Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3750 dnia: Wrzesień 02, 2010, 08:04:51 am »
Ależ ten Aizen uwielbia mówić, a jeszcze w tym kostiumie ze skrzydełkami wygląda jak bestia z 7 ogonami z Naruto


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3751 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:24:43 am »
Świetny chap, Aizen nareszcie się trochę przestraszył, ta mina jak Ichigo
Spoiler: pokaż
złapał jego miecz
bezcenna :lol:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3752 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:37:51 am »
Mi się bardziej podobała ta akcja z górą, która niby Aizen zniszczył, a Ichigo go zgasił, że to jego robota.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3753 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:53:47 am »
Za każdym razem gdy widzę tą wróżkę to coraz mniej mi się podoba.Zwłaszcza ze za dużo gada i w kółko o tym samym.Zwykle nie lubię gdy głównym bohaterom za łatwo idzie ale tym razem podoba mi się ze Ichigo miażdży wróżkę.Ostatnio Ichigo był słabszy od Gina,który był słabszy od Aizena,który był słabszy od Yamamoto który był słabszy niż Aizen po przemianie,który był słabszy niż Aizen po drugiej przemianie.Potem Ichigo dostał pojedynczy boost i przeskakuje o 6 poziomów w górę.Zero logiki ale tym razem nic a nic mnie to nie przeszkadza.Niech Ichigo zabije wróżka tym atakiem który wyprowadza na końcu rozdziału..tak wiem Aizen nie zginie dopóki nie pokarze swojego bankaia.
Swoją drogą ciekawe co Tite chce zrobić z resztą postaci po tej walce?Aizen pokonał całe SS+Vizardów samemu a Ichigo pokona teraz Aizena.Logicznie patrząc Ichigo nie potrzebuje już żadnych pomocników(czytaj:kul u nogi) bo i po co?Będzie walczył z jakimś nowym wrogiem na swoim poziomie a tu pojawi się Zaraki i powie ze chce też walczyć, zdejmie opaskę,chwyci miecz w obie ręczę i...połaskota nim oponenta?No chyba ze Tite znów zrobi tak ze kapitanowie będą lepsi niż Ichigo i nie wytłumaczy czemu tak jak gdy był równy z nimi na bankaiu,potem zdobył maskę i był od nich dużo słabszy choć oni żadnych nowych mocy nie dostali. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3754 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:27:07 pm »
Rozdział mi się podoba
Spoiler: pokaż
 Akcja ze złapaniem miecza (jak Kuba bogu tak Bóg kubie ;p) była świetna a i motyw z górą mi się też mi się podobał
mimo że trochę mało w tym logiki, lubię jak to Ichigo kozaczy a nie ten dziwak z jakimś chorym gustem i pociągiem do chłopców (tak mowie tu o wróżku)

Tite znów zrobi tak ze   kapitanowie będą lepsi niż Ichigo i nie wytłumaczy czemu tak jak gdy był równy z nimi na bankaiu,potem zdobył maskę i był od nich dużo   słabszy choć oni żadnych nowych mocy nie dostali.                             
To jest bardzo prawdopodobne ;P To mnie ciągle zastanawia jak to jest możliwe że wtedy bez maski klepał kapitanów a po jakimś czasie z maską był od nich słabszy. Niby było w jakimś tam chapie powiedziane że poziom reiatsu Ichigo waha się od bardzo wysokiego do przeciętnego ale to jak dla mnie słabe wyjaśnienie ;/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 12:58:15 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3755 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:36:39 am »
Swoją drogą ciekawe co Tite chce zrobić z resztą postaci po tej walce?Aizen pokonał całe SS+Vizardów samemu a Ichigo pokona teraz Aizena.
"Tite, co planujesz dalej w tej sprawie? Co dalej z Zarakim, Byakują, Espada Zero, Panią Kapitan z Dziwnym Warkoczem, (...wymienia, wymienia)? Co oni robią przez ten cały czas?
Tite:  Wuut? Who?"

