trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3240 dnia: Luty 08, 2010, 09:50:04 am »
JFP wreszcie zaktualizował zapowiedzi i jakżesz pozytywnie mnie zaskoczyło, że od marca Bleach staje się miesięcznikiem. Mieli z tym czekać na nadgonienie Japonii z Naruto, ale widać odzew fanów był na tyle duży, że zrobili to już teraz. Tylko się cieszyć ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3241 dnia: Luty 08, 2010, 10:28:24 am »
No to łapiemy za portfele, kieszonkowe, czy co tam kto ma i z wybiciem pierwszego, każdego miesiąca szturmem na Empik, czy inną księgarnie. :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3242 dnia: Luty 08, 2010, 10:32:41 am »
I jeszcze ostatni tom Hellsinga  :shock:
może do końca czerwca wydadzą  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3243 dnia: Luty 08, 2010, 12:48:15 pm »
Mnie to ominie bo od dawna często nie chce mi się nawet czytać co tydzień Bleacha a co dopiero kupować tomiki.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3244 dnia: Luty 08, 2010, 01:21:05 pm »
Ja szturmów robić nie będę. Z racji życia na zatylczu zawsze zamawiam mangi ze strony JPFu ^^ W każdym razie miło myśleć, że najnowszy tom, ten z Barraganem, będzie można postawić na półeczce za jakieś 3,5 - 4 lata, a nie dwa razy więcej xD

Co do Hellsinga, to już jakiś czas temu widziałem w jakimś temacie na ich forum, że ktoś z wydawnictwa lub moderatury zapowiadał ostatni tom na marzec. Jest na kwiecień, też git ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3245 dnia: Luty 08, 2010, 06:00:01 pm »
O Hellsingu to chyba mają meila zalanego :p
ALe fakt, że miła informacja, że Bleach będzie wydawany szybciej...a może by tak co 2 tygodnie zrobili?  :D
W sumie...wolę nie, niech lepiej będzie dobrze przetłumaczony niż mieli by jakieś buble wypuszczać.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3246 dnia: Luty 08, 2010, 07:23:57 pm »
Dragon Ball wychodził co dwa tygodnie i na poziomie nie stracił ^^ Ale nie ma co tak szybko szaleć z takimi marzeniami. Super, że tak szybko przestawili się na tryb miesięczny ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3247 dnia: Luty 08, 2010, 07:33:51 pm »
Tylko, że Dragon ball wychodził tak szybko dlatego, że w kolejce do wydawania czekał Naruto i chcieli jak najszybciej zakończyć serię.
W tym przypadku nie zanosi się, żeby było coś takiego. I tak jest dobrze, że teraz wychodzi co miesiąc

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3248 dnia: Luty 10, 2010, 03:25:27 pm »
Obejrzałem sobie 257 odcinek anime, muszę powiedzieć, że kiedy ostatnio oglądałem 256 to lekko się podłamałem, bo i fabuła i strona techniczna mnie nie zachwyciły, a teraz było troszkę inaczej, graficznie jakby lepiej, no i było ciekawiej niż ostatnim razem, szkoda, że jeszcze tyle fillerów przed nami, ale mam nadzieję, że jak już obejrzę pojedynek ulek - itchigo, to będę zbierał szczękę z podłogi :shock:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3249 dnia: Luty 10, 2010, 03:31:17 pm »
Filler ma się podobnież w kwietniu skończyć.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3250 dnia: Luty 10, 2010, 08:54:29 pm »
Hollow to powinien jakąś nagrodę dostać, chociaż nie przewidział dokładnie kogo przebili :D

Fajnie jakby się okazało, że tak na prawdę to wszyscy wykończyli któregoś ze swoich, a Ichigo się zdziwił, bo na przykład zadźgali mu staruszka  :D
prorok ?!


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3251 dnia: Luty 10, 2010, 09:03:06 pm »
Aż mi ślina pociekła jak przeglądałem nowego epka, bardzo mi się podobał, Bleach zawsze tak powinien wyglądać, ale to było do przewidzenia, może Tite czyta posty Hollowa :p

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3252 dnia: Luty 10, 2010, 09:05:02 pm »
Chyba jedną z najbardziej prawdopodobnych możliwości było to, że dobrzy walczą sami ze sobą. Ale przyznać muszę, że zadziwiło mnie z kim walczyli konkretnie. Myślałem, że będzie to któryś z badassów, a tu proszę. Aizen to jednak jest zło wcielone ^^ Ogólnie rozdział moim zdaniem bardzo fajny. Graficznie super, zwłaszcza ten wrzeszczący Ichigo, zadziwione spojrzenia dobrych, zwłaszcza Hirako, i Hitsugaya w berserku na końcu ^^ Ech, tylko teraz czekać dwa tygodnie przez kolejną przerwę : /

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3253 dnia: Luty 10, 2010, 09:10:51 pm »
Ma się ten dar. Szkoda, że w lotku do nie działa.
Świetny ten rozdział.  :D
Zwłaszcza jak zobaczyli kogo dziabnęli. Powinni jeszcze pokazać tą walkę z punktu widzenia Ichigo  :D
Może w końcu umrze. Tyle razy oberwała, że powinna.  :doubt:

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3254 dnia: Luty 10, 2010, 09:12:57 pm »

Może w końcu umrze. Tyle razy oberwała, że powinna.  :doubt:

To chyba nie działa na tej zasadzie


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything