trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3135 dnia: Styczeń 14, 2010, 11:33:19 am »
Ha, w sumie bez większych nadziei postanowiłem luknąć za nowym chapkiem, a tu proszę, już jest ^^ Nie tylko jest, ale jest też imo bardzo fajny. Podobało mi się kozaczenie Ichigo przy jego pierwszym ataku z tym "muszę zabić go pierwszym atakiem". Kto inny pomyślałby tam coś takiego? xD Podobało mi się jak Aizen sprowadza go do parteru, zwłaszcza strona z sercem, no i jeszcze to epickie zakończenie ^^ Sporo wiary się zebrało, ale że to Aizen, to nie będę na to narzekał, bo Aizen zabić się jeszcze na pewno nie da ^^ A podwójna stronka na koniec fajna, będzie na tapetkę ^^ Zresztą sama okładka do tego rozdziału też wymiata, zawalista wręcz.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3136 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:39:06 pm »
khmmmm co robią na końcu lis,soifon,hitsugya? A znowu gdzie są ukitake(bardziej mi chodzi co  z nim w jakim stanie do dostał zdorowo a nic nie pozują chłopaka) no i dziadek?
A tak to fajny chapek ichigo przychodzi z parę milionów razy silniejszy i nadal jest za cienki na aizena. Ale skoro schinji lepiej dawał rade to nic więcej mówić nie muszę.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3137 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:18:13 pm »
Chapter niezły.Aizen,przynajmniej na razie, broni wytrwale i skutecznie swojego tytułu najpotężniejszego.Za Aizena biorą się teraz w dziesięciu więc przynajmniej ta bitwa przestała zakrawać na kpinę,w końcu widać ze podeszli do sprawy poważnie.Śmieszyło mnie do co było do tej pory gdy jeden/dwóch walczyło a reszta stała i się przyglądała.

A znowu gdzie są ukitake(bardziej mi chodzi co  z nim w jakim stanie do dostał zdorowo a nic nie pozują chłopaka) no i dziadek?
Ukitake na pewno nic nie jest,takie rany w bleachu to nawet nie zadrapania.Gdyby coś mu było to Kyoraku,jego najlepszy przyjaciel,nie był by taki spokojny.Jak znam świat i schematy bleacha to jeszcze wróci i pokona WonderWisse swoim bankai.
A dziadek?Tego nie wie chyba nawet sam Tite.Ale jeśli Yamamoto planuje w końcu coś zrobić to teraz jest najlepsza okazja.
  
