trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3210 dnia: Styczeń 29, 2010, 04:47:12 pm »
Tak sobie myślę, że Gin też miałby szansę wykończyć Aizena, bo ten też chyba nie jest pod wpływem hipnozy. Fajnie byłoby gdyby Gin wykończył na wpół wykończonego Aizena ciosem w plecy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3211 dnia: Styczeń 29, 2010, 05:35:18 pm »
Taka myśl mnie naszła... Jeśli ischida potrafi z perfekcyjną dokładnością określić silę lub poziom i rodzaj reitatsu  itd. i miał dla porównania silę byaka i zarakiego itd i mimo tego powiedział o energi ulka ze to ocean więc można wnioskować że ulek był po za zasięgiem kapitańskim i vizardow dla tego czekam na jakieś roziwozaniee tego  :p nie wspominam o tej prowokacji jak espada 1 i 3.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3212 dnia: Styczeń 29, 2010, 05:50:43 pm »
Należy tylko pamiętać ze kapitanowie urośli w siłę od czasu Soul society a Vizardów Ischida nigdy nie widział,przynajmniej nie w walczę.Potęga jest też pojęciem względnym.Dla Ischidy mógł to być ocean(jak to się mówi uciekającemu wróg się w oczach troi i tym podobne) dla kogoś innego będzie to kałuża.

  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 05:58:55 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3213 dnia: Styczeń 29, 2010, 06:16:13 pm »
Nie ogarniam tych dyskusji, dla mnie to w miare jasne. Ichigo na hollow mode + bankai nie miał NAJMNIEJSZYCH szans z Ulqiem, który osiągnął swoje SSJ2/drugą przemianę. Jeżeli brać pod uwagę, że Ichigo na hollow mode + bankai = captain, vaizard, czy inny espada, to wychodzi nam, że podpakowany Ulq daleko przerasta ich siłą. Potwierdzają to też jego słowa o tym, że nawet Aizen nie wiedział, że takowego power-upa Ulq jest w stanie osiągnąć. Gościu się sprytnie kitrał ze swoją siłą i mam nadzieję, że podobnie wszystko zostanie rozwiązane z Ginem.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3214 dnia: Styczeń 29, 2010, 06:58:42 pm »
Ichigo na bankai+maska nie miał szans z pierwszą przemianą Ulquiorry o KTÓREJ AIZEN WIEDZIAŁ ale potem bez wyraźnego powodu,choć i tak wygrywał,przemienił się w drugą o której Aizen nie wiedział.Potem Hitsugaya pokonał Harribel a Kyoraku samym shikai zarąbał Starrka.Logicznie patrząc wychodzi z tego ze Kyoraku bez bankaia jest kilka razy potężniejszy niż Ichigo na bankaiu i masce.Dlatego uważam ze ranking sił nie istnieje a Tite rysuje po prostu to co przychodzi mu do głowy w danym tygodniu.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3215 dnia: Styczeń 29, 2010, 07:20:25 pm »
Dlatego uważam ze ranking sił nie istnieje a Tite rysuje po prostu to co przychodzi mu do głowy w danym tygodniu.   

Pierwszy od dawien dawna głos rozsądku w tym temacie :)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3216 dnia: Styczeń 29, 2010, 07:28:27 pm »
No tak rację macie.

Pierwszy od dawien dawna głos rozsądku w tym temacie :)
E tam tak w miarę bez przesady można sobie pogadać przecież  :p   

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3217 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:27:54 pm »
Ja mam nadzieje, że jak zabiją Aizena to Gin ucieknie i to on będzie głównym złym w Bleach 2 i będzie miał pod swoim dowództwem vasto lordow :D

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3218 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:31:47 pm »
To fajniej już by było gdyby Gin okazałby się silniejszy i tylko manipulował słabszym od niego Aizenem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3219 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:44:00 am »
To fajniej już by było gdyby Gin okazałby się silniejszy i tylko manipulował słabszym od niego Aizenem.
Tak może być bo z reguły Pan stoi sługa się leje. Aizen się leje a gin sobie stoi i frazesy prawi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3220 dnia: Luty 01, 2010, 03:19:10 pm »
Jak było do przewidzenia



Imo superaśna ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3221 dnia: Luty 01, 2010, 03:43:37 pm »
Chue chue. Miałem rację  :D
Faktycznie fajna.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3222 dnia: Luty 01, 2010, 04:58:55 pm »
Zacna, choć mogła by być Harribel ^^

btw, co takie małe do zdjęcie?  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3223 dnia: Luty 01, 2010, 05:28:43 pm »
Małe, bo takie są na stronie Shueishy, czyli wydawnictwa. Tam najszybciej można dorwać okładkę, ale tylko w takiej miniaturze. Sam tom ma wyjść 4 lutego, wtedy pewnie będą większe fotki.

Offline iustus2

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3224 dnia: Luty 04, 2010, 04:29:27 pm »
Nowy chapter już jest! Jak dla mnie po prostu mega! Bardzo podobała mi się zespołowa walka, pomimo tego, że na początku dostali w bęcki. Jednak samo zakończenie nie przekonało mnie, Aizen na pewno wyskoczy z jakąś kozacką sztuczką i pokona resztkę przeciwników.

 

anything