Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3675 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:00:32 pm »
Muszę powiedzieć, że w nowym chapku najbardziej podoba mi się Matsumoto na ostatniej stronie, całkiem zgrabnie namalowana :smile: Ogólnie spoko, ciekawe jak sobie Ichigo poradzi.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3676 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:33:58 pm »
Przypomniały mi się fuzje z DB. Zastanawiam się jak uzasadnią to że Matsumoto przeżyje więcej jak sekundę - Azien zmiótł resztę Gotei w mgnieniu oka.. cycata zostanie sam na sam z Ginem, a żeluś pójdzie dalej - tak bym typował.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3677 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:05:26 pm »
ciekawe jak sobie Ichigo poradzi.

Wygra. Pokona tego potworka mimo, że na początku będzie przegrywał i posiądzie super-mega-ekstra potężną moc.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3678 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:38:02 pm »
Wygra. Pokona tego potworka mimo, że na początku będzie przegrywał i posiądzie super-mega-ekstra potężną moc.

Dokładnie tak będzie.Do tego uraczy nas kilkoma pompatycznymi przemowami.Schemat to drugi tytuł  bleacha.

Co do chaptera to uważam podobnie jak  minilol,najlepiej wypada w nim Matsumoto.Tite całkiem dobrze ją narysował,widać ze jest ładna.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3679 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:51:38 pm »
To prawda. Fajniej by było gdyby Hollow/Zangetsu przejął ciało Ichigo i w takim stanie ruszył do boju z Aizenem.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3680 dnia: Lipiec 09, 2010, 04:53:28 pm »
Przypomniały mi się fuzje z DB.

+1, to samo mi przyszło na myśl

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3681 dnia: Lipiec 09, 2010, 06:27:09 pm »
Fuzja, fuzją, ale ja czekam na Pole AT. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3682 dnia: Lipiec 09, 2010, 06:50:41 pm »
Fuzja, fuzją, ale ja czekam na Pole AT. :D

Przecież już było. Aizen je ma żaby go nie atakować od tyłu (kiedy Ichigo go zaatakował wychodząc z Garganty).

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3683 dnia: Lipiec 09, 2010, 07:30:30 pm »
To było pierdnięcie, ja czekam na prawdziwe pole at, a bajerami itp. Zresztą i tak Aizen chodzi już jak turysta po mieście, a teraz widać laskę poderwał. Tylko czemu tam wstawili tego Don Konanoniego, czy jak mu tam jest. Jak ja go nie trawie, kurde.


Aa, cos mi przyszło teraz na myśl. Mianowicie co z Ururu, tym małym smarkiem i panem wąsem ( :) ), oni chyba zostali w mieście.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3684 dnia: Lipiec 10, 2010, 02:49:02 pm »
Mnie ciekawi co Matsumoto chce powiedzieć przez 'Aizen, Gin, zrobiłam to'... Czyżby zdradziła..?

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3685 dnia: Lipiec 11, 2010, 03:15:42 pm »
To by chyba bardziej musiało być "I did it", a tutaj chodzi raczej o to, że udało się jej tam dotrzeć, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3686 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:26:58 pm »
ech Gin jest świetny, nawet jeżeli ma lamerskie bankai to i tak go lubię.
Tylko co z Matsumoto i czy znowu przeżyje ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3687 dnia: Lipiec 17, 2010, 02:29:53 pm »
Jasne, że przeżyje. Gin najwyżej ją uszkodził na tyle żeby nie mogła za nimi iść.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3688 dnia: Lipiec 17, 2010, 04:50:11 pm »
Wątpie żeby zgineła, no ale sie zobaczy. Czekam na śmierć jakiegoś dobrego bochatera ale napewno nie Matsumoto w końcu jest zbyt ładna żeby umierać :P
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3689 dnia: Lipiec 17, 2010, 08:10:23 pm »
Jasne, że przeżyje.

Przy sympatii dla Matsumoto, pozwól mieć nadzieję na coś niespodziewanego i jakieś ożywienie akcji :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"