Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3855 dnia: Listopad 03, 2010, 06:52:08 am »
Szkolnej sielanki ciąg dalszy. Tym razem pokazane jest jak to Ichigo wstępuje do klubów.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3856 dnia: Listopad 03, 2010, 08:17:11 am »
Czyli mamy trochę zmieniony watek z pierwszego tomu, hmm czyżby historia zatoczyła koło. Albo inaczej, czyżby Tite chciał odgrzać kotleta i zaserwować nam go z marszu, licząc iż nikt sie nie domyśli?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3857 dnia: Listopad 04, 2010, 07:38:55 am »
E tam, mi się epek podoba. Tego mi właśnie w Blechu brakowało ale pewnie to się wkrótce skończy.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3858 dnia: Listopad 04, 2010, 08:14:56 am »
Nie twierdzę iż mi sie nie podoba, ale czuję pewnien "kotlecik", takie jakby...alternatywna seria Bleacha, czyli jak Ichigo stał sie shinigami nie mając mocy. No ale chwilowo cieszy mnie powrót do tego szkolnego humoru, a Orihime zjezdzająca po rynnie sprawiła mnie w stan osłupienia i ataku śmiechu. :p :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3859 dnia: Listopad 04, 2010, 09:11:09 am »
W porównaniu do was ja miałem najdziwniejsze wrażenie. Myślałem, że to po prostu dalszy ciąg i losy ichgo po utracie mocy.

Osobiście przejrzałem obrazki większości rozmów nawet czytać i się nie chciało. :P

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3860 dnia: Listopad 11, 2010, 12:11:10 pm »
Nowy rozdział jest... nawet trudno go ocenić. Kolejna bójka w szkole, pojawia się szefowa z pracy Ichigo i na końcu koleś od odznaki shinnigami z ramenem w łapie.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3861 dnia: Listopad 11, 2010, 02:42:04 pm »
Widziałem rano, miałem nawet coś napisać, ale stwierdziłem iż nie ma o czym pisać, ot taki zapychacz. Choć szefowa Ichigo przypomina mi nieco starszą wersję Orihime z charakterem Karin. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3862 dnia: Listopad 17, 2010, 09:44:51 pm »
Walne dabelposta.
Nowy chapter jest ciekawy, co prawda sporo gadają,  sam koleś co ma interes do Truskawka jak dla mnie przynudza (czemu mi się wydaje że mam dejavu) i gada o tym samym, ale zaciekawiły mnie dwie rzeczy.
pierwsza, gdzie pracuje Inoue, bo po arcie domyślam się iż w jakiejś cukierni lub knajpie serwującej słodycze. O tyle ciekawe iz znając ją to albo podjada na boku, albo wywala się w co drugim zamówieniu, a i tak pewnie przyłazi tam masa klientów.
Druga rzecz, to ostatnie 2 strony, czyżby Karin została shinigami, no niby od początku miała zdolności paranormalne, ale czy na tyle wysokie by zostać shinigami (no i jak będzie wyglądał jej mieczyk). Tu mam największą zagadkę, no chyba że ubija jakiś chytry interes z Kapelusznikiem.

A tak po za tym, to ciekawie się to czyta jak wszystkie postacie skoczyły w górę z wiekiem, nawet Ururu fajnie wygląda w mundurku, choć grzywki nadal nie przycięła.

A co do głównego wątku, że niby Ishin w coś się zamieszał...jakoś mnie to nie wciąga, od kilku tomów przynudzaja jaki to Ichigo jest uber-aless, a jego tata nie mniejszy badass, dlatego chciałbym zobaczyć jak Karin teraz leje Pustaki, a Ichigo robi za...nie wiem za co, ale siedzi i się gapi.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3863 dnia: Listopad 18, 2010, 09:11:49 am »
Mam dziwne wrażenie, że będzie miała zangetsu ;) :P Albo by najmniej rodziną getsuge.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3864 dnia: Listopad 18, 2010, 11:28:56 am »
Może Karin przejmie rodzinny interes i zostanie shinnigami i wygryzie z roli głównego bohatera Ichigo....

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3865 dnia: Listopad 18, 2010, 01:09:36 pm »
Może Karin przejmie rodzinny interes i zostanie shinnigami i wygryzie z roli głównego bohatera Ichigo....
Taa i nagle pojawi się wyroki, przystojny, mówiący łagodnym głosem koleś, takie jakby przeciwieństwo Ruki, pojawią się nowi kapitanowie, a raczej panie kapitan, a Aizen, który ucieknie z pierdla, stanie się transwestytą. 
I będziemy mieli damską wersję Bleacha. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3866 dnia: Listopad 18, 2010, 03:06:08 pm »
Cytuj
Taa i nagle pojawi się wyroki, przystojny, mówiący łagodnym głosem koleś, takie jakby przeciwieństwo Ruki,

Ten już się pojawił - facet z ramenem.

Cytuj
pojawią się nowi kapitanowie

Fajnie jakby pojawił się oddział 0  :biggrin:

Cytuj
Aizen, który ucieknie z pierdla, stanie się transwestytą
Przecież i tak już nosi sukienki i skrzydełka jak u wróżki więc tu akurat nie ma co zmieniać.



Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3867 dnia: Listopad 18, 2010, 10:03:51 pm »
Ten już się pojawił - facet z ramenem.
Tego nie liczę bo przynudza i jakos mi nie przypadł do gustu. :p
 
Fajnie jakby pojawił się oddział 0  :biggrin:
ee, nic więcej by pewnie nie pokazali po za tym co już widzieliśmy na ostatniej bitwie.  :lol:

Przecież i tak już nosi sukienki i skrzydełka jak u wróżki więc tu akurat nie ma co zmieniać.
Niby tak, ale wiesz, tu by poszło jeszcze pomadka, błyszczyk, tusz do rzęs, puder i cały asortyment działu "kosmetyki". A i nie miał kolczyków. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3868 dnia: Listopad 19, 2010, 08:45:22 am »
Przykre jest w sumie to, że z powodu braków pomysłów autora walki i zdolności bakajów są pomijane. Np. dziadka,  kensei, espada zero itd

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3869 dnia: Listopad 25, 2010, 03:34:10 pm »
Nowy chapter opływa w pytania, ale brak na nie odpowiedzi.

No co sądzicie o tym: Bleach Movie 4: The Hell Chapter FULL Official Trailer + Translations  - czekam z niecierpliwością.

 

anything