trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3720 dnia: Sierpień 05, 2010, 07:22:23 am »
Ja pier... jeśli poprzedni chap był zajebisty tak ten jest jego przeciwnością  :doubt: Nie tego się spodziewałem,
Spoiler: pokaż
powinni pokazać jak Gin walczy z żelusiem nawet jeśli tamten miałby wygrać a nie taka walka że pada na hita.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3721 dnia: Sierpień 05, 2010, 04:53:56 pm »
Ożycie Aizena było czymś pewnym.To ze nic mu nie będzie też było raczej pewne.Jako zaskoczenie dostali my jego kolejną przemianę.Aizen jako shinigami wyglądał normalnie,jako white power rangers wyglądał źle,jako hollowo podobne coś wyglądał naprawdę nieźle ale ta nowa forma jest chyba najgorsza z wszystkich.Chyba tylko Tite mógł zrobić z wielkiego szefa ...wróżkę? 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3722 dnia: Sierpień 05, 2010, 05:03:57 pm »
Kijowy ten rozdział. Aizen co sekunda dostaje jakiś nowy tuning. Może w końcu pojawi się ktoś kto mu dokopie go powoli coraz więcej postaci leży na glebie.
Z retrospekcji w tym rozdziale wynika, że Gin chce dokopać Aizenowi za to, że jego podwładni coś zrobili Matsumoto. Nie spodziewałem się tego o nim, ale jeśli tak jest to jest już pewne, że jej nie zabił.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3723 dnia: Sierpień 05, 2010, 07:19:29 pm »
Z retrospekcji w tym rozdziale wynika, że Gin chce dokopać Aizenowi za to, że jego podwładni coś zrobili Matsumoto. Nie spodziewałem się tego o nim, ale jeśli tak jest to jest już pewne, że jej nie zabił.

A ja od dawien dawna lansuję tezę że Gin jest dobry i czuje cos do Matsumoto.
Ale nie płakałbym gdyby ją zabił. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3724 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:51:50 pm »
hmmmmm nowy chapter i dobry i zły... Bo aizen ma swietne pomysły na dalszą historie, ale gdyby to teraz gin wygrał bleach by się skończył.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3725 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:34:04 am »
Można było to rozwiązać tak Gin zabija żelusia zabiera mu z klaty świecidełko i sam zostaje bossem zła dla mnie to by była najlepsza opcja.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3726 dnia: Sierpień 13, 2010, 09:35:35 pm »
Najfajniej by było jak było by 2 głównych złych którzy mają odmienne cele i walczą również między sobą. Niestety Gin prawdopodobinie zrobi szybki transfer do dobrych ;/

BTW. Czy w tym tygodniu bleach nie wychodzi??

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3727 dnia: Sierpień 13, 2010, 10:56:45 pm »
Niestety tak gdy przeglądałem ostatnio mangowe strony znalazłem coś takiego. "#Fairytail, #Naruto, #Bleach, #Onepiece, #Reborn, #Bakuman, etc. are all   on break this week because of the Japanese Odon Festival."
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3728 dnia: Sierpień 19, 2010, 06:36:08 am »
to chyba na placu boju pozostał aizen z ichigo, może w końcu uda się ten wątek zakończyć


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3729 dnia: Sierpień 19, 2010, 07:49:56 am »
Niczego sobie rozdział. Gin powiększył stado tych bez ręki, Ichigo powrócił, a do tego jego miecz trochę się zmienił - dłuższy łańcuch. Może w końcu pokaże coś więcej niż starą dobrą Getsugę.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3730 dnia: Sierpień 19, 2010, 10:49:47 am »
Miejmy nadzieje że tak ale nic nie wiadomo, znając życie zalutuje nową-starą Getsugą tylko że x razy mocniejszą xD
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3731 dnia: Sierpień 19, 2010, 12:40:03 pm »
Mam nadzieję że pokażą coś ciekawszego. Ciekawi mnie co takiego Aizen odebrał Matsumoto, że Gin chciał to odzyskać.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3732 dnia: Sierpień 19, 2010, 02:04:22 pm »
Pierwszą myślą jaka przyszła mi do głowy na widok plakatu z wszystkimi "formami" Ichigo było ze Dino,jak go znam, chyba się popłakał ze szczęścia na jego widok.
Ktoś powinien powiedzieć Tite ze scena gdy ktoś ma zginać ale w ostatniej sekundzie ktoś się pojawia i go ratuje już była...tak z 200 razy.Tite widać uważa ze to nigdy fanom się nie znudzi.Im więcej widzę tego "Fairy Aizena" tym mocniej nabieram przekonania ze to drugi najgorzej wyglądający wielki szef w historii(Po Yu Yavonie z FFX ale jego chyba nikt nigdy nie przebije).Scena z wejściem Ichigo była by może niezła i dramatyczna gdyby nie jeden prosty fakt:to już było.Więcej niż jeden raz.To ze teraz pojawił się w nowej formie i zaraz pokaże nowy atak nic dla mnie specjalnie tu nie zmienia. Gin, tradycyjnie w tej mandze,przed śmiercią okazał się "dobrym" facetem.Jak dla mnie straszna żenada, sztampa i wtórność.Był jeden naprawdę dobry chapter,gdy Gin zdradził Aizena,ale teraz mamy powrót utartego do schematu.W następnym chapterze Ichigo tradycyjnie wpierw zwróci się do swoich przyjaciół i powie im by się oddali gdy on będzie walczył a Aizen stwierdzi ze to wszystko jest "częścią planu", ostatnia strona będzie przedstawiała jak rzucają się na siebie.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3733 dnia: Sierpień 19, 2010, 06:32:24 pm »
Mam nadzieję że pokażą coś ciekawszego. Ciekawi mnie co takiego Aizen odebrał Matsumoto, że Gin chciał to odzyskać.
Może cnotę ;p hahaha

Niestety Zeromus masz całkowitą racje, zwykle jestem że tak powiem wyrozumiały dla Bleacha ale to już powoli jest żenada, chapek ze zdradą Gina był świetny ale Tite musiał wszystko zepsuć już w następnym, ale cóż takie jest życie :(
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3734 dnia: Sierpień 19, 2010, 06:43:57 pm »
Może cnotę ;p hahaha

I postanowił zostać Shinnigami aby zabrać ją Aizenowi... Z tego byłby niezły doujin
Ja chcę zobaczyć walkę Ichigo z Zangetsu. :-(
Może Ichigo jest już w stanie z własnej woli przyjmować drugą formę vizarda. To byłoby coś.

 

anything