechem

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2932 dnia: Listopad 21, 2009, 08:55:09 pm »
W Bleachu wiele osób zachowuje się inaczej niż myśli naprawdę zatem jeśli Gin uśmiecha się bez przerwy to pewnie naprawdę będzie jedną z najsmutniejszych postaci.Ta zasada sprawdziła się przy reszcie  zdradzieckiej  trójcy:Aizen był wpierw przedstawiony jako uosobienie dobroci a Tousen bez przerwy gadał o sprawiedliwości.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2933 dnia: Listopad 21, 2009, 09:16:08 pm »
a Tousen bez przerwy gadał o sprawiedliwości.
Z tym że Tousen dalej uważa się za obrońcę sprawiedliwości. On nie tyle zmienił kolorki zdradzając, co jedynie pokazał jaką drogą chce iść naprawdę ale cała filozofia życia mu została. Co tu gadać, całe to jego pojęcie sprawiedliwości jest bardzo, hmm, specyficzne. Znaczy, mówiąc szczerze, uważam go za totalnego idiotę (i to z różnych powodów), ale żeby nie urażać jego fanów niech już będzie ta specyficzność. Ale serio, to ja naprawdę tego gościa nie kumam. Czytałem kiedyś jak ktoś go próbował tłumaczyć, że niby on sobie stwierdził że idąc za Aizenem, mimo tego jak to wszystko wygląda, to ostatecznie będzie to mniejsze zło bo niby po osiągnięciu celu cała droga ku temu będzie usłana mniejszymi ofiarami czy coś. Ale ja tego nie czaję. To jest głupie i ten kto to wymyślił musi być bardziej potentegowany niż sam Tousen. Ja nie wiem co tam ten Tousen wychodował sobie w głowie ale mam nadzieję że się dowiemy. Jak by nie było, jest debilem xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2934 dnia: Listopad 21, 2009, 10:28:31 pm »
ale żeby nie urażać jego fanów
To on ma fanów?... osobiście jak dla mnie Tousen ma taką samą czarną przestrzeń w głowie jak jego bankai. Głucho, ciemno i do domu daleko, nie dziwota, że pobiegł za Aizenem jak ten mu obiecał, że w HM nie ma drzew i ścian i w końcu nie będzie rozbijał sobie nosa. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2935 dnia: Listopad 21, 2009, 10:52:46 pm »
To on ma fanów?... osobiście jak dla mnie Tousen ma taką samą czarną przestrzeń w głowie jak jego bankai. Głucho, ciemno i do domu daleko, nie dziwota, że pobiegł za Aizenem jak ten mu obiecał, że w HM nie ma drzew i ścian i w końcu nie będzie rozbijał sobie nosa. :D

Ma aż 31: http://myanimelist.net/character/1085/Kaname_Tousen/favorites

edyta podpowiada że  Unohana ma ich 24,  Komamura (lis/pies/?) 29

a jakiś przeciętniak kenpachi 2020  :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 10:56:14 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2936 dnia: Listopad 21, 2009, 10:56:21 pm »
ale żeby nie urażać jego fanów
To on ma fanów?...Jak dla mnie Tousen jest nie tylko nudny i nielogiczny ale i zwyczajnie irytujący.Ale jak mówią każda potwora znajdzie swego amatora.

Ja nie wiem co tam ten Tousen wychodował sobie w głowie ale mam nadzieję że się dowiemy.
Dowiemy się.Była już mowa ze będą "otwierać oczy" Tousenowi.Znając bleacha i jego przekoloryzowanie to będą długie retrospekcje,mnóstwo łez,Komamura będzie mu przypominał o ideałach.Tousen wyjawi swoje motywy i dowiemy się ze Tousen jednak "nie był do końca taki zły".Bull shit.Jak już kiedyś pisałem facet dopuścił się wszystkich możliwych zbrodni łącznie z mordowaniem ludzi którzy mu ufali i robieniem z nich królików doświadczalnych.Ja się domyślam ze nie zrobił tego bez powodu i ma jakieś motywy ale one ,jakie by nie były, nie zmienią mojego zdania-facet popełnił za dużo zbrodni i nie zasługuje na przebaczenie.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2937 dnia: Listopad 21, 2009, 11:31:16 pm »
Ja tam mam jednak wiarę w to, że wcale Tousena nawrócić się nie uda. Bo jeg nie ma zwyczajnie z czego nawracać. To nie jest przecież tak, że nagle stał się taki jaki jest. On jest przez calutki czas sobą, ba, on wręcz udawał takiego milutkiego, gdy byli jeszcze w Soul Society. On był mendą od początku, więc ciężko żeby nagle po takim czasie mu się w łepetynie poprzestawiało. A do tego zgadzam się w pełni, że po tym, co już zrobił, nie można mu wybaczyć. To nie byle tak zdrajca, to gość, który dopuścił się naprawdę straszliwych zbrodni wszelkiej maści. I pal już licho Komamurę i Hisagiego, ja to bym chciał żeby za Tousena zabrał się Kensei. Oj ten to by mu zrobił hardkor ^^ I może tak będzie, bo jednak jako członek wielkiej złej trójki Tousen pewnie łatwym przeciwnikiem nie będzie i bardzo możliwe że Komamura i Hisagi nie wystarczą. Ba, myślę że to pewne wręcz.

Btw, podoba mi się bardzo reakcja wszystkich na tą część o fanach xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2938 dnia: Listopad 22, 2009, 01:00:32 am »
Ma aż 31: http://myanimelist.net/character/1085/Kaname_Tousen/favorites

edyta podpowiada że  Unohana ma ich 24,  Komamura (lis/pies/?) 29

a jakiś przeciętniak kenpachi 2020  :D

Niezły ten link, ale żeby np Ururu przegrywała w fanach z tym ślepakiem? Jak dla mnie to obaj z Aizenem są siebie warci, jeden co to ma manie wielkości i chce władać wszystkimi fabrykami żelu na świecie i drugi co to podąża drogą sprawiedliwości, choć jest ślepy...no ale to może by tłumaczyło czemu poszedł ścieżką "sprawiedliwości" z aizenem.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2939 dnia: Listopad 22, 2009, 09:59:53 am »
Wie ktoś może jak długo jeszcze będą ciągnęły się te filery? Tak około chodziarz bo chciał bym już zobaczyć wejście ischidy  :p