trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3780 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:55:04 am »
Sorki.

Ta walka coraz bardziej przypomina walkę Goku z Frizerem. Tak główny Badass miał też sporo przemian w różne maszkarony.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 01:31:09 pm wysłana przez Hollow »

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3781 dnia: Wrzesień 16, 2010, 01:23:11 pm »
Wilk: przejrzenie nowego rozdziału to 2minuty, zależy też od szybkości wczytywania kolejnych stron :)
A jednak z innych shonenów tylko naruciak i fairy tail (obie serie jednak biją B.)

Hollow: nie ten temat:P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3782 dnia: Wrzesień 16, 2010, 03:04:53 pm »

A jednak z innych shonenów tylko naruciak i fairy tail (obie serie jednak biją B.)


One piece jeszcze - jest to rewelacja. Autor z dużym wyprzedzeniem sobie wszystko planuje. Dla mnie fabuła jest rewelacyjna, jak i inne rzeczy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3783 dnia: Wrzesień 16, 2010, 03:34:00 pm »
D.Gray-man też jest niezły. Zwłaszcza teraz w ostatnich rozdziałach kiedy dowiadujemy się o przeszłości Kandy, ale jakoś tak jest, że i tak czytam Bleach. Czasami sam nie wiem czemu ;-p

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3784 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:14:34 pm »
D.Gray-man też jest niezły. Zwłaszcza teraz w ostatnich rozdziałach kiedy dowiadujemy się o przeszłości Kandy, ale jakoś tak jest, że i tak czytam Bleach. Czasami sam nie wiem czemu ;-p
Ja też tak mam tylko chyba wiem czemu a mianowicie z sentymentu. Kiedyś Bleach moim zdaniem był najlepszym Schonenem, w czasie walk w SS nie szło się od niego oderwać, akcja szła wartko nie zawsze wedle schematów, czesto wydażało się coś zaskakującego i co najważniejsze Tite się ciągle nie powtarzał. No ale trudno od tamtego czsu z Bleachem działo się coraz gorzej, było później pare świetnych przebłysków ale tylko pojedyńczch i tak rzadko występujących że prawie ich się nie dostrzega ;/ (Mówie tu o walce Ichigo vs Uleg i ichigo-grimmjow i świetny motyw zdrady Gina, niestety tylko dobrze zaczęty a potem spieprzony, jakby nie można było zrobić z Gina np. głównego bossa bo aktualny to najwyżej bad ass ;d)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3785 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:35:14 am »
Przeczytałem nowy chap. Hmm, kolejne wcielenie Ichigo, zaraz  będzie kolejny Aizen, później zmiana Ichigo w arrancara pewnie, czy cos takiego no i dochodzimy do impasu. Bo z tego co pamietam więcej poziomów w dragonbollu nie było i tutaj Bleach pewnie sie zakończy/zabija aizena/B zostanie zawieszony, do czasu aż wyjdą kolejne serie DB.
No chyba, że Aizen z Truskawkiem, zamienia się w wielkie EVY i będa się nawalać na pola (uprawne) AT*.


*Absolutna Tandeta. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3786 dnia: Wrzesień 20, 2010, 08:14:31 am »
Nie rozkminiam dlaczego Aizen wygląta jak hollow i w dodatku ma 3 dziury skoro on z hollowami nie ma nic wspólnego, żadnej hollowizacji nie przeszedł, jest jedynie shimigami stuningowanym przez kryształek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3787 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:13:25 pm »
W  jakim momencie jest teraz anime?Przestałem oglądać podczas walki z Starrkiem i jestem teraz do tyłu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 10:27:27 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline FurryThales

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3788 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:32:40 pm »
W  jakim momencie jest teraz anime?Przestałem oglądać podczas walki z Starrkiem i jestem teraz do tyłu.
Spoiler: pokaż
Ichigo wybiera się do Aizena :P
Najnowszego odcinka jeszcze nie widziałem, więc
Spoiler: pokaż
może już do niego dotarł.

Niebezpieczny ten temat, przeczytałem kilka słów z 2 postów wyżej, już tutaj nie zaglądam.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3789 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:14:20 pm »
Nowy epek cóż dziwny.
Spoiler: pokaż
Ichigo podobno traci moce shinigami Aizen żyje i wtedy wkracza Urachara i używa jakiejś techniki pieczętującej na Aizenie, chłopaki trochę peplają i tak to się kończy, ech trochę mnie ta Getsuga zawiodła ale coż przynajmniej Żel na tyle opadł z sił że stracił kontrole nad Hōgyoku, a znając życie Ichigo pewnie i tak odzyska moce bo skoro jego ojcu się udało znaleść na to jakiś sposób to zdradzi go synowi ten trochę jak zwykle potrenuje i wróci z jeszcze większym boostem do mocy jak to bywa w bleachu ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 11:23:09 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3790 dnia: Wrzesień 23, 2010, 06:26:53 am »
Nie ukrywam, że takie zakończenie z wejściem urahary jest lepsze. Dziwne aby, że nie wpadł szef kidou. I pewnie aizen powróci. Bo go aby zapiczętowali więc...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3791 dnia: Wrzesień 23, 2010, 07:24:57 am »
Podoba mi się ten rozdział. W końcu Aizen został ostatecznie zakneblowany. Teraz pewnie będzie powrót do walki z Yammim. Choć teraz to już tylko formalność. Raczej mało kogo obchodzi ta walka po czymś takim.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3792 dnia: Wrzesień 23, 2010, 07:52:20 am »
Mnie obchodzi w sumie bardziej chce ją zobaczyć niż walkę ichigo.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3793 dnia: Wrzesień 23, 2010, 08:27:36 am »
Gdybym kupował mangę przez ponad 40 tomów to wkurzyłbym się na takie zakończenie. Po prostu nic wielkiego się nie stało, pojawił się Urahara, pogadali sobie i koniec.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3794 dnia: Wrzesień 23, 2010, 11:02:49 am »
Dziwny ten rozdział.Nie to ze zły ,po prostu dziwny.Aizen pada,wstaje,ma zabić Ichigo,tradycyjnie w ostatniej chwili ktoś się pojawia,trochę gadają i Aizen znika.Tak po prostu.Najlepsze ze Aizen cały czas chciał się dalej przemieniać ale stracił kontrolę i nic z tego nie wyszło.Niemniej to już chyba (chwilowo) jego koniec.Ichigo chwilowo nie posiada żadnych mocy zatem wszystko może się teraz zdarzyć.Wynik walki z Yammim,teraz gdy już pokonali jego mistrza, naprawdę nie ma wielkiego znaczenia.Mogła by być może ciekawsza niż te kilka ostatnich  walk ale jakoś nie sądzę by coś specjalnego z tego wyszło. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"