trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3600 dnia: Czerwiec 08, 2010, 11:35:26 pm »
274 epek dobry.Pierrot znów zmienił trochę względem mangi ale wyszło to anime na plus.Harribel robi wrażenie potężniejszej niż w mandze.Walka z Hari vs Hitsu ciągle nie jest zbyt dynamiczna ale jest za to bardziej efektowna i trochę bardziej sensowna.Poruszono pobieżnie kwestie aspektu Harribel,w mandze nie wyjaśniono w ogóle jak należy rozumieć  "poświęcenie".Zmieniono trochę dialogi między walczącymi i teraz mają trochę więcej sensu i pozwalają lepiej spojrzeć na obu walczących.Bardzo dobra scena gdy Harribel pyta,przed wyprowadzeniem ataku,kogo Hitsugaya poświęci: siebie czy swoich przyjaciół? Od pewnego czasu anime prezentuje się lepiej niż manga a to coś znaczy w moich ustach bo z reguły bezlitośnie krytykuje animowane adaptacje mang.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3601 dnia: Czerwiec 09, 2010, 10:11:35 am »
Odcinek wyszedł lepiej niż się spodziewałem. Naprawdę fajny.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3602 dnia: Czerwiec 09, 2010, 11:10:00 am »
Odcinek może i niezły, ale jak dla mnie trochę przynudzali :wink: Miejmy nadzieję, że już niedługo zobaczymy walkę Soifon.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3603 dnia: Czerwiec 09, 2010, 11:17:39 am »
A jak mi na myśl przychodzi to, że Oemada (tradycyjnie bredząc coś pod nosem) będzie uciekał przez cały odcinek przed Barraganem aby kupić Soifon trochę czasu to aż nie chce mi się czekać na tą walkę. Ja czekam na Vizrdów w akcji.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3604 dnia: Czerwiec 09, 2010, 12:55:43 pm »
Racja kolejny bardzo dobry epek. O wiele bardziej mi się również podobało niż w mandze.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3605 dnia: Czerwiec 09, 2010, 01:51:37 pm »
Fajnie wygląda też Halibel przed tym jak Aizen ją stuningował przy pomocy kamienia.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3606 dnia: Czerwiec 09, 2010, 02:26:36 pm »
To samo pomyślałem. Lepiej wszystko było ukazane niż w mandze.  Teraz halibel jakoś zachowała swoją twarz jeśli chodzi o rangę 3 espady(powiedzmy). teraz widać przynajmniej że cały czas się bawiła z histem.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3607 dnia: Czerwiec 09, 2010, 10:23:55 pm »
I 20 stron o niczym, ciekawe jak teraz trening Ichigo ma wyglądać, bo chyba nie ma za dużo czasu na opanowanie ulepszonej getsugi


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3608 dnia: Czerwiec 10, 2010, 07:01:59 am »
Mi znowu odpowiadał nowy chapter. I czytając go miałem wrażenie, że czytam bleacha(prędzej takiego wrażenia nie miałem).
Ciekawa sprawa. Nawet jeśli ichigo się nauczy nowej. To co to mu da? Jak siłę ma tą samo. Nawet jeśli był by specyficzny to i tak będzie to czysto siłowy atak. A na aizena takowe nie działają zbytnio teraz i to w niezłej kombinacji jakiej pokazali nam urahara, ischin, youroichi. Więc bardzo śmiesznie by było jak by to coś zmieniło. Chociaż samo technikę sam bym chciał zobaczyć, ale jako jedynie jej pokaz, a nie jako zwycięską technike.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3609 dnia: Czerwiec 10, 2010, 08:40:41 am »
Sam pomysł ze będzie go teraz uczył jakieś techniki, gdy Aizen może w każdej chwili zniszczyć miasto,i powinni się spieszyć  jest raczej naciągany. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3610 dnia: Czerwiec 10, 2010, 02:38:16 pm »
Aizen kozaczy na prawo i lewo, a Ichigo dalej ma doła. Może po treningu z tatuśkiem w końcu coś się zmieni.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3611 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:05:19 am »
Tam coś było o tym że Dangai oddziela ziemie od society (nie tylko w przestrzeni ale i w czasie) czyli bez tego strażnika mogą tam zostać dłużej i nie stracą mimo to czasu, przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
Szczerze mówiąc nie przypomina wam ten motyw trochę Dragon Balla?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 02:04:38 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3612 dnia: Czerwiec 11, 2010, 11:16:01 am »
to zrozumiałeś dobrze. Czyli mogą tam zostać naprawdę dłuuugo, a i tak wyjdą zaraz po Aizenie i spuszczą mu łomot.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3613 dnia: Czerwiec 11, 2010, 02:44:39 pm »
Co oznacza że trening potrwa więcej niż jede epek. Może będzie tak że obejrzymy jka aizen maskaruję karakurę tylko po to by  truskawka cofnął nas do momentu w którym dopiero wyłazi ?

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3614 dnia: Czerwiec 11, 2010, 06:16:52 pm »
Niekoniecznie jak masakruje Karakurę. Może wyjśc wprost na Aizena jak ten wchodzi do miasta. Innymi słowy nadepnąć mu na odcisk.  :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything