Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3945 dnia: Marzec 09, 2011, 06:17:35 pm »
A  to już nie ma znaczenia :P

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3946 dnia: Marzec 09, 2011, 06:23:10 pm »
Na mangastream jeszcze nie ma nowego chaptera - pokieruje mnie ktoś dalej?

Offline CoraX

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3947 dnia: Marzec 09, 2011, 06:29:48 pm »
Tak, czekaj do jutra.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3948 dnia: Marzec 09, 2011, 06:32:06 pm »
Na razie manga wyszła w rawie.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3949 dnia: Marzec 10, 2011, 11:37:23 am »
Tak, czekaj do jutra.
No tak. A ja głupi wierzyłem że dostanę po ludzku odpowiedz, konstruktywną i pomocną. Albo chociaż na temat, szczególnie że chapter był juz wczoraj znany.
Koleś w szelkach przebija przeciwnika mieczem i zaszczepia mu jakiś pomysł - fulbring zapowiadał się ciekawie. Tylko zapowiadał

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3950 dnia: Marzec 10, 2011, 01:32:12 pm »
No tak. A ja głupi wierzyłem że dostanę po ludzku odpowiedz, konstruktywną i pomocną.
A co spodziewałeś się iż ktoś poda Tobie bezpośredni link to skanlacji? Sorki, ale to nie to forum.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3951 dnia: Marzec 10, 2011, 02:46:35 pm »
A co spodziewałeś się iż ktoś poda Tobie bezpośredni link to skanlacji? Sorki, ale to nie to forum.
Tak, tu albo na priv. Nie spodziewam się że każdy kupuje jumpa i czyta po japońsku mangę.
Może jest taka niepisana umowa że wszyscy w to wierzą, to nie moja rzecz, ja zrobiłem tylko przytyk do posta Corax'a
napisanego na zasadzie '+1'.
 :roll:  Nie prosiłem o 'bezpośredni link to skanlacji' i nie bawmy się w obrońców moralności.
 Zapytałem o tajemnicę poliszynela w lekko zaowalony sposób, dostałem w odpowiedzi troll-post.


to ostatni offtopic
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 03:03:46 pm wysłana przez Perek »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3952 dnia: Marzec 10, 2011, 03:06:38 pm »
Tak, tu albo na priv. Nie spodziewam się że każdy kupuje jumpa i czyta po japońsku mangę.
Może jest taka niepisana umowa że wszyscy w to wierzą, to nie moja rzecz, ja zrobiłem tylko przytyk do posta Corax'a
napisanego na zasadzie '+1'.
 :roll:  Nie prosiłem o 'bezpośredni link to skanlacji' i nie bawmy się w obrońców moralności.
 Zapytałem o tajemnicę poliszynela w lekko zaowalony sposób, dostałem troll-post.
No to się zdziwiłeś, bo wg obowiązującego regulaminu forum nie wolno podawać takich rzeczy otwarcie. To, że nikt nie podał Tobie info na PW, to nie moja sprawa, ja też dopiero dziś przeczytam zapewne. Ja nie kupuje jumpa, ale wydanie JPFu, przynajmniej do niedawna.
I nikt tu nie bawi się w obrońców moralności, bo za podawanie linków, czy informacji do nielegalnych rzeczy można otrzymać osta.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline CoraX

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3953 dnia: Marzec 10, 2011, 05:38:15 pm »
@Perek
Zadałeś niekonkretne pytanie to jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Chyba każdy wie, że nie ma grupy, która wypuszcza tłumaczenie bleacha szybciej, niż mangastream. Tak więc mój apel o odrobinę cierpliwości był jak najbardziej na miejscu. No chyba, że lubisz psuć sobie zabawę RAWami.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3954 dnia: Marzec 10, 2011, 05:44:10 pm »
No to się zdziwiłeś (...)
I nikt tu nie bawi się w obrońców moralności, bo za podawanie linków, czy informacji do nielegalnych rzeczy można otrzymać osta.
No to się zdziwiłem: napisałem o co mi chodziło, temat wymaga 'no to się zdziwiłeś', serii odpowiedzi, przypomnienia regulaminu i pewnie warna za rozprzestrzenianie stron o tematyce niezgodnej z regulaminem albo podrzeganie do takowych.
Napisałem o co mi chodziło, nie podejmuje polemiki, skończmy temat - mod może nawet pokasować posty nie na temat - w moim odczuciu to i tak za duży offtop przy błachej sprawie.


re:

@Perek
Zadałeś niekonkretne pytanie to jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Chyba każdy wie, że nie ma grupy, która wypuszcza tłumaczenie bleacha szybciej, niż mangastream. Tak więc mój apel o odrobinę cierpliwości był jak najbardziej na miejscu. No chyba, że lubisz psuć sobie zabawę RAWami.
spoko, źle cię zrozumiałem, liczyłem po cichu że właśnie ktoś wypuszcza to szybciej.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3955 dnia: Marzec 17, 2011, 02:22:19 pm »
Nowy rozdział średni. Wiadomo już kim jest Takashima i co stało się z poprzednim zastępczym Shinnigami. A od następnego rozdziału ciąg dalczy przywracania mocy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3956 dnia: Marzec 18, 2011, 05:54:11 pm »
Ciekawe co planują urahara z ojcem ichigo. No i głupio by wyszło jak by teraz na końcu wyszło ze urahara to tak naprawdę zły typ ;/ - sam nie wiem zresztą.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3957 dnia: Marzec 18, 2011, 05:58:27 pm »
Teraz kiedy nie ma już wspólnego wroga to może Soul Sociaty postanowiło w końcu zająć się dezerterami-shinnigami i oni przygotowują się na walkę. W końcu kiedyś Urahara powiedział, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie się z bycia shinnigami.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3958 dnia: Marzec 31, 2011, 08:50:09 pm »
głupio by wyszło jak by teraz na końcu wyszło ze urahara to tak naprawdę zły typ ;/ - sam nie wiem zresztą.
Od początku Urahara wydawał mi się wieloznaczną postacią - przemyt( =) 1wsze odcinki bleacha), hollowizacja ichigo.
Potem ten wątek został pominięty(jeśli nie liczyć 'zawrócić wachadło i wyciągania mayuri'ego z więzienia) - szkoda że Tite wraca do tego tak późno.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3959 dnia: Kwiecień 07, 2011, 06:48:41 pm »
Ten komiks najlepiej podsumowuje Bleach'a po Soul Society arcu :D.

Mimo wszystko nadal lubię tę mangę, ale Tite naprawdę mógłby ukrócić choć trochę lanie wody i zataczanie kół. Niech pokaże bankaie wszystkich i tych gości co stoją nad Yamamoto i kończy zabawę. Kasiory i tak pewnie zdążył narobić tyle żeby przejść na emeryturę.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

 

anything