Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3630 dnia: Czerwiec 14, 2010, 09:58:40 pm »
Pisząc, że Gin nie jest już na poziomie Aizena, nie porównywałem dokładnie ich siły. Spójrz na to tak - Aizen, mimo że niewiarygodnie potężny, był, tak jak i Gin, Shinigami. Obaj mieli niecne plany i mrocznie rechotali w swoim mrocznym zamczysku. Mogli stać ramię w ramię i wyglądać niejako jak partnerzy w swojej krucjacie. Ale teraz, Aizen stał się czymś ponad to. Teraz on jest, jak to sam cały czas nazywał, bogiem, podczas gdy Gin pozostał na takim samym poziomie, na jakim był. Teraz, gdy postawić ich obok siebie, mamy więc dwóch gości, których dzieli niewyobrażalna granica, nie tylko w kwestii siły. Po prostu Aizen wyszedł już całkiem poza pewne ramy. A co do tego, że Aizen nie pozbył się jeszcze Gina, to nie ma co się dziwić. Proces powiększania się przepaści pomiędzy nimi dopiero się zaczął. Mimo to widać było już trzy razy, że ma miejsce. Aizen na razie dopiero smakuje swoją nową moc, ale jak tak dalej pójdzie, to bardzo prawdopodobne jest, że na Gina się wypnie. Potrzebuje do tego tylko jakiegoś większego pretekstu, bądź też po prostu czasu.


Ale stwierdziłem, że do końca akcji ratowania Ruki i ucieczki Aizena można kupić, bo wtedy ta seria była zajefajna.
Dalej bede musiał pomyśleć, czy warto.
Tak pewnie będzie, że poza większymi fanatykami, wielu kupi "tylko" tomy 1-20, które były mega, a z resztą da sobie spokój. Ja tam mam zamiar kupywać do końca, no ale jest to już chyba jestem wspomnianym fanatykiem ^^ Chociaż i tak nie tak zapalonym, jak dawniej.


A tak z innej beczki, zauważyliście, że w ostatnim epku anime, rysownicy zapomnieli o płatkach bankai Hitsugai? Aż sprawdziłem w mandze, czy tam były, i są, chociaż też nie wszędzie ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3631 dnia: Czerwiec 15, 2010, 07:41:21 am »


A tak z innej beczki, zauważyliście, że w ostatnim epku anime, rysownicy zapomnieli o płatkach bankai Hitsugai? Aż sprawdziłem w mandze, czy tam były, i są, chociaż też nie wszędzie ^^
Tak tak, też przykuło to moja uwagę jak oglądałem epek. Trochę mnie to zastawiało.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3632 dnia: Czerwiec 15, 2010, 06:10:37 pm »
275 epek bardzo w porządku, design Barragana jest po prostu świetny, a i rąsia Soifon bardzo ładnie wyparowała :razz:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3633 dnia: Czerwiec 15, 2010, 07:06:20 pm »
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie brak cenzury.Byłem na 100% pewny ze ocenzurują wszystko w  jakiś nachalny sposób.Poza tym Barragan ze swoją zdolnością do kontrolowania czasu,której w anime poświęcono więcej czasu, robi wrażenie nawet potężniejszego niż w mandze.Kolejny raz zastanawiam się jak Starrk albo Yammi mieli by go pokonać.

Ponownie urealniono pewne wydarzenia:Halibel próbowała zneutralizować atak Hitska własnym zanim ten zakończył jego kumulowanie:w mandze stała po prostu jak kołek prawie do samego końca.

Niestety jeden mankament:Omeadzie poświęcono nawet więcej czasu niż w mandze.Naprawdę uznaję go nie tylko za najsłabszą postac w tej mandze  ale za jedną z najbardziej irytujących postaci w dziejach mang/anime w ogóle.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3634 dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:58:40 pm »
Niestety jeden mankament:Omeadzie poświęcono nawet więcej czasu niż w mandze.Naprawdę uznaję go nie tylko za najsłabszą postac w tej mandze  ale za jedną z najbardziej irytujących postaci w dziejach mang/anime w ogóle.
Jest mega irytujący, fakt, ale do Inoue mu jeszcze daleko : ]

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3635 dnia: Czerwiec 16, 2010, 10:49:13 am »
ale do Inoue mu jeszcze daleko : ]
Ale czymże byłby Bleach, bez tego ciągłego Kurosaki-kun Kurosaki-kun Kurosaki-kun....  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3636 dnia: Czerwiec 16, 2010, 11:00:55 am »
Dużo lepszą serią, to na pewno xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3637 dnia: Czerwiec 16, 2010, 11:06:15 am »
Ja już woje oglądać rudą i cycatą niż tępego dresiarza, który non stop gada bez ładu i składu.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3638 dnia: Czerwiec 16, 2010, 01:25:30 pm »
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie brak cenzury.Byłem na 100% pewny ze ocenzurują wszystko w  jakiś nachalny sposób.Poza tym Barragan ze swoją zdolnością do kontrolowania czasu,której w anime poświęcono więcej czasu, robi wrażenie nawet potężniejszego niż w mandze.Kolejny raz zastanawiam się jak Starrk albo Yammi mieli by go pokonać.


Odcinek również mi się bardzo spodobał. I tak samo kolejny raz myślałem jak z taką zdolnością był drugi. Nie wydaje mi się by cero starka czy siła yamiego miała przy nim jakieś znaczenie. Dziwna z tym sprawa. Zrozumiał bym gdyby znali jakieś techniki teleportujące jak ten vice schef kidou.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3639 dnia: Czerwiec 16, 2010, 01:38:36 pm »
Ja już woje oglądać rudą i cycatą niż tępego dresiarza, który non stop gada bez ładu i składu.
Chciał bym podpisać się  pod tą wypowiedzią.Inoue była jedną z moich ulubionych postaci na początku historii.Teraz tylko płacze i mówi nieprzerwanie "Kurosaki-kun!"  i faktycznie stała się irytująca ale ciągle daleko jej do grubasa.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3640 dnia: Czerwiec 16, 2010, 02:11:11 pm »
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7008 - czy nie przypomina wam te postacie kogoś z bleacha?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3641 dnia: Czerwiec 16, 2010, 02:54:57 pm »
Tak. Zwłaszcza ta pokojówka.Normalnie prawie jak Komamura. A tak serio to a bo to jeden w anime jest facet z jasnymi włosami i ciemnowłosa panienka? Choćby z special A.

Edit: Jak już szukasz nawiązań to przeczytaj to:

http://anime.com.pl/Amerykanski_komiks_plagiatem%3F,news,read,5020.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 03:03:56 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3642 dnia: Czerwiec 16, 2010, 05:17:13 pm »
Edit: Jak już szukasz nawiązań to przeczytaj to:

http://anime.com.pl/Amerykanski_komiks_plagiatem%3F,news,read,5020.html
Nawiązań to mało powiedziane. Kiedy to pierwszy raz zobaczyłem, nie mogłem uwierzyć, że ktoś naprawdę miał dość tupetu by postanowić zarobić na kalkowaniu czyjejś pracy, odpowiednio ją przy tym oczywiście szpecąc. Ale z drugiej strony, Bleach, Hellsing i cóż tam jeszcze w jednym to dla wielu może być spełnienie marzeń ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3643 dnia: Czerwiec 16, 2010, 06:41:10 pm »
Tak. Zwłaszcza ta pokojówka.Normalnie prawie jak Komamura. A tak serio to a bo to jeden w anime jest facet z jasnymi włosami i ciemnowłosa panienka? Choćby z special A.

Nie świruj :P
Nie chodzi mi o kolor włosów. Bardziej miałem na myśli o wygląd postaci.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3644 dnia: Czerwiec 16, 2010, 07:53:50 pm »
Jeśli chodzi o podobieństwa do Bleach to i tak nic nie przebije Busou Renkin.

 

anything