Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3645 dnia: Czerwiec 17, 2010, 11:52:12 am »
Znowu chapter 5-cio stronicowy i po za pokazaniem budynku i dwóch znajomych nic się nie zmieniło.
Tite powinien robić 100 stronicowe chaptery wtedy mógł robić jak robi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3646 dnia: Czerwiec 17, 2010, 12:04:40 pm »
No, za wiele się nie zadziało ale rozdział mi się nawet podoba. Fajnie to wyglądało jak Ichigo na końcu został cięty. Kto wie, jaką będzie miał masakrę z ciała po zakończeniu treningu ^^ A za tydzień powinniśmy zobaczyć sam trening, mam nadzieję, lub ewentulanie działania Aizena w Karakurze, też byłoby git. A, no i wróciła Tatsuki, więc jest co świętować : ] No i Tite znowu sięgnął do Dragon Balla. Cóż, przynajmniej odpuścił sobie NGE ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3647 dnia: Czerwiec 17, 2010, 02:40:16 pm »
Nowy rozdział jak dla mnie najwyżej średni. Nie mogę się doczekać kiedy Tatsuki i Kejgo napatoczą się na Aizena i Gina. No i samego treningu też.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3648 dnia: Czerwiec 17, 2010, 06:21:30 pm »
Strasznie wkurza mnie to, że w kolejnych rozdziałach nic się konkretnego nie dzieje, a i nie wnoszą one nic do fabuły...
Nie mówiąc już o tym, że obrazki są na całą stronę i w tych 20 stronach jest za mało treści...

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3649 dnia: Czerwiec 17, 2010, 06:52:41 pm »
fillery w mandze :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3650 dnia: Czerwiec 17, 2010, 08:20:33 pm »
Doczekaliśmy się tego, fillery w mandze...pomyślcie co będzie w anime. Fillery fillerów filarów, fillerów....jak nic z rok anime będzie o niczym. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3651 dnia: Czerwiec 17, 2010, 08:22:48 pm »
No nie tak całkiem o niczym. Połowa każdego odcinka będzie przypominała poprzedni odcinek, a to już coś ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3652 dnia: Czerwiec 17, 2010, 09:23:02 pm »
w sumie tite przesadza serwując nam co tydzień porcje budynków, które zajmują większość jak nie całość strony. Gdzie mógł temu poświecić jakiś mały kadr.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3653 dnia: Czerwiec 17, 2010, 09:48:24 pm »
Może spełnia swoje ukryte marzenia o architekturze i byciu architektem.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3654 dnia: Czerwiec 17, 2010, 10:22:44 pm »
Nie wiem jak architektem, ale w wywiadzie dla Bleach SOULs. powiedział, że interesuje go projektowanie mebli (i ubrań). Może jakby wziąć lupę to w oknach tych rozwalanych budynków dojrzałoby się jakieś szpanerskie mebelki ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3655 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:14:50 am »
Odcinek dobry, ale żeby nie przypominajki, które były naprawdę zbędne. No i według mnie źle trochę ukazane bankai soifon - więcej dramatyzmu itd odczułem w mandze.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3656 dnia: Czerwiec 23, 2010, 03:08:46 pm »
Odcinek może być ale retrospekcje z tego co i tak był na początku odcinka faktycznie były zbędne.Poza tym średnio podobało mi się jak graficznie ukazano respire Barragana.Tu mamy jakieś fioletowe fale,dziwnie to wygląda.Rozpadające się pod jej wpływem przedmioty też wyglądają nieciekawie.Inaczej to sobie trochę wyobrażałem gdy czytałem mangę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3657 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:49:50 pm »
Ile można rozmawiać z "mieczem" ? O ile zangetsu i trening na banka był świetnym pomysłem, to teraz "Tensa Zangetsu" jest odgrzewanym kotletem. Po prostu kolejna personifikacja miecza, czy jak to się tam nazywa.
A Aizen z Ginem już któryś rozdział jak turyści się zachowują. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3658 dnia: Czerwiec 24, 2010, 07:47:29 am »
Tensa Zangetsu wygląda całkiem nieźle, choć spodziewałem się, że pod tym kapturem będzie stary znajomy Hollow-Ichigo. Trochę podobny do Ulka. No i zbliża się potkanie Aizena i kumpli Ichigo. Mam nadzieję, że Urahara dał im Trochę sprzętu aby się bronili (skoro Tatsuki jest dobra w sztukach walki to mogłaby się czegoś nauczyć od Yoroichi).
W Karakurze chyba jest też Kon w ciele Ichigo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 07:50:39 am wysłana przez Hollow »

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3659 dnia: Czerwiec 24, 2010, 08:33:45 am »
No i zbliża się potkanie Aizena i kumpli Ichigo.

to spotkanie zbliża się jak wybuch Namec w Dragon Ballu, 5 minut trwa 10 odcinków :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything