Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3090 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:15:30 pm »
Plakacik widziałem już w piątek na 4chanie, jakoś tak trafiłem i zapisałem bez przyglądania się bo fajny art z czachą. Ale jak teraz przeczytałem, że to ma być kinówka to jakoś to tak sensu nabrało.   :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3091 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:25:12 pm »
A no kinówka. Teraz jak poczytałem, to wiem dokładniej, że ma wyjść w grudniu 2010. Czyli za rok. W Japonii. My pewnie będziemy mogli go obejrzeć jakieś pół roku później. Minimum.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3092 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:32:24 pm »
My pewnie będziemy mogli go obejrzeć jakieś pół roku później. Minimum.

Tracisz wiarę w piratów? Starwarsy pojawiły się przed premierą xD


ok, to joke jest.  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3093 dnia: Grudzień 23, 2009, 04:38:20 pm »
Proponuje wszystkim przeczytać doujinshi Hone Cannon – Non(jest to normalny doujin,nie hentai).Jest to 40 stron czegoś na co długo czekałem.Nie jest to o Ichigo,Ruki,Matsumoto ani żadnym innym shinigami tylko o Espadzie.Dokładnie o Neliel i Nnoitrze.Można w nim dopatrzeć się kilku błędów(choćby Fraccion Nel wygląda tak jak teraz choć akcja dzieje się zanim Nnoitra zerwał ich maski) ale logicznych braków i tak jest mniej niż w fillerach.A rozmowy Harribel i Neliel są wielkie.Całość jest mocno komediowa ale i w ciekawy sposób pozwala spojrzeć na niektóre postacie.       
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3094 dnia: Grudzień 23, 2009, 05:24:01 pm »
Łał, naprawdę świetny ten doujin. Ubawiłem się przednio, historia jest super a kreska genialna, aż chwilami się można zastanawiać czy to nie sam Tite rysował ^^ Harribel mnie rozbrajała, akcja ze strojem dla Nel i z tym "be quiet" w nocy mega xD Ale najlepsza była konkluzja dotycząca dziury w głowie Nnoitry. Zniszczyło mnie to xD Chętnie bym sobie poczytał więcej w tym stylu ^^

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3095 dnia: Grudzień 23, 2009, 05:32:03 pm »
a gdzie można znaleźć ten doujin ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3096 dnia: Grudzień 23, 2009, 06:04:33 pm »
Google helps.

a tu

O kurde, ale zgrzewa...obrazek krowy był mocny...w sumie całość powala. Kurde, jak ja chciałbym zobaczyć taki cały tomik o Espadzie narysowany przez Tite w takiej stylistyce i humorystyce  ^^ xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 06:18:16 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3097 dnia: Grudzień 23, 2009, 06:26:09 pm »
dzięki :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3098 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:57:57 pm »
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to że Harribel ma piersi mnijsze xD

Ale ogólnie bardzo dobre. Mam nadzieję że będzie takich więcej :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3099 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:14:30 pm »
Jest więcej ale chyba jeszcze nikt nie przetłumaczył ich na angielski.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3100 dnia: Grudzień 24, 2009, 09:00:55 pm »
Fajny ten Doujin.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3101 dnia: Grudzień 25, 2009, 08:51:08 pm »
Czytałem niedawno o wywiadzie z Tite, i wynika z niego, że Bleach jest teraz w kulminacyjnym punkcie a seria z arrankarami ma się skończyć w czerwcu 2010, co więcej sam Tite do końca nie jest pewien jak zakończy się saga. Jednakże po tej historii mają pojawić się co najmniej jeszcze dwa - a więc Bleach się skończy jak wszyscy bedziemy dużo po 50 xD

Rzeczą która najbardziej rzuciła mi się w oczy to to, że śmierć Ulqa wywołała wielkie poruszenie w Japonii. Jednak autor nie potwierdził jego definitywnej śmierci, ani też temu nie zaprzeczył. - czyżby Uleq wiecznie żywy?

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3102 dnia: Grudzień 25, 2009, 09:14:15 pm »
momentami oczy bolą przy nowym rozdziale, wszystko przez to góra na dole, prawo po lewej

I w końcu pojawił się
Spoiler: pokaż
Ichigo, od razu rzucający się na Aizena



edyta: chwila, czyżbym był pierwszym który przeczytał nowy ep ?  :shock:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 09:21:08 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3103 dnia: Grudzień 25, 2009, 09:41:14 pm »
Dla mnie nowy chapek jest śmiechowy wszystko sie to czy dziwnie z jednej strony jest fajnie i ciekawie a z drugiej widzimy nie śmiertelnych liska i hisagiego ;)  


Co do ulq pewnie że będzie jeszcze :) (po marzyc można czyż nie?) Trzymam chłopaka za słowo w końcu zarzucił takim tekstem ale nie pamiętam dokładnie jakim .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 09:51:19 pm wysłana przez Jackal »

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3104 dnia: Grudzień 25, 2009, 10:14:31 pm »
Nowy Chapek mi się podoba, zwłaszcza motyw z Shinjim i Ichigo na końcu.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

 

anything