Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3450 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:51:38 pm »
ZŁE WIEŚCI!!!

Sprawdziły się moje najczarniejsze obawy.Jak pisałem kiedyś twórcy anime wraz z końcem fillerów wejdą na swego rodzaju pole minowe.Walki z Ulquiorrą i Barraganem zaliczają się do najbrutalniejszych w mandze.Znalazłem takie oto wieści:

アニメの人気が高まるとの接続では、テレビでより魅力的なブロックに移動され、新しいセクションは、日曜日の朝に表示されます。
残念ながら、あなたは、以上の暴力的なシーンが血液を表示されませんので、私たちは、若い視聴者のために、新しいエピソードでより大胆な措置を必要とするからです。
バラは、フォーム我々は完全により簡単に子供を探すために変更さリリースされました。
改正案は、しかし、アニメの品質には影響を与えませんしていません。
新素材は、漫画いちごからのイベントをマスク座町へのエントリのために戦っカバーします。

Tłumaczenie:
W związku ze wzrostem popularności anime, zostanie ono przesunięte do bardziej atrakcyjnego bloku w tv, nowe odcinku będą wyświetlana w niedzielę rano.
Niestety wymagało to od nas bardziej radykalnych kroków, ze względu na młodszą widownię, w nowych odcinkach nie zobaczymy więc krwi, ani bardziej brutalnych scen.
Uwolniona forma Barragana została przez nas całkowicie zmieniona, aby wyglądała bardziej przystępnie dla dzieci.
Zmiana nie ma jednak żadnego wpływu na jakość samego anime.
Nowy materiał mangowy obejmie wydarzenia od walki Ichigo, do wejścią Vaizardów do Karakury.


Jakie "Zmiana nie ma jednak żadnego wpływu na jakość samego anime".Brak krwi?WTF?Bardzo możliwe ze niedługo przestanę oglądać anime na zawsze.Jak można bardziej ocenzurować coś co i tak jest już bardzo ocenzurowane.Mam nadzieję ze te wieści się nie sprawdzą. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3451 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:59:45 pm »

Tłumaczenie:
W związku ze wzrostem popularności anime, zostanie ono przesunięte do bardziej atrakcyjnego bloku w tv, nowe odcinku będą wyświetlana w niedzielę rano.
Niestety wymagało to od nas bardziej radykalnych kroków, ze względu na młodszą widownię, w nowych odcinkach nie zobaczymy więc krwi, ani bardziej brutalnych scen.
Uwolniona forma Barragana została przez nas całkowicie zmieniona, aby wyglądała bardziej przystępnie dla dzieci.
Zmiana nie ma jednak żadnego wpływu na jakość samego anime.
Nowy materiał mangowy obejmie wydarzenia od walki Ichigo, do wejścią Vaizardów do Karakury.

Co jeszcze? Może Halibel w uwolnionej formie będzie nosić habit zakonnicy?  :evil:
To bez sensu! I tak zepsuli anime z taka ilością cenzury jaka jest a chcą jeszcze dać jej więcej.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3452 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:31:01 pm »

Uwolniona forma Barragana została przez nas całkowicie zmieniona, aby wyglądała bardziej przystępnie dla dzieci.

To co to niby będzie  :roll:

Nie wiem, ale kiedyś myślałem że bleach jest od 16 lat, a teraz z tego wychodzi(po godzinie nadawania i cenzurze)że będzie od 6 lat.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3453 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:51:48 pm »
żeby się pośmiać i krytykować pewnie obejrzę tą nową formę Barragana

Brak krwi w serii gdzie używają mieczy jest jedną z najbardziej żałosnych rzeczy jaką w anime widziałem. Ale w końcu to bajki dla dzieci i nie ma się co dziwić. Szkoda tylko, że po raz kolejny okazuje się że autor nie ma jaj (bo mniemam że coś takiego jak zmiana formy Barragana musiało być przez niego zaakceptowane)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3454 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:55:55 pm »
A nie przeszło Wam przez myśl, że to dowcip na prima aprilis? Pomyślcie logicznie, dlaczego mieliby cenzurować resurreccion Barragana? Toż to tylko kości, nic wielkiego. Poza tym jakoś nie wydaje mi się, żeby akurat teraz Bleach z dnia na dzień zyskał tak na popularności, żeby aż mieli zmieniać porę emisji. Zwłaszcza przy okazji nadawania fillerów? Toć oglądalność pewnie wręcz spadła.

Co do rozdziału, zaskoczyły mnie reakcje Ichigo i Isshina. Nie spodziewałem się czegoś takiego. Ale wyszło nieźle. Najlepsze w chapku jest jednak dla mnie wejście wreszcie do akcji Gina. A już to zakończenie... dla mnie bomba. Na każde bankai czekam z niecierpliwością, ale akurat bankai Gina wyjątkowo mnie nakręca. Mam nadzieję, że Tite się postara i nie popełni znowu ostatnich gaf bankaiowych, czyli niezbyt udanego bankai Soifon i totalnie olanego bankai Kenseia. A jeszcze większą nadzieję mam, że Gin nie zginie. Powinno być wręcz przeciwnie, powinien dostać w nowej części historii większą rolę, skoro przez cały Arrancar arc stał na uboczu, a jak by nie było jest prawą ręką głównego bossa. Nie może odpaść od tak jako postać trzecioplanowa. Zdecydowanie zasługuje, żeby dać mu większą rolę. To że zginął Tousen to nic wielkiego, bo on od początku był popychadłem, ale Gin to już inna liga. Cóż, w każdym razie trzymam kciuki za ciąg dalszy ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3455 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:19:58 pm »
A jeszcze większą nadzieję mam, że Gin nie zginie. Powinno być wręcz przeciwnie, powinien dostać w nowej części historii większą rolę, skoro przez cały Arrancar arc stał na uboczu, a jak by nie było jest prawą ręką głównego bossa. Nie może odpaść od tak jako postać trzecioplanowa. Zdecydowanie zasługuje, żeby dać mu większą rolę. To że zginął Tousen to nic wielkiego, bo on od początku był popychadłem, ale Gin to już inna liga. Cóż, w każdym razie trzymam kciuki za ciąg dalszy ^^
No jeśli było by inaczej tzn jak zawsze to żenada, bo w końcu po co by było go kreować na pakera od początku "młody geniusz" itd.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3456 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:54:58 pm »
Akurat ten "młody geniusz" to najmniej mnie w tym wszystkim interesuje, bo to rzeczą względną i rzeczą przeszłą. Gohan też był młodym geniuszem a w GT zrobili z niego ostatnią lamę. Mnie interesuje to, jak Gin był prowadzony od początku serii. Gdyby teraz zniszczyć tą otoczkę narosłą wokoł jego postaci, byłaby to straszna strata.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3457 dnia: Kwiecień 01, 2010, 09:00:02 pm »
A nie przeszło Wam przez myśl, że to dowcip na prima aprilis?
Przeszło dlatego napisałem ze "mam nadzieję ze wiadomość się nie sprawdzi".

Edit.Nowe informacje wskazują ze to prawie na pewno żart.Niemniej jego twórca wysilił się.Potwierdzono ze japoński tekst z góry naprawdę znaczy to co znajduje się pod "tłumaczenie"(twórca żartu musiał znać japoński).Podobnie jak ludzie z forum na którym to znalazłem założyłem z początku ze ludzie robiący żarty rzadko znają  japoński.Akurat ten żart nie był śmieszny.Był zbyt wiarygodny.Fani od dawna psioczą na cenzurę więc wydawało się to wiarygodne.Japoński tekst dodawał temu tylko wiarygodności.  
Choc żart nie podobał mi się muszę przyznać ze jego autor sprytnie to zrobił.
 
Na każde bankai czekam z niecierpliwością
Ja czekam niecierpliwie na fajne walki.Samo użycia bankai takiej walki nie gwarantuje.Dopóki walka będzie cool to może być na patyki albo kamienie.Jeśli walka jest słaba to żadne bankai jej nie uratuje.Tite ostatnio wyłożył wiele walk,w tym kilka najbardziej oczekiwanych.

