trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3000 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:48:15 am »
Nie no, zastanówcie się, dlaczego Ulquiorra chciał walczyć nad kupułą, a nie jak wszyscy na dole? Otóż powód jest oczywisty i nie jest to żadna "zbyt wysoka moc na Las Noches" czy coś w tym stylu. On się po prostu zabezpieczył. Wiedział, że Ichigo to główny bohater i musi wygrać. Wiedział więc, że koniec końców może stać się tak, że rozsypie się na piasek (tak jak się to rzeczywiście stało). A na dole, w Hueco Mundo, jest nic tylko właśnie piach, więc gdyby tak się rozsypał, to by było po ptokach. A tak to wszystko przewidział i rozsypał się na piach na górze, gdzie będzie go łatwiej zebrać i złożyć do kupy. Przecież to takie proste, jak można tego nie widzieć.

 :lol:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3001 dnia: Grudzień 04, 2009, 12:47:49 pm »
Ulek jako jedyny po prostu przestrzegał ten rozkaz Aizena ( w przeciwieństwie do reszty, która chciała tylko się tłuc z wrogiem nie zwracając uwagę na nic innego ). A pod koniec walki zamienił się w pył. Z tego trudno się pozbierać. Nawet cycata może mieć problemy z jego naprawą  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3002 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:21:30 pm »
No, na Bleach Exile już jest nowy chap ^^

Według mnie całkiem fajny. Komamura jest bardzo ładnie rysowany, ciekawy jest też ten patent, że przenoszą się na niego rany jego bankai (normalnie jak w Evangelionie ^^). Co do Tousena, to genialnie wygląda z rozdziawioną paszczą ale... resurreccion? No robi się dziwnie, ale i ciekawie. Jeżeli po hollowizacji Shinigami potrafi zrobić resurreccion to tak sobie myślę, że może to właśnie tym była rogata forma Ichigo? Chyba wszystko by pasowało. Ale i tak najbardziej mnie ciągnie ta część z Shinjim i Aizenem. Kurcze! Shinji ma jakieś ciekawe umiejętności. No i jak będzie to shikai wyglądało? Ja już chcę następny chapek T_T

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3003 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:34:06 pm »
strasznie przegadany ten rozdział, może następnym razem będzie ciekawiej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3004 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:42:20 pm »
Kiedyś była dyskusja czy Tousen, który haniebnie przegrał z Zarakim który nawet nie zdjął opaski,stoi ponad Espadą czy po prostu jest przydupasem który chodził za Aizenem.Po ostatnich dwóch chapterach śmiało powiem ze, z nowymi mocami otrzymanymi od aizena,na pewno przerasta połowę Espady i cały czas zwiększa moc.Jego otwierająca się maska też jest ciekawym pomysłem.
Bankai Komamury  awansował u mnie na drugi najsłabszy bankai obok bankaia Soifon.Nie dość ze jest powolny to można łatwo zabić Komamurę po prostu urywając głowę giganta który z racji wzrostu raczej uniku łatwo nie zrobi.Jego siła jest tu małą pociechą.
Podobał mi się tekst Komamury ze nie zadowalają go wyjaśnienia Tousena i gniew Tousena na słowa o przebaczeniu.Jak sam stwierdził nie chce przebaczeni i o nie prosi.Przynajmniej chwilowo uniknęli my patosu i moralizowania.Chwilowo bo nie mam cienia wątpliwości ze jeszcze do tego dojdzie.Poza tym skoro  Tousen uwalnia już teraz moce(choć i tak wygrywa)  to zaraz zginie(tradycyjnie przez chwilę będzie robił wrażenie nie zwyciężonego a potem jakiś shinigami pokaże moc miecza której jeszcze my nie widzieli i szybko wykonczy Tousena).      
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3005 dnia: Grudzień 10, 2009, 08:02:16 pm »
Bankai Komamury  awansował u mnie na drugi najsłabszy bankai obok bankaia Soifon.Nie dość ze jest powolny to można łatwo zabić Komamurę po prostu urywając głowę giganta który z racji wzrostu raczej uniku łatwo nie zrobi.Jego siła jest tu małą pociechą.
Dlategp niedawno pisałem, że myślę że jego bankai ma jeszcze jakieś niepokazane do tej pory umiejętności. Bo bez tego naprawdę byłby marny. Nawet nie trzebaby urywać głowy. Tousen ciachnął tu w rękę bankaia. Porządne ciachnięcie i Komamura nie może walczyć. Bida.

