Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3360 dnia: Marzec 12, 2010, 02:11:08 pm »
Pewnie dalej siedzą na tym dachu. W końcu Inoue musi z powrotem przykleić Ishidzie jego rękę.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3361 dnia: Marzec 13, 2010, 03:34:27 pm »
Ja mam nadzieję że Ishida wyleczony i ma się dobrze a Inoue popełniła harakiri z powodu rozdwojonych końcówek. Wracając do Ishidy, ogólnie mam nadzieję że wraz z Chadem, Rukią i Renjim dostaną większą rolę w nowym arcu, tak jak to było przed końcem Soul Society.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3362 dnia: Marzec 13, 2010, 05:02:20 pm »
Ja mam nadzieję że Ishida wyleczony i ma się dobrze a Inoue popełniła harakiri z powodu rozdwojonych końcówek. Wracając do Ishidy, ogólnie mam nadzieję że wraz z Chadem, Rukią i Renjim dostaną większą rolę w nowym arcu, tak jak to było przed końcem Soul Society.
Nie powiem mi zaimponowało wkręcenie ischidy w walkę z ulqiem  8).......a reszt tej załogi to tam nie zupełnie musi mieć super role.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3363 dnia: Marzec 13, 2010, 10:41:34 pm »
Załamię Dino ale chyba oczywiste ze jedyną postacią, z początkowej ekipy Ichigo,mającą zapewniony na 100% udział w ostatnim rozdziale jest Inoue,czy się to komuś podoba czy nie(mi się podoba)ukochanej głównego bohatera raczej nie zabraknie.Może wystąpi jeszcze Ishida pod kątem dodatku do swojego ojca przy okazji jego wejścia ale to w sumie wszystko.Pozostałe postacie już od dawna robią za statystów i wątpię by coś się zmieniło.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3364 dnia: Marzec 14, 2010, 10:20:54 am »
ukochanej głównego bohatera raczej nie zabraknie
To Rukia. W takim razie pewnie, że nie zabraknie ^^

Pozostałe postacie już od dawna robią za statystów i wątpię by coś się zmieniło.
I właśnie o to mi chodzi, że Tite powinien to zmienić. Nie po to se zrobił paczkę main hiroła, żeby od tak ją olać. To nie Dragon Ball, gdzie raczej oczywiste było że Yamcha czy Shinhan nie powalczą u boku fuzji i kolejnych poziomów Super Saiyan. Tutaj pole do manewru dla Chada czy Ishidy jest większe. Jak mówiłem, Chad może dostać power-upa w Hueco Mundo, Ishida potrenuje, a nóż coś około final formowego wykmini, i będzie gut : ]

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3365 dnia: Marzec 18, 2010, 09:35:22 am »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem zakończenie nowego chaptera?  :p
Spoiler: pokaż
Mam rozumieć, że odkąd Itchigo stał się shinigami to wszystko było zaplanowane przez Aizena?
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie? :p Ogólnie sam chapter trochę miesza, ale jakiś odlotowy nie jest, pierwszych osiem stron to przypomnienie poprzedniego, po co, nie wiem.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3366 dnia: Marzec 18, 2010, 09:49:07 am »
To ze Aizen nie chciał zabić ichigo widać od zawsze.Przecież choćby Ulquiorra i Tousen powstrzymywali Grimmjowa przed zabiciem Ichigo,Sam Aizen nie zabił go podczas ich walki na końcu sagi SS,gdy drużyna Ichigo wdarła się do HM Aizen zakazał Espadzie opuszczanie swoich kwater(kilku  nie posłuchało).Od dawna podejrzewałem ze ma względem go jakieś plany.Podejrzewałem nawet kiedyś ze hollow z pierwszego chaptera był wysłany przez Aizena.W końcu ukrywał on swoje reiatsu czego zwykłe Hollowy nie potrafią.Hollowy ukrywające swoje reiatsu tworzył Aizen.Wszytko to jest jednak mocno naciągane.Jak Aizen miał przewidzieć te wszystkie wydarzenia?
W każdym razie po dzisiejszym chapterze wiele hentaii stało  się nie aktualnych :D.Widać nagi tors Żelmena i to co się na nim znajduje.Wszystkie sceny, w tych wszystkich Doujinach, gdy gwałci Inoue  trzeba narysować od nowa bo czegoś tam brakuje.     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3367 dnia: Marzec 18, 2010, 10:57:35 am »
I znowu Aizen i to jego "wszystko zgodnie z planem"  :roll: .
Noż ile można. Ciekawe czy własną śmierć też przewidział.
Wiadomo w koncu, że Aizen ie przerobił się na hollowa, ale ciekawi mnie jaka zdolność zyskał dzięki kamieniowi. I czy Gin też się nie przerobił.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 11:34:23 am wysłana przez Hollow »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3368 dnia: Marzec 18, 2010, 11:45:16 am »

Noż ile można. Ciekawe czy własną śmierć też przewidział.

Głupie pytanie.Tak przecież jasne ze tak.Jak ON miał by czegoś nie przewidzieć?Sama taka myśl zakrawa na herezje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3369 dnia: Marzec 18, 2010, 01:04:28 pm »
Aizen przewidział nawet zakończenie Mody na sukces i organizację Euro 2012 : ]

Ciekawy jest patent z zaplanowaniem drogi żywota Truskawy przez Żelmena. Wielką mam ochotę poznać wyjaśnienie tego wszystkiego. Do tego podoba mi się też badassowskość Ichigo na początku chapka. No i rozdział służy do wychwalania boskości Aizena, to zawsze jest dobre ^^ Nie podoba mi się tylko ile miejsca Tite marnuje na pokazywanie wybuchów itp. tałatajstwa. Więcej treści można by wcisnąć gdyby tych ramek z eksplozjami nie rozciągać na całe strony. A w ogóle to na początku myślałem, że będzie przeskok do Hueco Mundo, kiedy zobaczyłem Byaka na okładce. Cóż, pewnie niedługo przeskok będzie, przecież akcje w HM i FK mają się skończyć w połowie roku.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3370 dnia: Marzec 18, 2010, 03:14:21 pm »
Opis końcóki chaptera -  :) :eek: :lol: :D... :neutral:
Ciekawa sprawa, ale co jeszcze aizen zdołał przewidziec? Czas swoich narodzin? kto wie...

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3371 dnia: Marzec 19, 2010, 11:24:10 pm »
Truskawa ma znów czarne oczy w masce. Ciekawe dlaczego wcześniej nie miał. Czyżby błąd przy pracy Tite?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3372 dnia: Marzec 20, 2010, 02:30:51 pm »
Może znowu dostał jakiegoś power upa.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3373 dnia: Marzec 20, 2010, 04:47:54 pm »
Może dopiero teraz znalazł szkła kontaktowe.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3374 dnia: Marzec 20, 2010, 09:19:55 pm »
Ciekawe z kim będzie walczył aizen, bo rzecz jasna ichigo nie biorę pod uwagę skoro najsilniejszym atakiem zdołał go zarysować powierzchownie.