trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3060 dnia: Grudzień 17, 2009, 02:35:57 pm »
Z tym ze WonderWisse ma sprzes...chlapane to ja się w pełni zgadzam.Ale to samo można powiedzieć o wszystkich łącznie z Aizenem na cele.Po tym jak zginął Tousen będący jednym  z trzech głównych czarnych charakterów serii nie można mieć już co do tego cienia wątpliwości.Szeregi "złych" skruszyły się do czterech osób(fakt,zapomniałem przedtem o Yammim) z dobrych nie zginął nikt,paru zostało rannych w sposób wyłączający ich z walki co w świecie bleacha nie znaczy nic jak pokazał przykład Hisagiego któremu wpierw nadłamał kości Allon a potem dwa razy pochlastał go kilka razy od niego potężniejszy Tousen a po tym wszystkim zabił przemienionego w hollowa kapitana jednym hitem (fakt ze od tyłu ale fakt faktem zrobił to).Większość dobrych ciągle ma ogromne rezerwy mocy(choćby bankai Kyoraku),ciągle mają asa w rękawie w postaci pełnego sił i gotowego do walki Yamamoto i ciągle mają rezerwy ludzkie w postaci Ichiho,Unohany,ojców Ischidy i Ichigo,Yoruichi,Urahary.itd.itd.Najlepsze co może zrobić w tej sytuacji Aizen to rozpłakać się,paść na kolana i błagać o litość.Jego pewna siebie postawa nie jest już nawet śmieszna.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3061 dnia: Grudzień 17, 2009, 02:43:01 pm »
Phie tam, ja wierzę (wciąż, tak) w Aizena. Według mnie ta jego pewna siebie postawa wynika z tego, że wie że może się tak zachowywać. Na pewno ma jeszcze nie jednego asa w rękawie. Liczy pewnie nie tylko na swoją własną moc, ale też na bank na potęgę Gina. Wonder może jednak nie paść tak szybko (ale tu duży znak zapytania) a do tego zostaje zawsze miejsce na coś, co się wciąż nie ujawniło. Jak np. jakiś mega oddział Vasto Lorde. Albo jakiś nagły super duper zwrot akcji. Nie wiem co to będzie ale mówię Wam, Aizen i tak sobie, póki co, poradzi ^^

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3062 dnia: Grudzień 17, 2009, 04:04:52 pm »
lol, jezeli faktycznie juz po tousenie, to ja sie zaczynam bac o gina

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3063 dnia: Grudzień 17, 2009, 04:43:48 pm »
Cóż moim zdaniem Tousena zaślepiło to że posiadł wzrok (niezła ironia) i z tego powodu olał inne zmysły, którymi się znakomicie posługiwał i zakończyło się to tak że padł na shota od tyłu ;) Lepiej dla niego było by gdyby wciąż był ślepy. Swoją droga Tite mógłby mu pozwolić dłużej poszaleć no ale cóż ja i tak tam wieże w Gina mam nadzieję że zwrot akcji sprawi że on okaże się głównym bossem ;p (choć to mało prawdopodobne ale pomarzyć można) Z reszta sam Aizen ze swoimi mocami mógłby gdyby tylko zechciał pokonać tam wszystkich albo śmiesznie by było jakby się okazało że Aizena wcale tam nie ma ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3064 dnia: Grudzień 17, 2009, 05:37:39 pm »
Cóż mogę dodać, chyba tylko to, że mój plan, że Ichigo skopuje zadek Tousenowi nie wypalił.
Tousen wygląda idiotycznie jako wielka mucha, ale to moje zdanie, może komuś się spodoba. Przypomina mi Belzebuba (choć to Samael jest "ślepym bogiem"), czyżby Tite jednak szedł w kierunku NGE, może Gin będzie upadłym archaniołem Lucyferem, a Aizen zostanie szatanem (serduszko). :D

Odnośnie czapta ciśnie się na usta "muchozolem go, muchozolem i dobić packą" xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3065 dnia: Grudzień 17, 2009, 06:00:54 pm »
Przypomina mi Belzebuba
Miałem to samo skojarzenie.Belzebub(władca much) to jeden z ostatnich bossów w FFII i jeden z wrogów w Ghost Sweeper Mikami.Jak zobaczyłem Tousena to nie mogłem się po prostu oprzeć by nie porównać go do tego demona.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3066 dnia: Grudzień 17, 2009, 06:36:54 pm »
Tousen:Ha! I tak cię widzę!
:D
Siedzę sobie po zajęciach i  nachodzi mnie myśl, żeby sprawdzić nowe odcinki naturo i bleacha.
W pierwszym danzo ma na łapie wysypkę z sharinganów. Expił na uchicha przed itachim i taki miał dobry drop? Odpowiedz już w tej dekadzie. Chyba.
A bleach? Tousen od poczatku był dość oryginalny, ale teraz to już odjazd na maksa.
Z początku zastanawiałem się co to wogle jest. Ćma? Komar? Cykada?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3067 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:15:34 pm »
Tousen wygląda idiotycznie jako wielka mucha
Zgadzam się, sam już napisałem że wygląda imo dziwnie, ale jednak wychodzę z założenia, że jako Hollowowi (w końcu teraz przyjął formę Hollowa) taki wygląd mu pasuje. Bo w końcu Hollowy powinny właśnie wyglądać dziwnie czy też brzydko, jako parszywe i straszliwe stwory. No ale cóż, mam jednak nadzieję, że jeśli Gin i Aizen też wyjadą z formami Hollowów, będą wyglądać lepiej. Tak z klasą, siłą i w ogóle ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3068 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:36:35 pm »
mam jednak nadzieję, że jeśli Gin i Aizen też wyjadą z formami Hollowów, będą wyglądać lepiej. Tak z klasą, siłą i w ogóle ^^
Gina to najlepiej bym widział coś w stylu Ichigo, albo Ulqa, albo połączenie ciała Ulqa z maską hIchigo taki niby niepozorny, z groźną maską, a jak przyp... to Yamamoto wysiada.
A Aizen nie wiem czemu, ale ciągle nasuwa mi się obraz - słoik żelu z oczami xD :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3069 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:40:16 pm »
To że hisagi go zabił to mniejsza z tym przynajmniej sposób mi się podobał.(choć jak wiadomo ktoś z mniejszą ilością energi nie może nawet drasnąć takiego typa jak tousen, no ale.) Fajnie też prezentowały się zdolności tousena w formie resurection.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3070 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:38:37 am »
Gin powinien mieć maskę lisa. Naprawdę by mu pasowała  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3071 dnia: Grudzień 18, 2009, 10:48:07 am »
Co do maski gina to myślę że będzie to coś w stylu twarzy tego gościa z kartami z HxH.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3072 dnia: Grudzień 18, 2009, 02:55:44 pm »
Ja strzelam że Gin będzie miał coś z wężem, tak mi jakoś się kojarzy :P

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3073 dnia: Grudzień 18, 2009, 05:23:16 pm »
Wąż już był, raczej nie będzie powtórki.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3074 dnia: Grudzień 18, 2009, 07:13:59 pm »
zajebista maska z ogromnym szyderczym usmiechem

-->


 

anything