Poza tym skoro  Tousen uwalnia już teraz moce(choć i tak wygrywa)  to zaraz zginie(tradycyjnie przez chwilę będzie robił wrażenie nie zwyciężonego a potem jakiś shinigami pokaże moc miecza której jeszcze my nie widzieli i szybko wykonczy Tousena).       
Kto wie, może jednak jako członek wielkiej trójcy nie podzieli losu Espady, tylko trochę wybije się ze schematu.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3006 dnia: Grudzień 10, 2009, 09:02:49 pm »
Jestem po chapterku, mhm rzeczywiście sporo gadali ale to było do przewidzenia, w sumie to strony gdzie Tousen pierniczył te swoje prelekcje przewijałem oglądając obrazki.
Ale jedno jest ciekawe, to że rany przechodzą z bankaia na liska (kiedyś wstawiałem fotę liska jako pilota EVY) i to jak maska Tousena się otworzyła przypominając mi sceny jak EVY ryczały.
Czyżby Tite zmienił zainteresowanie z DB na rzecz NGE? :D

Tak czy siak, uwolnienie miecza Tousena...e jako..grillar grillo, w tłumaczeniu Greather Grill, przypomina mi starą bańkę co walczył z Zarakim, i nie spodziewałbym się tutaj czegoś nowego. A wręcz mam przeczucie, że lisek ma lepszy 6 zmysł od Zarakiego i zetnie Tousena na koniec walki.

Shinji też ma ciekawą zabawkę, czyżby miał moc mogącą blokować hipnotyczne szmoce Aizena, zanosi się na pojedynek szamanów. ^^
No nic pożyjemy zobaczymy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3007 dnia: Grudzień 10, 2009, 09:14:50 pm »
(kiedyś wstawiałem fotę liska jako pilota EVY)
Twoje zdolności patrzenia w przyszłość przebijają nawet moje, gdy wywróżyłem zdmuchnięcie ognia wokół Aizena przez cyklopa ^^

Czyżby Tite zmienił zainteresowanie z DB na rzecz NGE? :D
Ha! Shikai Shinjiego to będzie Włócznia Longinusa! Albo Prog Knife!

zanosi się na pojedynek szamanów.
Bankai! Mega Amidamaru!
xD A tak serio, to moce miecza Shinjiego są bardzo interesujące. Mówił chyba coś o kontrolowaniu ludzi. Może będzie mógł robić sobie z innych jakieś lalki na sznurkach? ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3008 dnia: Grudzień 10, 2009, 09:53:47 pm »
Uwaga!dla nieczytających mangi.Mega-Spoiler.
klik
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3009 dnia: Grudzień 10, 2009, 10:15:26 pm »
O_O
TO-JEST-PIĘKNE!
Mało się nie popłakałem z radości gdy to oglądałem. Chłopie, dzięki Ci!
Teraz jeszcze bardziej nie będe mógł się doczekać końca filera. Dżizas, ja to chcę w anime!

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3010 dnia: Grudzień 10, 2009, 10:29:46 pm »
Zawsze do usług :D.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3011 dnia: Grudzień 10, 2009, 10:54:03 pm »
każdy trailer jest piękny, taka ich rola, tylko później przychodzi rozczarowanie ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3012 dnia: Grudzień 11, 2009, 07:14:28 am »
No proszę. Tylko Tousen zaczął nawijać o sprawiedliwości już pojawiły mu się usta  :D
Filmik naprawdę świetny.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3013 dnia: Grudzień 11, 2009, 08:22:50 am »
Filmik wymiata :)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3014 dnia: Grudzień 11, 2009, 08:29:48 am »
Powiem tak chapek fajny podobał mi się i plus można zauważyc że tż są poziomy maski czyli zwykła potem następnie otworzenie buzi i wyjecie postaci hollowa.. Nie wiem skąd ale przecież to nie bankai tousena tlko 100styl jego schikai.


co do filmiku  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
fenomenalny prawie zeszczałem się z radości :P poprostu mega.
No spojrzenie ulka podczas tworzenia swojej lancy ..................bezcenne  8)


Wie ktoś może jak się nazywa ten utwór w tle tego filmiku?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 12:53:41 pm wysłana przez Jackal »

 

anything