A tak to fajny chapek ichigo przychodzi z parę milionów razy silniejszy i nadal jest za cienki na aizena. Ale skoro schinji lepiej dawał rade to nic więcej mówić nie muszę.
Shinji nie polegał na sile(nawet nie założył maski) tylko brał  się za Aizena technicznie.Ichigo żadnych wyszukanych  technik nie posiada a Reiatsu ma o niebo niższe niż Aizen zatem naturalnie ma gorsze wyniki w tej walczę.I dobrze.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3138 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:24:25 pm »
Ukitake pewnie dalej pluje krwią gdzieś w kącie z powodu swojego choróbska.
Fajna była ta akcja z blokowaniem ślepego punktu podczas walki.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3139 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:34:33 pm »
Za Aizena biorą się teraz w dziesięciu więc przynajmniej ta bitwa przestała zakrawać na kpinę,w końcu widać ze podeszli do sprawy poważnie.Śmieszyło mnie do co było do tej pory gdy jeden/dwóch walczyło a reszta stała i się przyglądała.
Zgadzam się, wciąż jednak nie ma w akcji Yamamoto. Praktycznie nic jeszcze nie zrobił w tej bitwie, bo pokonanie Allona i trzech fraccionek Harribel było dla niego równie dużym wysiłkiem co pierdnięcie, a założenie ognistej bariery na Aizena i resztę było nie tylko równie proste, ale też w sumie bezcelowe, jak się okazało. Ja rozumiem, że najlepsze zawsze zachowuje się na koniec, ale trzymanie asów w rękawie to jedno, a co innego trzymanie na polu "bitwy" kołka, na którego łaskawe ruszenie do akcji trzeba czekać i mieć nadzieję, że w ogóle do niej ruszy. Mógłby już wziąźć tyłek w troki, pokazać bankai, trochę powalczyć i zginąć. Wiem, marne nadzieje, ale chcę tego i nadzieję mam.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3140 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:37:21 pm »
Ogólnie fajnie by wyglądało jakby każdy z nich pokazał swój bankai i zaatakował Aizena.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3141 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:48:16 pm »
9 Bankai na raz? Oj jestem za! 9 zakładajac oczywiście że Lisa ma bankai, a myślę że ma ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3142 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:50:44 pm »
Był by to ciekawy widok ale raczej nie ma na to widoków.Bankai Hitsugayi wyczerpał się już podczas walki z Harribel,bankai Komamury został zniszczony przez Tousena a Soifon mówiła ze może używać swojego bankaia raz na trzy dni(choć pomimo wyczerpania i straty ręki złamał już raz ten limit i użyła go dwa razy).Zostają jednak ciągle Vizardzi którzy swoich bankai w tej walczę ciągle nie użyli.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3143 dnia: Styczeń 14, 2010, 05:16:59 pm »
Był by to ciekawy widok ale raczej nie ma na to widoków.Bankai Hitsugayi wyczerpał się już podczas walki z Harribel,bankai Komamury został zniszczony przez Tousena a Soifon mówiła ze może używać swojego bankaia raz na trzy dni(choć pomimo wyczerpania i straty ręki złamał już raz ten limit i użyła go dwa razy).
Skoro Komamura praktycznie nie mając wnętrzności stoi i jeszcze do walki się pali, to co tam dla jego bankai jakaś dziura w brzuchu. A Hitsugaya? Ze dwa czy trzy razy powracał z martwych w samej walce z Harribel, o wcześniejszych nie wspominam, więc też pewnie wyskoczy do walki z super mocą. Zaprawdę powiadam Ci, nie doceniasz Tite xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3144 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:52:36 pm »
Juz wiem co mi przypomina ta tarcza aizena te pole at czy et z NGE. :p

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3145 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:22:15 pm »
Dokładnie ^^ Niedawno już rozmawialiśmy o nowej inspiracji NGE u Tite. To tylko kolejny dowód xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3146 dnia: Styczeń 15, 2010, 04:02:40 am »
Skoro Komamura praktycznie nie mając wnętrzności stoi i jeszcze do walki się pali, to co tam dla jego bankai jakaś dziura w brzuchu. A Hitsugaya? Ze dwa czy trzy razy powracał z martwych w samej walce z Harribel, o wcześniejszych nie wspominam, więc też pewnie wyskoczy do walki z super mocą. Zaprawdę powiadam Ci, nie doceniasz Tite xD
Masz rację.Faktycznie zapomniałem ze to Tite,a nie ktoś inny,rysuje tą mangę.W tej sytuacji te 9 bankai na raz jest możliwe.
Juz wiem co mi przypomina ta tarcza aizena te pole at czy et z NGE. :p
Absolute Terror Field(jak ja lubię takie słodkie nazwy) w skrócie ATF.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3147 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:03:42 am »
W przypadku Komamury to ciekawi mnie bardziej jak wygląda shikai, bo go jeszcze nie pokazał.
A mnie dalej zastanawia gdzie jest Gin. Prawie wszyscy czają się na Aizena, a Gina nie pokazali.  :sad:
W końcu to jedyny z ekipy Aizena. który coś zdziałał.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3148 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:46:26 am »
W przypadku Komamury to ciekawi mnie bardziej jak wygląda shikai, bo go jeszcze nie pokazał.

Pokazał no chyba że  to nie schikai. Ta duża ręka z samym mieczem itd mniemam że to jego schiaki.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3149 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:48:07 am »
Jak mówi Jackal, Shikai Komamury to ta pojawiająca się znikąd sama łapa z mieczem jego samuraia. W bankai jest już cały samurai.