trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3435 dnia: Marzec 30, 2010, 12:18:19 am »
Tyle, że jeśli znosi hipnozę, to musi robić też coś poza tym. W końcu to Zanpakutou, służy do walki. Dziwne by było, gdyby można było walczyć mieczem tylko z jednym przeciwnikiem, bo akurat tylko on ma moc, na którą nasza podziała. No chyba że Aizen i Isshin byliby jakimś przeznaczonymi sobie przeciwnikami, ale to odpada, bo moc Aizena działa na wszystkich (no, prawie wszystkich, ale w sumie Tousena już nie ma więc teraz już całkiem na wszystkich xD).

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3436 dnia: Marzec 30, 2010, 08:21:28 am »
Znoszenie hipnozy może byłaby jedna z wielu zdolności miecza.
Ja czekam, aż Isshin uwolni swój miecz i pokaże na co go stać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3437 dnia: Marzec 30, 2010, 08:57:07 am »
Jeśli już mowa o podobieństwach to miecze ichigo w normalnej formie i ischina są podobne. Nawet mają te same zakończenie takie sznureczki na końcu zwisające.(tylko że ichigo nie umie kontrolować swojej siły i dlatego miał taką lochę więc co innego ale rękojeść i całą reszta bardzo podobne.)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3438 dnia: Marzec 31, 2010, 09:26:29 am »
Nie wiem ile w tym prawdy ale 266 odcinek anime ma ,podobno,wracać już do wydarzeń z mangi.Dobrze by było gdyby była to prawda bo pół roku bez anime to dużo i może już wystarczy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3439 dnia: Marzec 31, 2010, 11:11:23 am »
Nie wiem ile w tym prawdy ale 266 odcinek anime ma ,podobno,wracać już do wydarzeń z mangi.Dobrze by było gdyby była to prawda bo pół roku bez anime to dużo i może już wystarczy.
Raczej to prawda, no ale zobaczymy(bo już mam serdecznie dość czekania).



Cytuj
Na szczęście to już praktycznie za nami, bowiem od 13 kwietnia powrócimy do fabuły prosto z mangi. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć to sam tytuł tego odcinka "Ichigo VS Ulquiorra"  Wierzmy, że twórcy tym razem nas nie zawiodą i pokażą ową walkę jak najbardziej widowiskowo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3440 dnia: Marzec 31, 2010, 11:13:34 am »
Ta. W końcu coś się zacznie dziać. Już nie mogę się doczekać rogatego. I Halibel  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3441 dnia: Marzec 31, 2010, 05:36:44 pm »
Edit.

Chciałem tu wstawić znalezionego 4chana z bleacha ale nie wiem czemu obrazek się nie pojawia.Przedtem nigdy nie miałem takiego problemu.Moderator może skasować ten post.



« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 06:28:06 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3442 dnia: Marzec 31, 2010, 06:28:08 pm »
Chyba Bleacha z 4chana?  Raw już jest do ściągnięcia na raw-paradise, ale jest to wersja "zdjęciowa" czyli kiepska. Rozdział na pewno ciekawszy niż poprzedni, no i w końcu Gin nie będzie się nudził. Kolejny rozdział zapowiada się jeszcze lepiej.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3443 dnia: Marzec 31, 2010, 07:00:01 pm »
Hyper poinformował, że przez pierwsze pięć dni kwietnia, blok programowy wyemituje dziesięć odcinków trzeciego sezonu serialu "Bleach", a także dwa pełnometrażowe filmy animowane "Bleach the Movie: Memories of Nobody" i premierowo "Bleach the Movie: Diamond Dust Rebellion".
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3444 dnia: Marzec 31, 2010, 10:31:34 pm »
W końcu i Gin się trochę porusza i mieczem pomacha, chyba najdłużej stał na uboczu i się przyglądał podczas tego starcia dwóch potęg.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3445 dnia: Marzec 31, 2010, 11:46:09 pm »
Po tym chapterze nie spodziewałem się wiele ale był przyzwoity.Po raz pierwszy od dawna przypomniałem sobie czemu lubiłem kiedyś Ichigo.Ostatnio albo nie robił nic albo jak już coś robił to nieudolnie.Gadał też nie za mądrzę.Tu na samym początku rozdziału miłe zaskoczenie:Aizen nie dokończył "jesteś shinigami i ..." a on sam domyślił się reszty.Nie stał pół godziny z szczęką opadającą na ziemię i nie zadawał morza pytań tylko szybko połączył siły z Isshinem i przeszli do działania.Zaskoczyło mnie to.Nie tylko wpadli na pomysł by atakować w dwójkę ale nawet zaszli wrogów od tyłu!Jak na realia tej mangi to niespodziewanie dobra organizacja bitwy.

Czytałem kiedyś na którymś forum(może i na tym nie pamiętam,było to dawno temu) ze Tite miał oficjalnie ogłosić ze ani Gin ani Aizen nie użyją w tej bitwie bankaia i żaden z nich nie zginie.Okazało się to nie prawdą.Skoro Gin używa już full-power to znaczy ze teraz,tradycyjnie, przez 1-2 chptery będzie robił wrażenie nie pokonanego boga a potem coś się zmieni(ktoś włączy się do bitwy,pokaze nowe moce,przemieni się) i Gin zostanie błyskawicznie zabity.Potem retrospekcje i na placu boju zostaną gracz Aizen i wielki pionek zero/"zero"(dosłownie i w przenośni) Yammi.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3446 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:10:47 am »
O rzesz ty! Gin chce odpalić bankaia  :shock:

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3447 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:06:57 am »
Ale daliście się strollować. Toć to Prima Aprillis jest, w rzeczywistości Gin mówi co innego.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3448 dnia: Kwiecień 01, 2010, 10:09:06 am »
Ale daliście się strollować. Toć to Prima Aprillis jest, w rzeczywistości Gin mówi co innego.
Gin tylko udaje ban-kai poco mu on xD Podobał mi się pstryczek Ischina ;) to było świetne. W końcu Ichigo się zebrał w sobie, ja tam mam nadzieję że Gin nie zginie <błaga>
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3449 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:10:32 pm »
Nowy chapter a jak by go nie było...
Wejście gina i dwa słowa- tyle po przeleceniu na szybko.