Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 573334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3975 dnia: Maj 22, 2011, 10:31:53 pm »
Nie można tak powiedzieć. One piece jest zgrabniej i bardziej mistrzowsko prowadzone.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3976 dnia: Maj 23, 2011, 04:53:30 am »
Wg ciebie jedynie Jackalu, wg ciebie. W One Piece mamy ciągle to samo, historia się wlecze niesamowicie, a Luffy dopakowuje się zawsze wystarczająco mocno by pokonać kolejnego bossa silniejszego od poprzedniego. Czyli to samo co w Bleachu. Tyle tylko, że Tite przynajmniej umie rysować.
Z OP jest ten problem, że z bardzo fajnej serii przygodowej z paskudną kreską przekształca się w pewnym momencie w przeciętną bijatykę z paskudną kreską i ciągle słychać tylko "Robin" albo "nakama". Ode mnie miałoby ocenę 7/10 za pierwsze 200 rozdziałów (a później 3/10 za 250 kolejnych) czyli nie najgorzej, ale i tak jest kilkanaście lepszych serii z tego gatunku (juk Ninku, Hunter X Hunter, Yuu Yuu Hakusho, Get Backers, FMA czy nawet Naruto).

9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3977 dnia: Maj 23, 2011, 10:16:55 pm »
No nie wiem mnie jakoś się One piece mocno podoba. Momentami wręcz zamiata.  A HxH oglądałem aby anime i było świetne od 52-64

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3978 dnia: Maj 24, 2011, 10:08:31 pm »
Jak dla mnie wciąż padaka :P
Jak widzę tę zdolności specjalnej troski to mnie krew zalewa.

Jedyna postać która w tej nowej rasie mi się jeszcze podoba to Riruka (nie mówię o zdolnościach, tylko o postaci jako takiej) ze wzgl na jej charakter. Ale nawet na mi się wydaje bez sensu bo chyba wszystkie kobiety występujące w bleachu (oprócz Inoe) mają podobnie ostry temperament...

Na ostatniej stronie była pewnie pokazana młodsza siostra Ichigo, ciekawe co oni kombinują, ale znając realnia bleacha to pewnie, aż będę żałował, że rozwiązanie zagadki poznałem...

Ogólnie: "głód, smród i ubóstwo"  :doubt:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3979 dnia: Maj 24, 2011, 10:43:56 pm »
Ja osobiście odpuściłem sobie Bleacha na rzecz Fairy Tail i jak dotąd nie żałuje tej decyzji.
Ta manga powinna się skończyć w momencie pokonania Aizena utraty przez Ichigo mocy shinnigami. Teraz to co pokazują przypomina reanimację trupa: po prostu bezcelowy wysiłek. Jedyne na co czekam to ten nowy film kinowy i tylko dlatego, że pojawia się tam Ichigo w formie Hollowa-Rogacza.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3980 dnia: Maj 25, 2011, 06:14:34 am »
Nie zgadzam się Hollow. Ja tam chciałbym się dowiedzieć kim są ci shinigami nad shinigami i cały ten bóg do którego chciał się dobrać Aizen znajdując jakiś tam klucz. W "Turn the pendulum" tylko rozbudzono mój apetyt na tę serię i jakby Tite zrobił kolejne retrospekcje (w co nie wątpię) znów zacznie się robić naprawdę interesująco. A każda seria ma słabsze chwile i dla mnie oczywiste jest co robi Tite. Wrzucił tych patałachów teraz tylko po to żeby za kilkadziesiąt rozdziałów Ichigo odzyskał moc i mógł działać dalej (może jeszcze trochę rozwinie ten wątek, ale to nie jest punkt docelowy tej mangi). Jakby od razu zabrał się za "serious business" to manga zyskałaby na jakości, ale on skróciłby żywotność kury znoszącej złote jajka. To zwyczajna decyzja biznesowa. W One Piece jest to ciągle robione, ale z jakichś powodów ludzie się tą mangą podniecają jakby w każdym rozdziale działo się coś nowego, lol. A Fairy Tale w oógle nie przypdało mi do gustu, ot kolejny shounen, coś klasy Soul Eatera (nawet słabsze IMO).
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3981 dnia: Maj 25, 2011, 03:17:01 pm »
To prawda, że zostało trochę niedopowiedzeń, ale główny wątek można spokojnie uznać za zakończony: Aizen siedzi, Espada rozbita, wszyscy żyją długo i szczęśliwie. The End. Nie wiem co teraz Ichigo miałby do roboty. W sumie to ratował już Rukię, ratował już Inoue to teraz przyszła kolej na Chada albo Ishidę (no może ewentualnie którą z sióstr jeśli ma być tradycyjnie i ma ratować kobietę w potrzebie). Tylko jeszcze pytanie kto ma go/ją porwać. Może ten dziwak z książką. Swoją drogą za bardzo nie palą się do zabicia go mimo, że on się nie wahał, a oni mieli ze sto szans.

Soul Eater nie był taki zły. Dopiero końcówkę mocno spieprzyli (cała ta akcja z zamku Arachne była dorobiona na siłę).

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3982 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:36:15 pm »
To prawda, że zostało trochę niedopowiedzeń, ale główny wątek można spokojnie uznać za zakończony: Aizen siedzi, Espada rozbita, wszyscy żyją długo i szczęśliwie. The End.

A Ichigo stracił moce i wszystko wróciło do normy...

Moim zdaniem fakt, powinien wyjaśnić wszystkie niedopowiedzenia i zakończyć serie.
Bo nie spodziewam się, żeby nagle Bleach odzyskał dawnego powera,
a oglądanie 'jakim to sucharem uraczy nas Tite w tym tygodniu' utwierdza mnie w tym przekonaniu. ;/

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3983 dnia: Czerwiec 07, 2011, 09:04:26 pm »
Polecam obejrzeć odcniki bleach z filerów 324 i 325 choćby dla samych walk które przypominają dawne czasy. Pojedynek byak z histem rewelacja jak na bleach.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3984 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:25:00 pm »
Najnowsze odcinki mangi są szokujące, dawno Bleach nie budził takich... ba jakichkolwiek emocji. Może coś jeszcze z tego będzie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3985 dnia: Czerwiec 09, 2011, 05:50:59 am »
No nie powiem Bleach teraz jest ciekawy jakby nowa historia. Kto przyszedł do urahary? Kto przyszedł na trening? Tego się nie dowiemy zobaczymy aby nogi i poświaty.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3986 dnia: Czerwiec 10, 2011, 02:19:50 pm »
Zawiodłem się na nowym rozdziale... Myślałem, że ten cały Ginju w końcu pokaże trochę charakteru, a na końcu taki zawód... Ja myślę, że to była Rukia u Urahary.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3987 dnia: Czerwiec 10, 2011, 04:53:28 pm »
Może byc ale bardziej miałem naidzieje, że oddział zero lub inne stwory.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3988 dnia: Czerwiec 11, 2011, 08:43:51 pm »
U Urahary imo na 90% siedzi siostra Ichigo.  :roll:

A koniec był raczej bardzo przewidywalny w końcu Ganju robił to żeby go zmotywować, więc to takie bardzo w stylu Tite.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3989 dnia: Czerwiec 17, 2011, 07:27:30 pm »
Już myślałem, że coś z tego będzie a tu Ichigo wstąpił do Power Rangers.

 

anything