Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3075 dnia: Grudzień 18, 2009, 07:27:16 pm »
Haha, niezłe xD
Ale oczka powinny być takie kreseczki.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3076 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:10:33 pm »
A może to nie oczka, tylko nozdrza ^^

A maska rzeczywiście mocna xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3077 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:29:13 pm »
A może to nie oczka, tylko nozdrza ^^

Na to nie wpadłem.   :shock:

Jak tak to zmienia postać rzeczy, teraz to to jest wykapany Gin. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3078 dnia: Grudzień 19, 2009, 01:23:53 pm »
Znana już i kofffciana scenka z rogatym i nietoperkiem w wersji Furu Pałeru Dźwięk + Subutitulesu ^^

Kuriku : ]

Podoba mi się dźwięk towarzyszący pierwszemu tworzeniu Lancy Ulqa, całkiem przyjemny. Za to Sonido rogatego brzmi trochę dziwnie. Normalnie dźwiękiem Sonido było to charakterystyczne pierdnięcie (super mega ultra zajefajne zresztą ^^) a tu jest jakaś taka delikatniejsza wersja. Może jakiś efekt pośredni między "prut" Arrancarów a "wsiu" Shinigamich : D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3079 dnia: Grudzień 19, 2009, 04:10:49 pm »
 :shock: :shock: :shock: :eek:

Cała scena przyprawia mnie o ten dreszczyk emocji co przed wielu laty, podczas pierwszego wzwodu.  ;-) :lol:

Dźwięk towarzyszący Ichigo gdy pojawia się za Inoue, dźwięk w tle dający klimat jak z Aliena, w ogóle dźwięk i animacja....wyje..znaczy bardzo dobra, jestem 3 razy na tak. No i to piękne rzępolenie na strunach jak Ichigo łapie za włócznie Ulqa, lepszego dźwięku chyba nie dało by się wstawić.
Czekam z niecierpliwością na to oglądając scenkę po raz piąty chyba. xD

Co do sonido, czy jak to nazwać, to również zakładam, że to jest połączenie mocy shinigami z hollowem właśnie, stąd taki "inny" dźwięk, a nie klasyczne "dup", czy "bzyt". ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3080 dnia: Grudzień 19, 2009, 04:24:48 pm »
A ja teraz dopiero zauważyłem, że Ishida też nie ma upitolonej ręki.  :sad:
I ten ryk Ichigo fajnie brzmi  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3081 dnia: Grudzień 19, 2009, 04:52:56 pm »
Rzeczywiście ten dźwięk kiedy Ichigo łapie za włócznię też bardzo ciekawy. Podoba mi się też kiedy na koniec Ulquiorra z bliska spojrzał prosto w oczy Ichigo a z jego paszczy wysączył się takie syczące warczenie. Super ^^

Btw, cała ta scenka, z dźwiękiem rzecz jasna, jest na Tokyo Toshokanie. Linka nie podam, wiadomo, ale wystarczy sobie wklepać tam "bleach soul carnival 2" i można zassać. Tylko widzę teraz że TT ma jakąś awarię, ale zapewne wkrótce to naprawią.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3082 dnia: Grudzień 19, 2009, 06:45:27 pm »
łaaaaaaaaaaaaaał  :shock: "lanca coś tam relampago" mega  :shock:
-------------------------------
Ktoś tu prędzej mówił że już nawet nie jest śmieszne jest pewność azena - tez tak uważam, ale w sumie podobnie było gdy uciekał z ss też byli no powiedzmy w 3 i tez aizen miał nóż pod gardłem miecz zablokowany a jednak uśmieszek i pewność była bo wiedział ze coś nastąpi i mniemam ze tu będzie tak samo.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3083 dnia: Grudzień 20, 2009, 02:44:47 am »
W to ze Aizen jakiś plan awaryjny ma nie wątpię,ale sam przyznał ze nie spodziewał się ze Espada przegra tak łatwo.To czy ma/nie ma planu awaryjnego i to czy ten plan podziała/nie podziała nie zmienia w żaden sposób faktu ze na chwilę obecną,kiedy wybito jego wojska a szeregi wrogów podwoiły się i ciągle spodziewają się oni posiłków, ze swoją pewnością siebie wydaje się w najlepszym razie śmiesznym człowiekiem.Zresztą nawet zakładając ze w swojej formie hollowa pokonał by wszystkich shinigami+vizardów samemu to co dalej?Pozbawiony armii wejdzie do świata króla shinigami i będzie walczył samemu z całym odziałem złożonym z elitarnych kapitanów z których nikt nigdy nie widział jego shikai?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3084 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:13:45 am »
.Zresztą nawet zakładając ze w swojej formie hollowa pokonał by wszystkich shinigami+vizardów samemu to co dalej?Pozbawiony armii wejdzie do świata króla shinigami i będzie walczył samemu z całym odziałem złożonym z elitarnych kapitanów z których nikt nigdy nie widział jego shikai?
:eek: :eek: :eek: :D :D Zapewne tak to aizen sobie wyobraża znając go, bo lubi przecenić swoja siłę  ;-)
--dobrze podusmowane  ;-)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3085 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:04:52 am »
Aizen nigdy nie przeceniał swojej siły. Wie, że jest ogromna i się tym chełpi i tyle.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3086 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:10:52 am »
A tak w ogóle to do czego on dąży? Bo się zgubiłem po drodze. Ma jakiś konkretny sensowny plan czy tak zniszczyć by zniszczyć bo cośtam?

Poza tym strasznie ciągną się te walki - mam szczerą (choć pewnie płonną) nadzieję, że manga zmierza ku jakiemuś finałowi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3087 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:24:35 am »
Aizen chce dostać się do świata Króla Shinigamich. Może sam chce zasiąść na tronie, a może chce po prostu zniszczyć wszystkkich bożków śmierci. W każdym razie żeby tam wleść musi zdobyć klucz, i niby o ten klucz teraz się tłuką...

A ja wręcz przeciwnie, chcę, żeby to jeszcze trochę potrwało ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3088 dnia: Grudzień 20, 2009, 05:24:50 pm »
Prawda jest taka ze bleach już dawno zrobił się do bólu schematyczny i monotonny.Szybkie zakończenie jest najlepszą rzeczą jaka może spotkać tą mangę.Ale nie ma na to żadnych szans.Czytałem kiedyś wywiad z Tite i wynika z niego ze ta historia jest bardzo daleka od zakończenia.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3089 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:58:58 pm »
Trochę nie pasi to do ostatnich postów, narzekających na zbyt wiele Bleacha, ale... oto jest zapowiedź czwartego filmu kinowego Bleach ^^ Ma się pojawić w 2010. Tło za Ichigo jest nader interesujące ^^

Jeszcze wspomnę, dla niepoinformowanych, że wyszedł kilka dni temu czwarty soundtrack do Bleacha. Okładeczka ^^