Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3480 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:31:40 pm »
A mnie ciekawi jedna rzecz. Czy skoro Gin nigdy nie otwiera oczu to czy Aizen zastosował na nim hipnozę.

Zawsze myślałem że on jest tak po prostu rysowany i że wszystko widzi ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3481 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:53:55 pm »
Zawsze myślałem że on jest tak po prostu rysowany i że wszystko widzi ;)
Jak brook z pokemonów ;)
cało serie chodził z zamkniętymi oczami i wszystko widział.


Tymczasem praktyka pokazuje ze jest słabszy od Ulquiorry który pokonał Ichigo w masce podczas gdy Gin przegrywa,chwilowo, z Ichigo bez maski.
hmmmmmmm to akurat prawda i z tego wygląda, że w całym las noches liczyła się aby trójka osób jeśli chodzi o siłę :aizen,uliqiora,barragarn

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3482 dnia: Kwiecień 10, 2010, 08:30:00 am »
Ja jak zobaczyłem 4 na klacie Ulqa to pomyślałem sobie tak: skoro on jest 4 to inni to chyba jacyś niszczyciele światów. Niestety bardzo się zawiodłem. Uleq przewyższał moim zdaniem cała pierwszą 3 i Tosena (a teraz nawet może i Gina, a tak wiele się wszyscy po nim spodziewaliśmy) To już naprawdę przestaje być śmieszne. Jeśli nie pokażą Gina w dobrym świetle (ze względu na siłę) to chyba przestane czytać Bleacha. Bo "powoli" zaczyna mnie denerwować że źli są ostatnio tak słabi. Miejmy nadzieje (ostatnio zaczynam rozumieć powiedzenie "nadzieja matką głupich") że Tite się poprawi nie pozwoli Ginowi dostać batów.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3483 dnia: Kwiecień 10, 2010, 10:37:33 am »
[marzenie]gin rozwala ichigo aż miło i pomaga aizenowi w walce z ischinem[/marzenie]

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3484 dnia: Kwiecień 10, 2010, 11:05:20 pm »
Swoją drogą zastanawiam się co się stało z oddziałem kidou. Może go rozwiązali po tym jak Tassai uciekł z Uraharą, a Hachi został Vizardem?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3485 dnia: Kwiecień 11, 2010, 08:53:17 am »
No tak racja jak nie ma dwóch przodujących gości to możliwe że by rozwiązali. z drugiej strony jak by wpadło 5 taki porządnych gości to wszyscy by miękli łącznie z azinenem. Jak było widać kensei nie słaby i podczas przemiany w hollowa bez problemu został powstrzymany przez vice-schefa.
Tak po za tym to teraz myśląc taki tessai by wpadł i zakończył ten cyrk, a wystarczy że zrobił by te zaklęcie co zatrzymuje czas i on albo urahara na spokojnie go podziurawił(aizena). No ale to juz by nie było tak efektowne i itd.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3486 dnia: Kwiecień 13, 2010, 08:02:53 pm »
Jutro nowy odcinek anime, obejrzałem sobie nowego openinga i muszę powiedzieć, że od strony graficznej prezentuje się moim zdaniem super (Itchigo lecący na samym początku przez chmury - miodzio), no i generalnie wszystko na miejscu - Barragan jest taki jaki być powinien, Stark z jego pukawkami, Soifon ze swoim bankai, nie powiem czasem sobie psioczę pod nosem na  Bleach'a, ale teraz mam całkiem dobre przeczucia :)

Edit: Swoją drogą to straszne chamstwo ze strony studia, ludzie którzy nie czytają mangi mają większość fajnych rzeczy pokazanych z openingu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 09:04:26 pm wysłana przez minilol »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3487 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:07:30 pm »
Zgadzam się ładnie się to zapowiada  8)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3488 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:54:05 pm »
Op fajny, sporo spoilerów w nim jest, ale fajny.
No i czy tylko mi się zdaje, czy od kilku opów wstecz dają tak jakby to Orihime śpiewała.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3489 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:06:11 pm »
... czy od kilku opów wstecz dają tak jakby to Orihime śpiewała.  :p
Coś w tym jest, ale czy ja wiem czy w tym akurat :)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3490 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:32:28 pm »
Nawet obejrzenie powtórki dobrze zrobionej js z 1000 razy ciekawsze niż t filery, a co najciekawsze bardzo bardzo mocno podobał mi się moment rozmowy ulqa z orihime  8)
Mam nadzieje że w drugim epie już uleq nie będzie przybierał się do uwolnienia bo strasznie by to obciachali.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3491 dnia: Kwiecień 14, 2010, 02:19:39 pm »
Odcinek do kitu. Same powtórki odcinków sprzed fillerów. Znając życie w następnym będzie początek walki Ichigo z Ulkiem. Za to opening jest całkiem fajny.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3492 dnia: Kwiecień 14, 2010, 02:26:16 pm »
Dokładnie - beznadzieja, nic, absolutnie nic nowego :doubt: No, ale teraz to już na pewno nowe rzeczy będą w przyszłym tygodniu  ;-)

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3493 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:35:59 am »
nudny ten rozdział, znowu, szkoda


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3494 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:40:42 am »
hmmmmmmmm nowy chapter myślałem że coś w niesie, no ale sami wiecie :)
Nie powiem ciekawy zaczął mi się wydał początek motywu matsumoto z  ginem. Mam nadzieje na jakieś ładne rozwiniecie tego. A tak to co - gin pokazuje swój kunszt. I mam nadzieje że tym nadrobi swoje bankai. Chociaż jak wiem y tego typu rzeczy nie pozwolą zrobić mu duży rozmach, ponieważ stark jeśli chodzi o refleks, zmysł walki i siłę to miał to fenomenalne, a przegrał tylko przez wzgląd braku jakiś specjalnych zdolności.


nudny ten rozdział, znowu, szkoda
A najgorsze że te 20 stron to zajmuję czasu jak 5 w naruto. Jak czytam naruto to mi się wydaje niesamowicie, natomiast bleach jak czytam to tak jakby składał się z dwóch stron z 1 od razu wyskakuje 20.

 

anything