Nie może odpaść od tak jako postać trzecioplanowa.
W tej mandze Tite od dawna nie ma litości nad czarnymi charakterami więc nie rób sobie nadziei.Yammi jako,było nie było,Espada zero powinien być pół bogiem a Zaraki bije go z założoną opaską.Tousen,bez względu jak niepopularna była ta postać,to zausznik Aizena,kapitan obdarowany mocą hollowa i jak skończył?Nie widzę powodów by wierzyć ze z Ginem będzie inaczej.Bo niby czemu?Bo jest  popularny?Ulquiorra też był.Jak pisałem 1-2 chaptery będzie robił wrażenie niemożliwego do pokonania a potem do piachu.  
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 09:18:07 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3458 dnia: Kwiecień 07, 2010, 09:37:47 am »
łuuuuuuuuuuuuuch...
Z ulgą odetchnąłem gdy właśnie ściągnąłem sobie epek by zobaczyć zwiastun następnego odcinka. I tak...w następnym odcinku wracamy już na dobry tor  ;-). Wiadomo będą przypomina itd ale więcej będzie ukazane jednak walki ichigo(mam nadzieje).

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3459 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:06:53 am »
W końcu! Trzeba było czekać na tą walkę. Mam nadzieję, że nie rozczarują tą walką i mimo, że będzie cenzura to i tak będzie wyglądać świetnie.   

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3460 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:27:54 am »
W pełni zadowolił by mnie poziom pokazany tuż przed wejściem filerów czyli ostatnie 2-5minut epka gdzie walczyli ichigo z ulqiem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3461 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:52:50 am »
Tylko, że to dopiero początek tej walki. Nie było nawet co cenzurować, bo zanim się rozkręcili już się skończyła.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3462 dnia: Kwiecień 07, 2010, 07:56:47 pm »
Racja, nie było co cenzurować, ale Jackalowi chodziło chyba raczej o samą warstwę techniczą tego kawałka walki, który tam pokazali. Była świetna animacja, piękna kreska, porywająca dynamika i ogólnie mimo, że był to tylko krótki urywek, bez problemu potrafił porwać widza i wzbudzić emocje. Zgadzam się w pełni, że gdyby całość walki była tak przygotowana, byłoby to całkowicie zadowalające, a nawet więcej. Z tymże jakoś wątpię, żeby cała walka miała być zrobiona z taką starannością. No, ale na pewno co ważniejsze jej momenty będą ładnie zrobione. Trzymajmy kciuki.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3463 dnia: Kwiecień 08, 2010, 02:47:51 am »
Dobra, zdziwiłem się.Gin używa ban-kaia a Ichigo bez maski bez problemu blokuje ten  atak i skutecznie przechodzi do kontry?To ze Gin przegra było raczej pewne ale dziwi mnie ze wpierw obyło się bez tradycyjnego pokazywania przez dwa chaptery ze jest niemal  niezwyciężony.W każdym razie najbardziej prawdopodobny obrót sytuacji to wedle mnie: hollowizacja Gina-Gin wygrywa-Ichigo zakłada maskę-Gin ginie-retrospekcje. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3464 dnia: Kwiecień 08, 2010, 07:32:40 am »
hmmmmmmmmmmmmmm Jeśli ktoś chciał fajnego bankaia(itd jak ja i czegoś bardzo dawna super ) to lepiej niech ominie ten chapter, bo nic z tych rzeczy tam nie ma.   Ciężko to nazwać bankai(w porównaniu do czego byliśmy przyzwyczajani prędzej), no i  ichigo bez problemu rani trochę gina. Więc gin już się nie wydaje tak super silny jak to się mogło wydawać. A kiedyśniejsza jego walka z histem okazuje się być na poważnie z jego strony. Dobra to na podstawie tyle tego co widziałem. Może coś się zmieni później.


Dobra, zdziwiłem się.Gin używa ban-kaia a Ichigo bez maski bez problemu blokuje ten  atak i skutecznie przechodzi do kontry?To ze Gin przegra było raczej pewne ale dziwi mnie ze wpierw obyło się bez tradycyjnego pokazywania przez dwa chaptery ze jest niemal  niezwyciężony.W każdym razie najbardziej prawdopodobny obrót sytuacji to wedle mnie: hollowizacja Gina-Gin wygrywa-Ichigo zakłada maskę-Gin ginie-retrospekcje. 
No tak trochę racji jest chapter zadziwiający to wpierw gin dostaje lanie, a ichigo w to wielkiego trudu nie wkłada.
Już tousen wydaje się być silniejszy od gina z tym swoim samym bankai.