Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3510 dnia: Kwiecień 19, 2010, 08:14:11 pm »
Do tego Aizen walczy bez bankai, a przecież mówili, że na bankai zyskuje się ok 10 razy więcej mocy.
Nie każdy.Np.Tousen pozbawiał swoim bankaiem przeciwnika wszystkich zmysłów ale nie zyskiwał więcej mocy niż posiadał normalnie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3511 dnia: Kwiecień 19, 2010, 09:20:23 pm »
Nie każdy.Np.Tousen pozbawiał swoim bankaiem przeciwnika wszystkich zmysłów ale nie zyskiwał więcej mocy niż posiadał normalnie.
Tzn. może nie tyle chodzi co o poziom siły reitatsu a zdolność/wielkość  bankaia np. jak napisałeś moc  bankai tousena na pewno przewyższa  10-krotnie to w schikai. Tak jak i doktorka jego reitatsu się nie zwiększa, ale jego bakai jest 10 krotnie większe i silniejsze niż schikai. Nie wiem czy jasno się wyraziłem, ale chodzi mi o to że np. jak ktoś ma siłowe bankai to wtedy rośnie/zwiększa się jego siła jeśli np. trucizna to ona się wzmaga itd.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3512 dnia: Kwiecień 21, 2010, 11:59:54 am »
Nowy odcinek całkiem, całkiem chociaż nadal jeszcze akcja trochę stoi, ale ważne, że to już nie powtórki :wink: Swoją drogą to ciekawi mnie ile chapterów mangi mieści się w 1 odcinku anime? Liczył ktoś? :razz:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3513 dnia: Kwiecień 21, 2010, 12:16:53 pm »
Graficznie nareszcie mi się podoba i żeby nie te przerywniki w walce to był  bardzo fajnie ;)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3514 dnia: Kwiecień 21, 2010, 06:10:07 pm »
Po pół rocznej przerwie anime wróciło do wydarzeń z mangi a ja wróciłem do anime.Nowy opening o.k. ale jest jednym wielkim spoilerem.Ja czytałem mangę więc mnie to nie przeszkadza ale mnóstwo ludzi którzy mangi nie czytają mogą uznać inaczej.Fragment z Harribel to czysty fanserwis.Ending również dobry.

Graficznie odcinek bardzo dobry.Pół odcinka to filler ale dobry.Zamiast wymyślać jakieś nie stworzone wydarzenia niewiele z całą historią mające wspólnego rozwinięto walkę drużyny Ichigo z hollowami na pustyniach Hueco Mondo której w mandze poświęcono kilka stron.Pojawia się nowy hollow który walczy z Renjim i Sado.Walka jest niezła,widać planowanie i łączenie sił,a przeciwnik broni się i oddaje ciosy czego często zapominają robić hollowy w mandze.Po pierwszym odcinku jestem optymistycznie nastawiony do ciągu dalszego. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3515 dnia: Kwiecień 22, 2010, 06:15:55 am »
Ciekawe co to wyjdzie aizen się chciał przemieniać. Kapelusznik wpadł strzelił z laski czy tam czegos i po krzyku. Walka 3 na 2. Aizen już praktycznie wogule nie ma szans.
Teraz mam pytanie czy za tydzień ma nie być chaptera?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3516 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:58:03 am »
Fajny ten nowy rozdział. Może jest mało walki, ale wyjaśnienia czym jest Hogyoku bardzo mi się podobają. Może Aizen jest w stanie założyć coś w rodzaju maski hollowa tylko, że na całe ciało.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3517 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:33:43 am »
To samo pomyślałem. To by mi wyglądało jak wtedy co ichigo walczył z swoim wewnętrznym hollowem i po jego wygranej opadła z niego ta skorupa.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3518 dnia: Kwiecień 24, 2010, 09:19:55 pm »
4 tom już dostępny w Polsce. Będę miał co czytać w weekend majowy.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3519 dnia: Kwiecień 24, 2010, 09:28:32 pm »
Ciekawi mnie co jest pragnieniem serca Aizena i w jaką istotę miało go zmaterializować Hougyoku. :roll:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3520 dnia: Kwiecień 24, 2010, 09:32:39 pm »
Pragnieniem było zostać bogiem, albo stać się silniejszym niż bóg. Właściwie teraz kiedy ma już przebudzony ten kamień to może być niezniszczalny.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3521 dnia: Kwiecień 25, 2010, 03:35:23 pm »
I
Pragnieniem było zostać bogiem, albo stać się silniejszym niż bóg. Właściwie teraz kiedy ma już przebudzony ten kamień to może być niezniszczalny.

Niezniszczalny czy nie, i tak skończy sie tak że Ichigo stanie się jeszcze bardziej nakoksowany i zniszczy niezniszczalne ;P Bo przecież celem Truskawki jest sklepać żelusia to mu Hougyoku to zmaterializuje ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3522 dnia: Kwiecień 25, 2010, 04:25:21 pm »
Szkoda, że jeszcze nikt sobie nie zażyczył aby Hougyoku i Aizen przestało istnieć. to by załatwiło sprawę bez problemu.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3523 dnia: Kwiecień 25, 2010, 05:44:42 pm »
Jak teraz nad tym myślę to pytanie Aizena do Ichigo  z początku walki "czy ty naprawdę chcesz mnie pokonać?Czy dałem ci jakiś powód byś mnie nienawidził?" nabiera teraz sensu.Możliwe ze bał się ze Hougyoku zmaterializuje mu to pragnienie.Wtedy dziwiłem się co mu się zebrało na takie dziwaczne gadki.Nadal zastanawia mnie jednak jak to się stało ze Aizen, mając hougyoku, nie znalazł Vasto Lorde choć chciał ich znaleźć.

Swoją drogą wie ktoś co dzieje się z Dino?Już chyba 3 tygodnie nie pisze w tym temacie a to do niego niepodobne. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3524 dnia: Kwiecień 25, 2010, 06:22:01 pm »

Swoją drogą wie ktoś co dzieje się z Dino?Już chyba 3 tygodnie nie pisze w tym temacie a to do niego niepodobne. 
Też nad tym myślałem, prawdopodobnie nie ma nic do napisania "tutaj"  :razz:
Co mnie trochę dziwi.(prędzej mnie zastanawiało czemu wogule tu nikt nie pisał)