trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3105 dnia: Grudzień 25, 2009, 10:28:13 pm »
Co do nowego epka, to mam mieszane odczucia. Spodziewałem się po kontroli umysłów czegoś bardziej bajeranckiego :P
Jednak ulżyło mi bo prawdopodobnie jest to ostateczny koniec Tosena bez żadnych retrospekcji i gadaniu o sprawiedliwosci.
Chociaż jak czytałem to miałem wrażenie, że zaraz Tosen zrobi szybki transfer do shimigami i nici z jego zgonu...

A co do tego Ichigo wylatującego na końcu to ładnie się zapowiada, lecz nie sądzę by była to długa walka. Myślę, jeszcze za dużo wątków zostało i Żelman pozamiata Ichigo i tym samym dzień sądu zostanie odwleczony.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3106 dnia: Grudzień 25, 2009, 11:06:31 pm »
Bankai Shinjiego jest uber potężny ale nie miał żadnych szans podziałać na Aizena który jak sam stwierdził ma podobny tylko lepszy.Zwycięstwo albo koniec Aizena zbliża się wielkimi krokami wraz z Ichigo.Zostało tylko poczekać pół roku by zobaczyć co to będzie.Należy pamiętać ze w połowie walki akcja znowu przeniesie się do HM na "walkę" z Yammim.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3107 dnia: Grudzień 25, 2009, 11:47:53 pm »
Bankai Shinjiego jest uber potężny
Bankai? Na pewno? Sprawdź rozdział 385, tam gdzie Shinji uwalnia miecz. Uwalnia go komendą "Fall". Bankaiów nie uwalnia się inywidualnymi komendami, mówi się po prostu "bankai". Wydaje mi się więc, że to co widzimy to shikai. Poza tym samo w sobie jest dość małe, i nie pasuje wyglądem (broń) do bankai (choć zakres działania ma ogromny). Bankai Ichigo też jest małe, a podobno jest wyjątkiem.
No ale, co by to nie było, moc Shinjiego jest, imo, po prostu mega. Miałem nadzieję, na coś fajnego, i kurde, nie zawiodłem się. Sam miecz wygląda całkiem fajnie, ale umiejętności są nieziemskie. Prawda, osatecznie Aizen się nie dał, ale jednak początkowo pokazywał zadziwienie i nawet dał się ciachnąć. Jak widziałem takiego zaskoczonego Aizena to aż dziwnie się na to patrzyło (ale jakżesz fajnie ^^) ale gdy potem zobaczyłem ciachniętego Aizena, normalnie uwierzyć nie mogłem ^^ Super, super, super!

Część z Tousen i resztą... Hisagi cudownie powstał już w zeszłym chapku więc niech będzie, ale Komamura? Z dziurą w brzuchu wielkości Walii? Bleh. Potem jeszcze się podłamałem nawróceniem Tousena na łożu śmierci, już sie odechciewało gdy tak słodko gadał do swych "przyjaciół" a tu nagle trach i fontanna krwi. Tite uratował tą scenę. I ten uśmiech Aizena. Super, super, super.

No i wejście Ichigo. Ta podwójna strona to moja nowa tapeta xD Ale przyznam, że gdy zobaczyłem na wcześniejszej stronie otwierającą się Gargantę, myślałem, że to ktoś od Aizena (VL? ^^). A tu jednak Ichi. W sumie chciałbym popatrzeć jeszcze na pojedynek Aizena i Shinjiego, ale wejście Ichigo też jest super. Super, Super, super. ^^

Mega rozdział, i jeszcze wyszedł dość niespodziewanie. Bo jeśli się nie mylę, to w tym tygodniu miało nie być nowego, z powodu świętów.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3108 dnia: Grudzień 26, 2009, 08:50:51 am »

Mega rozdział, i jeszcze wyszedł dość niespodziewanie. Bo jeśli się nie mylę, to w tym tygodniu miało nie być nowego, z powodu świętów.

