Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3120 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:37:33 pm »
Wychodzi więc na to, że jedna seria fillerów przejdzie w drugą. Fajnie, nie? ...
Pół roku temu uznał bym to za bardzo złą wiadomość ale przyzwyczaiłem się już do życia bez anime Bleacha zatem spływa to po mnie jak woda.Niech zrobią nawet trzy nie mam nic przeciwko.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3121 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:45:00 pm »
Z góry ostrzegam o spoilerach

Harribel vs Hitsugaya

Ku mojemu zaskoczeniu prawie nic nie zostało ocenzurowane.Zaskakuje mnie zwłaszcza nie ocenzurowanie wyglądu Harribel.

A tu jeszcze jeden na dokładkę

Barragan vs Soifon
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3122 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:04:04 pm »
Nie ma cenzury, bo to fanowska animacja przecież. Widziałem już kiedyś coś takiego z Hitsugayą i Harribel, może nawet to.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3123 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:12:10 pm »
Jak na fanowską animacje dobrze im to wyszło.Po fakcie będzie mi się pewnie bardziej podobało od ocenzurowanego anime.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3124 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:13:38 pm »
Ble, kiepsko imo uważam, że słabe te rysunki, choć, jak na fanowską robotę to całkiem dobre, ale jak na zawodową to za słaba.
Słowem fanowskie odwzorowanie jak "powinno" to wyglądać, ale mam obawy, że Pierrot uważa inaczej.  :roll:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3125 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:47:33 pm »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3126 dnia: Styczeń 09, 2010, 06:01:27 pm »
W takim tempie w jakim robią anime to pewnie doczekamy się całej fanowskiej wersji Bleach  :D

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3127 dnia: Styczeń 09, 2010, 06:35:37 pm »
wersja fanowska powinna być w dodatkach na dvd jako ta pozbawiona cenzury ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3128 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:13:29 pm »
zapewne, aczkolwiek, fanowska hariibel wogóle mi się nie podoba...jakoś tak dziwnie wygląda....a bez cenzury na dvd napewno nie dadzą nawet jakby chcieli...wiele młodszych osobników może to kupywać....
lepiej jakby pierrot zrobiło konkurs na fanartowskie filmy i oficjalnie wydało wersje dla +16/ albo i +18 ;) jako  osobny dvd
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3129 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:10:40 pm »
ale kiedyś bleach nie był tak ocenzurowany a teraz co się z nim stało?
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3130 dnia: Styczeń 11, 2010, 07:09:56 pm »
na początku nie był może tak znany (chodzi mi o animca) dla młodszej widowni...a potem jak zaczął być puszczany w porach dla młodszych widzów to coś z tym nieciekawym fantem musieli zrobić w końcu jeśli nie ocenzurowali by niektórych momentów to bleach był by w japoni puszczany o takich porach w których napewno nie zasiadło by przy tv 1/3 japoni ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3131 dnia: Styczeń 12, 2010, 06:19:12 pm »
ale kiedyś bleach nie był tak ocenzurowany a teraz co się z nim stało?
Po pierwsze i najważniejsze, świat się trochę zmienił pod tym względem. Goście na wysokich stołkach coraz bardziej trzęsą portkami, żeby nie dostać po głowie od wszelkich obrońców moralności za pokazywanie hektolitrów krwi i tym podobnych bajerów, i dlatego wszystko jest coraz bardziej ułagadzane. W tym anime. Kiedy lata temu nadawany był Dragon Ball, to mimo że grom jego widowni stanowiły dzieciaki, i tak w każdej wale krew się lała, kończyny latały i ogólnie było soczyście. Nawet w naszej wersji, ocenzurowanej, wciąż była to dość hardkorowa kreskówka. Dzisiaj, z tego co słyszałem, to w takim Naruto cenzurowany jest każdy przejaw przemocy (podobno kunaie pozamieniali w liście O_o). Dziś idioci z urzędów uważają się za jakichś wielkich misjonarzy, których celem jest oczyścić umysły odbiorców ze wszystkiego co złe i nieczyste. Nie ma więc szans na szaleństwa w anime na takim poziomie jak kiedyś. No chyba, że twórcy zdecydują się porzucić ogólną widownię, tą telewizyjną, i pozwolić się wybrać tym, którzy mogą to zrobić. Jak w przypadku takiego Hellsinga Ultimate. W TV za chiny nie puściliby ludziom takiej masakary, chyba że o takiej porze, że nawet największe marki by już kimały. I właśnie też po nocach puszczane są co poważniejsze czy bardziej brutalne tytuły, a w dzień lecą raczej te przyjazne przeciętnemu widzowi.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3132 dnia: Styczeń 12, 2010, 06:33:40 pm »
Niestety to co pisze Dino ma potwierdzenie i chcą nie chcąc to będzie się pogłębiać.
A niestety to jest poniekąd przyczyną tego że w wiadomościach słyszy się iż jakiś dzieciak strzelał w szkole, czy bił nauczyciela. Nie ma przestrzegania kar, nie ma wychowania, wszyscy nadskakują nad bachorami co by miały dobrze i zamykają w kokonach, a przy pierwszym starciu z realnym światem, psychika i cały ten kokonik sypią się jak domek z kat na wietrze.
Jedynie co mogło by coś zmienić to albo rewolucja, albo kolejna światowa wojna, bo wszyscy ci "obrońcy" nie dadzą nikomu dojść do słowa.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3133 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:26:30 pm »
Mnie zawsze dobija, jak po tym gdy ktoś, najczęściej w tym przypadku ktoś młody, zrobi coś złego, zaraz wyciąga się z jego życia coś, co na pewno jest za to odpowiedzialne. Np. ktoś kogoś zabił, a że grał w gry komputerowe, to jest to wina gier. Ktoś popełnił samobójstwo, a że czytał mangi, to jest to wina mang. A to wszystko jeden wielki stek bzdur. Jak ktoś ma niepokolei w głowie, to to czy gra w GTA czy nie nic tu nie zmieni. Gdyby nie grał, ryzyko że zrobi coś głupiego byłoby równie duże. Z kolei ktoś może się karmić całe życie filmami familijnymi, a potem wyjść na ulicę i machnąć kogoś nożem. Nie wiem, ja już jako mały dzieciak oglądałem filmy z mordobiciem i lejący się po ekranie kechup, lubiłem kreskówki z walkami i tłukłem się na żarty z kumplami, i jakoś nie zdarzyło mi się jeszcze ani nikogo zadźgać, ani popełnić samobójstwa. A przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Niestety, obrońcy moralności uważają że wiedzą lepiej niż my, czego właśnie my potrzebujemy.

A tak w ogóle, to czy my tu czasem już kiedyś o tym nie rozmawialiśmy? Mogę się mylić, ale mam takie jakieś odczucie xD

Aha, a co do wspomnianych wiadomości, to imo chyba właśnie one jak żaden inny film czy program telewizyjny zarzucają nas przemocą, patologią itp. A gdy piąty z kolei reportaż o tym, jak to ktoś gdzieś kogoś zamordował a gdzieś miał miejsce krwawy w skutkach zamach się skończy, zaczyna się reportaż edukujący o tym, że nie powinno się pokazywać w TV treści zawierających przemoc itd. Pomrocznoć jasna, czy po prostu hipokryzja?

P.S.
Hunter Killer, zajefajny avek ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 10:29:37 pm wysłana przez Dino »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3134 dnia: Styczeń 13, 2010, 01:21:51 am »
Mnie zawsze dobija...
Zgadzam się, zauważ, że jeśli ktoś nie miał komputera, albo mang, książek, czy czegoś co nie jest telewizorem, to zwalają winę na niepoczytalność, albo że zwariował.
Pomija się to, że np taki TVN, albo Polsat, czy TVP, puszczają mordobicia i inne brutalne filmy.
Bo to nigdy nie jest wina TV.

A tak w ogóle, to czy my tu czasem już kiedyś o tym nie rozmawialiśmy? Mogę się mylić, ale mam takie jakieś odczucie xD
Taak, było to juz kilka razy poruszane.  :p

Aha, a co do wspomnianych wiadomości,
Wg mnie to drugie, TV nigdy się nie przyzna do tego iż ktoś może zacząć szlachtować ludzi przez to co puszczają na ekranie, ale bardzo chętnie zawsze wypomną innym o przemocy.

P.S.
Hunter Killer, zajefajny avek ^^
THX ^^ avek mojej własnej produkcji, chwilowo za dużo nie napiszę, ale niedługo może dam więcej info.  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything