Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 570815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3180 dnia: Styczeń 21, 2010, 01:56:08 pm »
No tak. W końcu Komamura ma swojego mega zorda

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3181 dnia: Styczeń 21, 2010, 01:59:13 pm »
W Busou Renkin przywódca Alchemy army miał busou renkina w formie olbrzymiego robota którego mocą było " pożyczanie " mocy renkinów swoich kolegów i używanie ich samemu.Jeśli tam było to możliwe to w bleachu też  ;-).Potem Myo Komamury będzie strzelał z działa Soifon i zamykał wrogów w lodowych klatkach.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3182 dnia: Styczeń 21, 2010, 02:10:58 pm »
Busou Renkin był niezły. Zwłaszcza ten koleś w masce motyla.
To anime to można powiedzieć, że bleach upchany w 26 odcinków.  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3183 dnia: Styczeń 21, 2010, 02:29:46 pm »
Bardzo lubiłem to anime,swego okresu uważałem je za najlepszy shonen, ale niestety zakończenie było bardzo słabe:nielogiczne to mało powiedziane śmiało określę je durnym.Do tego happy end jest zrobiony dosłownie na siłę bo postacie które były złe nagle bez wyraźnego powodu stają się dobre,odwieczni wrogowie jakby nigdy nic zostają przyjaciółmi a drugi biału kukugan nagle pojawia się z nikąd(stworzenie poprzedniego zajęło 100 lat)i już nie trzeba wybierać kogo ratować.Już fillery bleacha są mądrzejsze.Myślałem ze to wynik dorabiania zakończenia do mangi która ciągle się ukazuje,jak zwykle w takich wypadkach, ale nic z tych rzeczy: przeczytałem mangę i kończy się ona tak samo.Szkoda bo do pewnego momentu historia była fascynująca i, co rzadkie w shonenach, całkiem inteligentna. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3184 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:24:51 pm »
4 lutego wychodzi 43 tomik z rozdziałami 368-376. Kogo obstawiacie na okładkę? Jak dla mnie będzie Starrk albo Barragan. Ale bardziej Starrk, chyba że założyć że jeszcze żyje, to może na razie dostaniemy Barragana. No, ostatecznie Kyouraku ale w to jednak wątpię. Myślę, że niedługo będzie też druga okładka z Aizenem, tym razem w jego evil werszon. Ale to może za jakieś 2-3 tomy. Wcześniej powinien być jeszcze Tousen.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3185 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:41:50 pm »
Ja stawiam na Barragana w uwolnionej formie.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3186 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:49:18 pm »
ja bym chętnie zobaczył  Harribel, znowu ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3187 dnia: Styczeń 24, 2010, 05:17:20 pm »
ja bym chętnie zobaczył  Harribel, znowu ;)
O popieram.  :D

Ale Barragan w uwolnionej formie też byłby nie gorszy. Pewnie będzie Barrak ( :p) a w następnym Starrk, później znów Ichigo (dawno go nie było), albo Tousen jako muchoskoczek i fajnal Aizen in ewil form. Jeśli ta druga wersja, to zapewne po aizenie pojawi się znów facjata Ichigo, choć jeśli już chciałbym zobaczyć Truskawka w masce gdy walczył z Ulqiem
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3188 dnia: Styczeń 24, 2010, 06:32:27 pm »
Wątpię, żeby w następnym miał być Starrk. Na okładce zawsze jest postać, która odgrywa jakąś ważniejszą rolę w samym tomie, a Starrk pada w tym, który wyjdzie teraz. Dlatego pisałem że będzie on jeśli już zginął, a Barragan jeśli Starrk żyje. W następnym imo będzie Tousen, bo też będzie to pasowało do zawartości. A w 45 na tą chwilę obstawiałbym albo Aizena, albo Ichigo.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3189 dnia: Styczeń 24, 2010, 06:46:43 pm »
A zauważyłeś, że jeszcze nie było okładki z Konem, chyba najzafajniejszym hero i w ogóle, zawsze odgrywał ważne role (komiczne) :D

Może zrobić plebiscyt i wysłać go do Tite, żeby w 44 był Kon ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3190 dnia: Styczeń 24, 2010, 06:50:39 pm »
Wiesz że niedawno sam na to zwróciłem uwagę i autentycznie się zmartwiłem, że Kon nie dostał swojej okładki. Ale teraz mnie to nie martwi. Teraz już wiem. Rozgryzłem Kubo. Kon będzie na okładce ostatniego tomu, jako ostateczny zwycięzca i boss całej tej serii ^^

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3191 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:06:02 pm »
skoro jesteśmy przy temacie okładkowo-okołorysynkowym.
Ciekawe dlaczego jpf nie dodaje takich kalendarzy

czy choćby


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3192 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:12:37 pm »
Bo nie wchodzą w skład mangi, więc dlaczego mieliby je wydawać? JPF skupia się na komiksach, nie dodatkach do nich. Artbook wydali jeden, do Chobitsów, jeśli się nie mylę to chyba był też jakiś kalendarz do Sailor Moon kiedyś, i to wszystkie okołomangowe rzeczy jakie sobie od nich przypominam. Takie kalendarze to nie ich sprawa po prostu.

P.S.
Teraz z okazji promocji sa zresztą kalendarzyki od JPFu ^^ Może nie takie wypasy jak powyższe przykłady, ale ja mam od nich właśnie kalendarzyk z Bleacha i mi się podoba ^^ Wypasior, laminowany normalnie ^^

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3193 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:55:03 pm »
Bo nie wchodzą w skład mangi, więc dlaczego mieliby je wydawać? JPF skupia się na komiksach, nie dodatkach do nich. Artbook wydali jeden, do Chobitsów, jeśli się nie mylę to chyba był też jakiś kalendarz do Sailor Moon kiedyś, i to wszystkie okołomangowe rzeczy jakie sobie od nich przypominam. Takie kalendarze to nie ich sprawa po prostu.



to było pytanie retoryczne ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3194 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:08:17 pm »
...
Więc jestem debilem i siedzę już cicho xD

 

anything