Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3810 dnia: Październik 01, 2010, 09:02:26 am »
Aizena, że stał się ofiarą społeczeństwa.
tylko czekać aż postawią krzyż. :p

A król to pewnie stary dziadek co sam nie może do kibelka dotrzeć, dlatego ma uber-duper gwardię. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3811 dnia: Październik 01, 2010, 09:50:50 am »
Która pewnie okaże się słabsza od byle przydupasa.



Prawda to że w jednym z  wywiadów tite powiedział że część z nich to VL.?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3812 dnia: Październik 01, 2010, 12:08:17 pm »
Aizen zarzucił uraharze bierność w stosunku do króla i to, że też powinien się buntować przeciw niemu. Urahara wspomniał też, że Aizen widział "to". Może ten cały król żywi się duszami zmarłych i dlatego shinnigami walczą z hollowami aby zagwarantować mu ciągłość pożywienia, a oddział zero to tylko taka obstawa aby nikt go nie denerwował...

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3813 dnia: Październik 01, 2010, 04:51:08 pm »
Ciekawa koncepcja Ha..Hollow :) (btw, nie wiem czemu ale zawsze się mylę i pisze Twój nick przez "a" :p )
Być może ten cały król to jakieś stworzenie bardziej jak zwierze niż istota rozumna, albo maszyna, a oddział zero ma właśnie bronić tego, bardziej przed wścibskimi oczyma, niż raczej wrogiem.
A to, że żywi się np duszami jest jeszcze bardziej ważne, by nikt o tym się nie dowiedział.

Zatem być może, sam oddział zero robi za zbieraczy jedzenia, ochronę "obiektu", oraz zabójców, tych co widzieli a nie powinni (choć to ostatnie średnio pasuje, bo niby Aizen widział).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3814 dnia: Październik 01, 2010, 05:03:23 pm »
(btw, nie wiem czemu ale zawsze się mylę i pisze Twój nick przez "a" :p )

Żadna nowość... Nie ty pierwszy tak masz.  Moja znajoma próbuje być zabawna i zaczyna maile do "Hello Hollow!"

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3815 dnia: Październik 07, 2010, 10:47:13 am »
Na upartego tak mogliby zakończyć mangę, ale kurde więzienie? kiepski pomysł
Rukie za dużo mniejsze przewinienia chcieli zabić


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3816 dnia: Październik 07, 2010, 11:17:04 am »
Tylko, że Aizena nie umieją zabić i w tym problem. Najlepsze w tym jest to, ze zakneblowali go na 20000 lat! do tego to Aizen wtedy kontrolował sąd i dlatego chciał aby ona zginęła. Motyw o ochrzanem Kenpachiego, Byakuyi i Kyouraku był świetny. Zwłaszcza to pytanie czym dla nich jest Haori.

Szkoda, że następny rozdział dopiero za 2 tygodnie. Oszaleć normalnie można.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3817 dnia: Październik 07, 2010, 12:00:47 pm »
Tylko, że Aizena nie umieją zabić i w tym problem. Najlepsze w tym jest to, ze zakneblowali go na 20000 lat! do tego to Aizen wtedy kontrolował sąd i dlatego chciał aby ona zginęła. Motyw o ochrzanem Kenpachiego, Byakuyi i Kyouraku był świetny. Zwłaszcza to pytanie czym dla nich jest Haori.

Szkoda, że następny rozdział dopiero za 2 tygodnie. Oszaleć normalnie można.
Zgadzam się z tobą w każdym calu. Motyw z Haori jest świetny zwłaszcza odpowiedz Kenpachiego ;D Szkoda że na następny epek trzeba będzie tyle czekać ale może Tite będzie miał więcej czasu na przemyślenia i wymyśli coś sensownego O.o 
Jedno jest pewne, a mianowicie to że Ichigo prędzej czy później moce odzyska (w końcu jego ojciec je odzyskał to pewnie zna jakiś sposób na ich odzyskanie no nie ;D Będą pewnie tylko słabsze i znowu będzie wojował ale tak to już musi być)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3818 dnia: Październik 07, 2010, 02:28:40 pm »
Scena w której Ichigo zegna się z Rukią i powoli przestaje ją widzieć była by świetna na zakończenie całej historii.Naprawdę mnie taki koniec bardzo by odpowiadał.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3819 dnia: Październik 07, 2010, 02:43:58 pm »
Nie powiem przeglądając najnowszy chapter podobał mi się jak i wiele rzeczy w nim np. trening hitsuygai (nareszcie tyle było gadania, że to taki geniusz i ten najpotężniejszy miecz.), Nie powinienem być zaskoczony, ale zdziwiłem się jak zobaczyłem żywego dziadka. Ciekawe w sumie czemu nie mogli zamknąć aizena na zawsze?
No i te więzienie ciekawe czy nie ma tam jakiś ciekawych osób.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3820 dnia: Październik 07, 2010, 04:12:03 pm »
Aizen zwerbuje ekipę i będą się bawić w Priosn Breaka xD

Ciekawi mnie co będzie dalej... Nie ma żadnych złych, VL się dalej nie pokazali (jeśli w ogóle się jeszcze kiedyś pokażą...)
I co z misją Gina..? Wykrwawił się, a nie odzyskał tego co Aizen zabrał Matsumoto...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3821 dnia: Październik 07, 2010, 04:28:39 pm »
Aizen zwerbuje ekipę i będą się bawić w Priosn Breaka xD

Prison Break jest już w One Piece więc w Bleach raczej go już nie będzie ;-)

Skoro tatusiek odzyskał swoją moc to pewnie Ichigo też odzyska i to pewnie na power boost. W końcu tatusiek zaraz po ich odzyskaniu wykończył Fishera bez uwalniania miecza. Swoją drogą ciekawe na kim użył ostatecznej Getsugi aby stracić moc. Raczej to był niezły paker.
Zawsze można czekać, aż znowu kogoś porwą z ekipy Ichigo i wszyscy ruszą go ratować. Myślę, że teraz kolej na Chada (w końcu po Rukii i Inoue panienki się skończyły, a on jest 3 najsłabszy)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3822 dnia: Październik 07, 2010, 05:45:32 pm »
Mogli by dla odmiany porwać Ichigo a ekipa ruszy ratować go.Zawsze była by to jakaś odmiana.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3823 dnia: Październik 07, 2010, 06:28:18 pm »
:) dobre.
Teraz ichigo jest tym najsłabszym.
Więc porwanie ichigo wchodzi jak najbardziej w grę.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3824 dnia: Październik 07, 2010, 09:24:54 pm »
Swoją drogą ciekawe na kim użył ostatecznej Getsugi aby stracić moc. Raczej to był niezły paker.
Pewnie użył na Pudziana xD

Z tego co zrozumiałem z wywiadu to niedługo czekają nas retrospekcje tatulka Ichigo więc pewnie będzie wyjaśnione.

 

anything