trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3495 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:19:30 am »
A no fakt, że za dużo to on nie wniósł poza jedną informacją na temat banakia jaki ma Gin.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3496 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:08:35 pm »
A najgorsze że te 20 stron to zajmuję czasu jak 5 w naruto. Jak czytam naruto to mi się wydaje niesamowicie, natomiast bleach jak czytam to tak jakby składał się z dwóch stron z 1 od razu wyskakuje 20.

W dużej mierze kwestia kadrowania. W Naruto jest to prowadzone w miarę solidnie - po sześć na stronę zazwyczaj wchodzi. W Bleachu zaś autor, chociaż to też zależy od chaptera, o wiele częśćiej wrzuca strony zapełnione jednym, czy dwoma kadrami. No i znacząco mniejsza ilość tekstu - zdarzają się nawet po trzy strony zapełnione samymi spojrzenaniami, cięciami, destrukcją miasta spowodowaną owymi cięciami itd.

A co do Gina - miałem nadzieję na Bankai z serii tych przekombinowanych, jak u Shinjiego, czy Aizena. Typek sprawiał po prostu wrażenie, jakby krył się z czymś konkretnym. Dostajemy zaś jakiegoś mistrza szybkości, co zupełnie kłóci się z tym, jak można było go postrzegać.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3497 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:35:53 pm »
Może ma jeszcze nie powiedział wszystkiego o swoim bankai. Może na przykład jeszcze jest w stanie zakrzywiać ostrze pod różnymi kątami albo cóś.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3498 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:59:09 pm »
Faktycznie - wtedy już bym się popłakał z żałości.

(;

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3499 dnia: Kwiecień 16, 2010, 06:27:12 pm »
No może z tym łamanym batem to przesada ale coś lepiej to by wygladło.

A teraz pytanie za 100. Tak myślę: powiedzcie mi gdzie jest vice kapitan I odziału który po swoim zniknięciu przyprowadził vizardów a teraz znów go nie ma  :eek: a wszyscy leżą. Ktoś wie.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3500 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:38:41 pm »
zakrzywiać ostrze - coś jak u Zabimaru ? :) autorowi widocznie pomysły się skończyły


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3501 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:56:19 pm »
Ja tam się najbardziej tera cieszę, po obejrzeniu nowego openinga, że nie ocenzurowali postaci Barragana, a cenzura na Halibel nie jest taka tragiczna (dorobili jej tylko stanik) :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3502 dnia: Kwiecień 17, 2010, 08:30:32 am »
To wie może ktoś co się dzieje z tym vice kapitanem I oddziału? bo znowu się ulotnił.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3503 dnia: Kwiecień 17, 2010, 11:45:37 am »
Prawdę mówiąc to ja nie pamiętał bym o jego istnieniu gdybyś nie zapytał.Nie pamiętam nawet jak on się nazywa.Zresztą to postać bez żadnego znaczenia,pewnie sam Tite o nim zapomniał. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3504 dnia: Kwiecień 17, 2010, 04:07:04 pm »
(dorobili jej tylko stanik) :D

Nie TYLKO stanik. AŻ stanik !

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3505 dnia: Kwiecień 17, 2010, 05:22:15 pm »
Prawdę mówiąc to ja nie pamiętał bym o jego istnieniu gdybyś nie zapytał.Nie pamiętam nawet jak on się nazywa.Zresztą to postać bez żadnego znaczenia,pewnie sam Tite o nim zapomniał. 
Też i tak właśnie myślę, co jest śmieszne by zapominać o ludziach jakich się ma.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3506 dnia: Kwiecień 17, 2010, 10:56:45 pm »
Może dalej jest po drugiej stronie bariery, przez którą nie mogli się przedostać Vizardzi, albo pomaga w czymś Uraharze. Nanao tez nie widać więc może kombinują coś wspólnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3507 dnia: Kwiecień 18, 2010, 09:26:04 am »
Możliwe, możliwe...trochę dziwne że w całym tym zamieszaniu nie pojawił się ojciec hyogyoku, a powinien raczej.
___________________________________ ___________________________________ _____________________________
W sumie dziwne że ishin jest taki silny. No i dziwniejsze,  że aizen taki silny itd już nie ma sił jako schinigami. Gdzie jego przeciwnicy z ranami itd dopiero się rozkręcali w jego sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 06:19:01 am wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3508 dnia: Kwiecień 19, 2010, 07:12:00 am »
Do tego Aizen walczy bez bankai, a przecież mówili, że na bankai zyskuje się ok 10 razy więcej mocy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3509 dnia: Kwiecień 19, 2010, 02:38:45 pm »
Powiedzmy że przyswojenie hyogouku tyle zabiera ;), bo inaczej śmieszna sprawa by naszła z tym. Wogule nikt nie mógł prędzej wystartować do aizena w walce względem siły itd, a przychodzi ischin i rozwala aizena na miękko bez schikai czy czegokolwiek. Czy on chociaż na poważnie walczy?

 

anything