Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3840 dnia: Październik 27, 2010, 08:20:42 pm »
Ciekawe kto to był ten koleś na końcu? Nowy Badass czy może ktoś, kto przywróci moc Ichigo. Mam nadzieje, że to pierwsze.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3841 dnia: Październik 27, 2010, 08:22:57 pm »
Ostatnią stronę skomentuje tak: OMFG WTF LOL?!

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3842 dnia: Październik 27, 2010, 10:09:59 pm »
Nowy chapek jest fajny do..hmm 20 strony? a dokładniej zanim pojawił się ten koleś z tym znaczkiem "rezerwisty". Wrócił klimacik i kawały z początku serii. Tatuś znów jest tatusiem, Yuzu fajnie wygląda w mundurku (przypomniały mi się czasy seilorek na polsacie :p) , a Karin, jak to Karin, dziobie dusze pałeczkami. :D
Niestety można się spodziewać, iż Ichigo dodatnie na nowo moce shinigamiego i bedzie koksić, albo znów uczuć się nowych potężniejszych technik..:/
Ale, ja bym to widział tak...
Nowy koleś jest badassem i chce uwolnić Aizena, nie po to by mu służyć, ale by stłuc Żelmena i wyciągnąć z niego moc Hyoku (czy jak tam to było). Oczywiście, wcześniej znów będzie klepać kapitanów itp.
Ale tutaj mamy zmiane banana, Truskawek nie odzyska mocy shinigami, ba wręcz przeciwnie. Będzie zmuszony opanować moce Hollowa, tak by zapanować nad nimi, czyli znów specjalistyczny trening i wsparcie Vizardów. A jak już opanuje Sekretną Sztukę Pustaka pozostaje tylko podciągnąć się i wyzwolić starą moc shinigamiego, nie umiejętności, ale jakby, czystą energię która pozostała w nim uśpiona, jako iż nie może z niej korzystać.
Coś jak mamy dwie latarki (HAllow i Shinigami), tylko iż w tej drugiej nie ma żarówki, ale możemy energię z baterii przełączyć na tą pierwszą latarkę aby świeciła mocniej.

Tak wiem, trochę zagmatwane i pewnie nie realne, ale jestem po ciężkim dniu w robocie :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3843 dnia: Październik 27, 2010, 10:16:04 pm »
Chapek fajny, przypomina stare dobre czasy oby tak dalej.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline minilol

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3844 dnia: Październik 27, 2010, 11:40:24 pm »
Chap fajny, może nareszcie dadzą coś ciekawego :biggrin:

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3845 dnia: Październik 28, 2010, 06:53:42 am »
Dlaczego mam takie głupie wrażenie, jak by był to początek fillera..?

Irytuje mnie tępo w jakim pojawiają się nowe postacie, w DBZ było tylko 5 bohaterów którzy walczyli (Songo, Vegeta, Tronk,Gohan, Goten) i tylko paru takich większych złych i parę pobocznych postaci.
A w wybielaczu..? Najpierw ekipa z ziemi, potem kapitanowie, potem Vizardzi, a z przeciwnej strony tylko 3 kapitanów zdrajców i Espada (nie wymieniam pozostałych arrankarów bo byly to płotki co schodziły na 1 chapter) - Po co komu tyle dobrych postaci skoro i tak żadna nie będzie miała okazji się rozkręcić...

A znając życie to w nowej sadze znowu pojawi się wuchta postaci - i weź tu człowieku spamiętaj wszystkie imiona (jak ja do teraz ni jestem w stanie zapamiętać imion np. Kapitana Doktorka, czy Kapitana Różowego...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3846 dnia: Październik 28, 2010, 08:54:01 am »
Nowy chapek jest fajny do..hmm 20 strony? a dokładniej zanim pojawił się ten koleś z tym znaczkiem "rezerwisty". Wrócił klimacik i kawały z początku serii. Tatuś znów jest tatusiem, Yuzu fajnie wygląda w mundurku (przypomniały mi się czasy seilorek na polsacie :p) , a Karin, jak to Karin, dziobie dusze pałeczkami. :D
Niestety można się spodziewać, iż Ichigo dodatnie na nowo moce shinigamiego i bedzie koksić, albo znów uczuć się nowych potężniejszych technik..:/
Ale, ja bym to widział tak...
Nowy koleś jest badassem i chce uwolnić Aizena, nie po to by mu służyć, ale by stłuc Żelmena i wyciągnąć z niego moc Hyoku (czy jak tam to było). Oczywiście, wcześniej znów będzie klepać kapitanów itp.
Ale tutaj mamy zmiane banana, Truskawek nie odzyska mocy shinigami, ba wręcz przeciwnie. Będzie zmuszony opanować moce Hollowa, tak by zapanować nad nimi, czyli znów specjalistyczny trening i wsparcie Vizardów. A jak już opanuje Sekretną Sztukę Pustaka pozostaje tylko podciągnąć się i wyzwolić starą moc shinigamiego, nie umiejętności, ale jakby, czystą energię która pozostała w nim uśpiona, jako iż nie może z niej korzystać.
Coś jak mamy dwie latarki (HAllow i Shinigami), tylko iż w tej drugiej nie ma żarówki, ale możemy energię z baterii przełączyć na tą pierwszą latarkę aby świeciła mocniej.

Tak wiem, trochę zagmatwane i pewnie nie realne, ale jestem po ciężkim dniu w robocie :)
Też myślałem nad tym i doszłem do wniosku, że jeśli holow połączyył się z zangetsu to oboje odeszli. Utracił moc jedno i drugą, bo jeśli hollow by został w ichigo w hollowa zamienił jak zwykły człowiek.

Offline Saber

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3847 dnia: Październik 28, 2010, 09:14:26 am »
Chapek nie był zły, ale stworzył u mnie pytania: Gdzie Inoue i Chad? (W klasie ich raczej nie było) i skąd w torbie tego gościa znalazła się odznaka Ichigo? (na początku myślałam ze to pusty przemieniony w torbę ale zauważyłam później że to nie zęby a suwak... :oops: ) No ale przez to, że minęło trochę czasu przyjaciółka z dzieciństwa Ichigo zrobiła się niczego sobie  :cool: Nie wiem dlaczego prześladuje mnie myśl, że Karin będzie Shinigami. Już widzę tą scenę:  Ichigo nie może jeszcze się przemienić widzi pustego jak go chce pożreć, a tu nagle wyskakuje Karin i go ratuje.....
Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rób, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3848 dnia: Październik 28, 2010, 09:54:03 am »
To nie jest odznaka Ichigo. Po prosu koleś ma własną.
Pewnie Chad i Inoue trenują z Uraharą, albo Inoue leczy kogoś z Soul Sociaty.

Offline Saber

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3849 dnia: Październik 28, 2010, 10:05:23 am »
 
To nie jest odznaka Ichigo. Po prosu koleś ma własną.
Pewnie Chad i Inoue trenują z Uraharą, albo Inoue leczy kogoś z Soul Sociaty.

Mój błąd, ale jeżeli dobrze pamiętam oni mieli swoje moce przez kontakt z mocami Ichigo więc czy teraz nie powinni ich stracić?
Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rób, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3850 dnia: Październik 28, 2010, 11:10:52 am »
Kontakt z Ichigo prawdopodobnie tylko przebudził moce drzemiące w nich samych, ale potencjał mieli pewnie przed tym.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3851 dnia: Październik 28, 2010, 02:00:02 pm »
Pomijając zaprojektowaną z fillerową dokładością postać pod koniec, to chapter na tyle fajny, że mógłbym teraz takich przeczytać z dwadzieścia, zanim rozpoczęła by się jakaś konkretna akcja. A tu już się psuje. 

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3852 dnia: Październik 28, 2010, 04:33:54 pm »
bo jeśli hollow by został w ichigo w hollowa zamienił jak zwykły człowiek.
Nie bardzo rozumiem kontekst tego zdania, chyba zjadłeś jakieś słowo. :razz:
Podejżema iż chodziło "bo jeśli hollow by został w ichigo to w hollowa zamienił by się jak zwykły człowiek."
W sumie racja, jednak zauważ iż moc shinigami jak gdyby otrzymujesz, nie rodzisz się z tymi mocami. A hollow jest w każdym z nas, bo każdy może obrócić się na złą drogę. Dlatego zakładam iż moc hollowa, a raczej jego sama energia (znów odniesienie do baterii) była potrzebna aby wyzwolić ostatni poziom shinigami (który to już ssj będzie, 5?). Zaś sam hollow został wciśnięty na samo dno duszy i uśpiony.

No ale poczekamy, pewnie i tak Ichigo cudownie odzyska swe moce, bo inne rozwiązania były by zbyt skomplikowane, a Tite ostatnio dobitnie pokazywał iż woli jechać po najmniejszej linii oporu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jaedong

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3853 dnia: Październik 28, 2010, 07:25:30 pm »
424

Jest ok. Można się trochę pośmiać czytając ten chapter,  bo fabuła powraca do akcji w szkole. Hmmm... w sumie jak to zwykle, prawie nic się w chapie nie dzieje. Ale czego oczekiwać po Bleachu?
Komedia przez 20 stron, a kolejne 4 to coś, to rozkręca fabułę, a mianowicie jakiś tajemniczy koleś. Może nam Kubo coś ciekawego zaserwuje.

Takie 7/10

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3854 dnia: Październik 28, 2010, 08:19:47 pm »
Nie bardzo rozumiem kontekst tego zdania, chyba zjadłeś jakieś słowo. :razz:
Podejżema iż chodziło "bo jeśli hollow by został w ichigo to w hollowa zamienił by się jak zwykły człowiek."
W sumie racja, jednak zauważ iż moc shinigami jak gdyby otrzymujesz, nie rodzisz się z tymi mocami. A hollow jest w każdym z nas, bo każdy może obrócić się na złą drogę. Dlatego zakładam iż moc hollowa, a raczej jego sama energia (znów odniesienie do baterii) była potrzebna aby wyzwolić ostatni poziom shinigami (który to już ssj będzie, 5?). Zaś sam hollow został wciśnięty na samo dno duszy i uśpiony.

No ale poczekamy, pewnie i tak Ichigo cudownie odzyska swe moce, bo inne rozwiązania były by zbyt skomplikowane, a Tite ostatnio dobitnie pokazywał iż woli jechać po najmniejszej linii oporu.
Good schoot ! o to mi chodziło ;) No ale zobaczymy możliwe, że też może będzie jak mówisz.

 

anything