chyba tylko przy okazji złotego tygodnia nie ma nowego rozdziału. Nie wiem czy oni obchodzą święta bożego narodzenia.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3109 dnia: Grudzień 26, 2009, 10:01:36 am »
Oj chyba jednak obchodzą, bo było zapowiedziane że w tym tygodniu miało nie być nowego chapka (i to nie tylko Bleacha oczywiście), za tydzień miał być, a za dwa tygodnie znowu przerwa. Z tego co czytłem na One Mandze, możliwe jest, że czekają nas teraz dwa tygodnie przerwy, o ile Shonen Jump będzie chciał pozostać przy planowanej wcześniej numeracji. To z One Mangi:

Cytuj
These chapters [One Piece 569, Naruto 477 and Bleach 387] supposedly shouldn't be out until next week though and so weren't not sure how the Weekly Shounen Jump schedule will be like in the next couple of weeks. But if they decide to follow their numbering and original schedule we probably won't see any WSJ releases for the next two weeks. So we'll have to keep an eye out and see how that goes.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3110 dnia: Grudzień 26, 2009, 11:56:04 am »
Mam nadzieję, że tak nie będzie... 2 tygodnie przerwy to trochę duuużo ;/

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3111 dnia: Grudzień 27, 2009, 03:35:49 pm »
Fajny ten mieczyk Shinjiego.
Ciekawe co porabia Gin, bo dawno już nikogo nie przeciął  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3112 dnia: Grudzień 27, 2009, 06:01:40 pm »
Ciekawe co porabia Gin, bo dawno już nikogo nie przeciął 
Ostrzy miecz bo mu się wyszczerbił na suwaku z dresu Hiyori.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3113 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:08:15 pm »
Ja myślę, że gotuje dla Żelmana herbatkę jak już nie ma Tosena :lol:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3114 dnia: Styczeń 03, 2010, 09:00:56 pm »
Aoi Bungaku Series - podobno jednym z twórców jest kubo tite i koleś z DN. Jak to wygląda dobre to?

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3115 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:24:47 am »
odcinek 252- boski, byakuya vs. Kouga, po obejrzeniu tego odc. mimo iż jest fillerem, uważam że jest to najlepsza walka w całym bleach'u, te momenty w którym ostrza mieczy przelatywały im nad głowa-odpowiednio spowolnione, z całego odc. 17 minut to kawał porządnej sieczki na miecze ;), nawet jak zaczeli używać kidou oraz byakuya senbonzakury, nic tej walce uroku nie odjęło....
Wreszcie zrobili coś porządnego zaczynały mnie nudzić walki w bleachu w których wygrana zależała od reitatsu...zapomniano o kidou, finezji w walce...dla takiego fillera warto poświęcić główny wątek w którym i tak przez najbliższe....stop....może inaczej ;), przez resztę odcinków do następnego fillera będzie kawał nudnej bezsensownej nawalaniny....
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3116 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:49:45 am »
Wiadomo już kiedy kończą się fillery?

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3117 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:41:12 am »
kouga został załatwiony...na muramase pewnie poświęca ze 2-3 tygodnie ;/...moze w polowie lutego bedzie
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3118 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:11:25 pm »
Odcinek 255 będzie ostatnim z serii "Zanpakutō Unknown Tales" i nosi tytuł "Final Chapter·Zanpakutō Unknown Tales". Z tymże pierwszy odcinek następnego sezonu ma tytuł "Byakuya's Anger! The Kuchiki Family Collapses" a dalej jest "A New Enemy! The True Nature of the Beast Swords". Ten ostatni to numer 257 z premierą 9 lutego. Wychodzi więc na to, że jedna seria fillerów przejdzie w drugą. Fajnie, nie? ...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3119 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:15:21 pm »
Strasznie fajnie  :roll:
Normalnie żyć nie umierać.

 

anything