Ichigo walczy z aizenem, gin się wykrwawia pod ścianą, seria ma się ku końcowi a gdzieś tam, w tle zostały najfajniejsze wątki.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3756 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:39:37 am »
Ogólnie chapterek na plus, choć mam nieodparte wrażenie, że ten motylo-wróżka Airen, znów przepoczwarczy sie w koś nowego i znów będzie uber power.
Obecnie mamy już pedoaizena jak z parady wolności, oraz Ichigo z rozczochranym fryzem w wyglądem bisza ( :razz: ).
Tak czy inaczej nadal nie czuje iż Bleach miałby się skończyć. Pewnie po ubiciu aizena, Oddział Truskawki będzie musiał stawić czoła naczelnemu królowi wraz z oddziałem zero, bo Ci dostana polecenia zniszczenia wszystkiego jako, że i tak Aizen zapoczątkował apokalipsę.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3757 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:01:30 pm »
Pewnie tak.
Właśnie przypomniałem sobie że Ichigo faktycznie był lepszy tylko od 2 kapitanów(byakuya i kenpachi) z czego jednego wykończył w zasadzie hollow,
 trenowali go: urahara, veizardzi, espada i zangetsu. I oczywiście Aizen.  :badgrin:
Aizen to wszystko zaplanował. Zaraz w mandze znowu zacznię się gatka aizena o ewolucji, darwiniźmie, superplanach dotyczących ichigo i tak dalej.
Był kokon, teraz są skrzydełka, aizen niedługo zacznie się mnożyć!

Offline Ragnarock

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3758 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:16:14 pm »
Ichigo bije aizena o głowę pod względem wszystkiego...

No tak, szczególnie kido ma Ichigo dobre, otwieranie bramy Senkai, myślenie.

A wdł mnie bedzie tak jak ktoś już napisał że gotei 13 bedzie sie z oddziałem 0 nawalać z jakiegoś dziwnego powodu

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3759 dnia: Wrzesień 03, 2010, 06:42:43 pm »
No tak, szczególnie kido ma Ichigo dobre, otwieranie bramy Senkai, myślenie.

Przede wszystkim :)

A wdł mnie bedzie tak jak ktoś już napisał że gotei 13 bedzie sie z oddziałem 0 nawalać z jakiegoś dziwnego powodu
Dziwne będzie jak jeszcze będą z nimi wygrywać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3760 dnia: Wrzesień 09, 2010, 12:07:19 pm »
Czy wie ktoś czy dziś wyjdą nowe chaptery naruto i bleach? Jest podana jakaś informacja, ale w ten dzień nie będzie czy w tym tygodniu nie będzie?

Offline CoraX

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3761 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:22:13 pm »
Z twitera Mangastream'a dowiedziałem się tego:
Cytuj
Our JUMP series (including #Naruto and #Bleach) won't be out before wednesday night / thursday morning this week. (Pacific Daylight Time)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3762 dnia: Wrzesień 09, 2010, 05:12:38 pm »
Ogólnie chapterek na plus, choć mam nieodparte wrażenie, że ten motylo-wróżka Airen, znów przepoczwarczy sie w koś nowego i znów będzie uber power.
Piwo dla człowieka który trafił.Po prawdzie było to raczej do przewidzenia ale niemniej zgadł.Sam nie wiem już jak określić to czym stał się Aizen."Hollowa-motylo podobne nie wiadomo co"?.Niemniej wygląda to lepiej od formy wróżki.Po shinigami,White power rangers,władczy ciemności i wróżce jest to piąta forma Aizena zrównał się zatem z Freezerem z DB(cztery formy+ ciało cyborga).
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3763 dnia: Wrzesień 09, 2010, 06:06:10 pm »
Teraz wygląda jak wielka...płaszczka z 6 płatami i ogonami? eee w sumie to przypomina mi to trochę te skrzydło-ręce co miał Sasuk w narutowiczu.
Tak czy inaczej, głowę ma fajną, ale te dodatki...no i to jak złapał truskawka i te główki/skrzydełka/mordki go okrążyły. Tak jakoś przypomniała mi się scena 3 Impactu z NGE jak Rei i seryjne evki się "asymilowały".

Podsumowując, mamy typowy początek Bleacha, czyli kolejny power up poprzez przepoczwarzenie, następnie dochodzi się do wniosku iż przeskakujemy nagle do Dragon Balla, tylko po to, aby kolejny strzał z liścia dostać od Naruto, a dokładniej Sasuke, po czym delikatnie i mniej psychologicznie odwracamy się do Evangeliona, by na końcu wrócić do właściwego Bleacha, czyli kolejnego power upa poprzez wymach i inkantacje mieczem.
ale mi długie zdanie wyszło. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3764 dnia: Wrzesień 09, 2010, 07:15:41 pm »
to co dzieje sie z Aizenem nawet śmieszne nie jest a straszne. Niech to się skończy jak najszybciej bo coraz głupsze pomysły autorowi do głowy przychodzą


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"