trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3555 dnia: Maj 18, 2010, 04:56:00 pm »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3556 dnia: Maj 18, 2010, 08:07:19 pm »
Hehe, nie ma to jak hodować sobie netoperka.  :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3557 dnia: Maj 19, 2010, 08:11:05 am »
Nowy odcinek fajny, ale mnie jakoś nie rozłożył na łopatki, nie wiem czemu, niby jest nowa forma Ichigo itp. , ale ta cenzura z ręką Ishidy - no dajcie spokój, walnął go koleś kilka tyś. razy silniejszy, a ten tylko zadrapanie na ręce :roll:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3558 dnia: Maj 19, 2010, 12:35:38 pm »
Mi znowu się bardzo podobał to czego oczekiwałem, plus bardziej rozbudowana walka ischidy. 5/5

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3559 dnia: Maj 19, 2010, 02:29:33 pm »
Naprawdę dobry ten nowy odcinek. Ulkowi to łapę odcieli, ale Ishidzie już nie. Równouprawnienie im! I szkoda, że nie rzucił tą ręką w Ulka.

Offline Ragnarock

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3560 dnia: Maj 19, 2010, 07:01:18 pm »
Ahh kochana cenzura, boją się że małe dzieci będą pytały "czemu ten zły pan ulwał temu doblemu rękę???"
Najciekawsze jak ocenzurują moce baragarna.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3561 dnia: Maj 19, 2010, 08:08:33 pm »
wszystko czego dotknie jego moc zmieni się w chibi

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3562 dnia: Maj 19, 2010, 11:04:14 pm »
Czytałem już nowy chapek i jest zaje... Gin znowu wraca do akcji, i jak widać wydaje się być pewny siebie, miejmy nadzieje że na długo... Enyway jest moim ulubionym złym bochaterem właśnie ze względu na takie zachowanie jak w tym chapku ;P za anime właśnie się biorę ;p
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3563 dnia: Maj 19, 2010, 11:52:21 pm »
a skąd Matsumoto ma siły się poruszać ? Ostatnie kadry jakie z nią pamiętam to te kiedy leżała z dziurą w brzuchu (czy w okolicach brzucha) ? Nagle ozdrowiała czy coś pominąłem ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3564 dnia: Maj 19, 2010, 11:58:35 pm »
wszystko czego dotknie jego moc zmieni się w chibi
Buhahahaha...padłem.  :lol:

Jak bym miał obstawiać, to pewnie martwe rzeczy będą się sypać, a ręka Soifon zmieni się w czarną. W sumie to też martwica, tylko, że Barag nie tyle uśmiercał komórki ciała, co je "rozkładał" na drobną materię.
No ale czego się nie robi, aby puścić serial o 15 i nabić sobie masę oglądaczy.

a skąd Matsumoto ma siły się poruszać ? ... Nagle ozdrowiała czy coś pominąłem ?
A jak myślisz na co jej te balony? To się nazywa Buforowy Ożywiająco-Odnawiający Bonus Siły, w skrócie BOOBS.   :lol: :razz:
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2010, 12:07:13 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3565 dnia: Maj 20, 2010, 06:21:33 am »
a skąd Matsumoto ma siły się poruszać ? Ostatnie kadry jakie z nią pamiętam to te kiedy leżała z dziurą w brzuchu (czy w okolicach brzucha) ? Nagle ozdrowiała czy coś pominąłem ?
Była leczona chyba to raz, a dwa w końcu przybyła też unohana to coś tam musi robić skoro się nie leje.
A właśnie możliwe że została na jeszcze jedna osoba do wejścia, a mianowicie teessai.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3566 dnia: Maj 20, 2010, 09:29:08 am »
Początek chaptera mocno żenujący: walczą z wielkim szefem , który w każdej chwili może ich pozabijać ,a zaczynają się kłócić czyja to wina ze rozpadł się jakiś kawałek metalu i robić przy tym głupie miny.Potem jest trochę mniej żenująco. Jeśli Gin zaczyna kozaczyć i pokazała się już Matsumoto to znaczy ze,według niepisanych praw Bleacha, niedługo Gin pójdzie wąchać kwiatki od spodu.I dobrze bo ta żałosna bitwa mogła by się już zakończyć.

Dobrym pytaniem,które zadałem już kiedyś na widok tego co zrobili w anime z sceną gdy Allon atakuje Matsumoto,jest co oni zrobią z mocami Barragana?Przecież tego nie ma jak ocenzurować bez zmieniania przebiegu całej walki. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3567 dnia: Maj 20, 2010, 11:23:37 am »
Gin był świetny w tym rozdziale.
Znając życie to w jednym z najbliższych Kira i Matsumoto naskoczą na Gina i spróbują go powstrzymać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3568 dnia: Maj 20, 2010, 02:50:53 pm »
Gin był świetny w tym rozdziale.
Znając życie to w jednym z najbliższych Kira i Matsumoto naskoczą na Gina i spróbują go powstrzymać.
To samo pomyślałem. Pewnie będzie podobna sprawa jak i z tousenem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3569 dnia: Maj 20, 2010, 02:55:55 pm »
Mam nadzieję, że nie. Może on dla odmiany ich zaszlachtuje. I tak to jedni ze słabszych postaci.